|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.2.2016 13:38:42   
BubaBubica
Marijana kreveti su totalno razklimani, mislim da se to i vidi na slici user posted image Moraću da nateram muža da to popravi, jer ja sam ih rasklapala pa sklapala kad sam menjala spavaću u dečiju i obrnuto, a krevete je on pravio, prvo su bile na sprat ali kad je bilo leto gore je bilo zagušljivo pa smo ih rastavili. Inače hvala ti user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.2.2016 13:43:40   
Kata90
BubaBubica,svaka ti cast jaaakooo lepo crtas po ziduuser posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.2.2016 20:50:16   
borica
Bubice svaka cast, prelepo si oslikala sobicuuser posted image

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.2.2016 21:59:18   
NadaR
Divno je Bubice.Svaka cast!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Dekoracija zidova i sobe
10.2.2016 9:41:52   
marinchica
user posted image

Evo mi napredujemo, stavili laminat, lajsne, rasvetu, krevetac, posteljinu jos nisam kupila. Danas mi stize lezaj jedan sigl koji se otvara da mogu da prespavam kod bebe u sobi. Komoda tek, Orman tek. Jurimo i to, nacicemo....valjda nesto sto nam odgovara. Kad ostalo stigne, slikam i postavljam.user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Dekoracija zidova i sobe
10.2.2016 10:08:38   
pipi_coco
Marinchice divno je user posted image user posted image

Mi danas krecimo, a vec sam kupila i stickere za zid, ali necu ih još postvaljati, dok ne stigne krevetac. Kad sve bude spremno slikat cu i postaviti ovde.

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Dekoracija zidova i sobe
10.2.2016 10:11:53   
marijana22
Divno je Marincice

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Dekoracija zidova i sobe
10.2.2016 10:15:31   
marinchica
user posted image user posted image Hvala. meni je srce puno kako je ispalo! Sve smo sami radili ja mm.

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Dekoracija zidova i sobe
10.2.2016 10:18:08   
madre
Super je ispalo,marinciceuser posted image jos kad legne posteljinica u tim tonovima bice kompletnouser posted image sreca pa stvarno jeste batauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Dekoracija zidova i sobe
10.2.2016 10:24:51   
Anoniman
Marinceee divnoooo jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 735
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.3.2016 11:28:37   
Anoniman
Mi smo Uni narucili jela jagodina deciju sobu, mislila sam da pravimo, ali sam odustala, jer ako hocu sutra isti krevet za Noru, najlakse cu tu naciuser posted image boje je kivi, sada cekamo sledecu nedelju da stigne, jedva cekamuser posted image
Sada trazim detalje, nasla sam ovaj tepih 1,5x2
user posted image

u ponedeljak cu da odlucim, da li njega bas, ili cu kivi sa istim detaljima u drugoj bojiuser posted image

ostaje mi luster, i jastucici, i potseljina, i najveroavtnije neke stikere da zalepim, mislila sam foto tapet, ali posto ce u toj sobi biti privremeno, onda njega najverovatnije necu.

< Poruku je uredio Unina mama -- 5.3.2016 11:33:47 >

(odgovor članu Tatamata)
  Direktna veza do poruke: 736
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.3.2016 11:37:35   
Sanjalicaaa
UM, mogu da zamislim koliko uzivas u uredjenju sobice.

Jedva cekam da imamo nas stan i da sredimo deciju sobu.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.3.2016 11:51:44   
Anoniman
Sanjalice nama ovo nije bilo u planu, jer nas tek ceka pravo renoviranje, ali ja ne mogu da cekam sledece prolece, i U mora da ima svoj kutak, ne spava ona sa nama, ima tu sobu, i krevet, ali definitivno mora da dobije svoje mesto, i nemam gde vise da stavljam njene stvari, garderobu, igracke, u svakoj sobi je lom, i hocu konacno da izbacim igracke iz dnevneuser posted image user posted image

Slikacu vam sve kada bude gotovo, jedva cekam!
Polako bice i to kod vasuser posted image zelim vam sve najbolje!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
  Direktna veza do poruke: 738
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.3.2016 13:44:51   
Sanjalicaaa
UM, obavezno slikaj. I kod nas ima igracaka na sve strane, a najvise u dnevnoj sobi user posted image
Mi aktivno trazimo stan, pa se nadamo resicemo to pitanje u skorije vreme.
I ja vama zelim sve najbolje user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.3.2016 15:28:18   
IvanaSK RR
Lep je tepih, bas. Slikaj kad završiš.
Mi smo pre dve godine kupili stan, pre godinu dana ga pregradili pa sin ima svoju sobicu. Jeste mala, ali bolje ista nego nista :)
Krevet i radni sto su mu beli. Zavesa je koncana, narandžasta. Cebe narandžasto. Tepih beli sa narandžastim i kivi šarama . I plafon mu je narandžast. :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Dekoracija zidova i sobe
5.3.2016 15:53:40   
IvanaSK RR
Razmišljam o stikerima... Mi imamo krevetac od mog muza, i sin ga je koristio i sad ce ova beba, verovatno. Ali su tamno plave stranice, sipke su bele. Mislila sam da ne farbamo nista, nego na to plavo da nalepim neke stikere. Kakvi su stikeri kod kineza? Ili imaju neki posebni u posebnim prodavnicama?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Dekoracija zidova i sobe
6.3.2016 7:46:39   
nikiteki
Prelep tepih um

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Dekoracija zidova i sobe
6.3.2016 9:12:44   
pipi_coco
Ivana mislim da najbolji izbor stickera imaš na internetu da se naruce. Ja sam isto kupila neke stickere u FISu ali nisam nešto previše oduševljena s njima, pa razmišljam da narucim nešto sa e bay-a

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Dekoracija zidova i sobe
6.3.2016 16:03:24   
IvanaSK RR
Ja bih to da vidim uzivo :)
Hmm, videcu jos sta da radim.

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Dekoracija zidova i sobe
6.3.2016 17:27:47   
Animsaj9
Um divan je tepih, ja posto volim zelenu boju verovatno bih se odlucila za kivi varijantu, ali koji god da izaberes neces pogresiti

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Dekoracija zidova i sobe
6.3.2016 17:57:35   
Mala Elena
Super ideje, vratih se par stranica unazad.
Um, tepih je extra!
Ja necu ni da mastam o decijoj sobi, verovatno necemo moci da kupimo stan, samo cu se smoriti bezveze...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Dekoracija zidova i sobe
6.3.2016 17:59:12   
Maraj
Um super je tepih. Meni je ok da ostanu ove boje ako ce ti nameštaj biti kivi boje
Bice lep kontrast. Da ti ne bude sve jednolicno , ako gurnes samo jednu boju u sobu.

ja ne znam sta cu za L sobu. U sobi je krevetac i dve komode. Trebalo bi da uzmem tepoh al se jos dvoumim da l da uzmem trpih ili tepison od zida do zida.
Soba je ko tunel. Duga 6m a siroka 4m. Tepisi mi izgledaju minijaturno u sobi. Ne znam sta da radim.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Dekoracija zidova i sobe
6.3.2016 19:21:54   
Anoniman
Da soba je kivi, nista onda ujutru ih zovem, i kazem da ostave ovaj tepih, pa kada stigne soba, posto je kod njihh porucena, da i njega uzmem.

Sada mi treba savet kakve boje zidovi, mislila sam da jedan zid, gde ce joj biti kivi regal, obojim ovom osnovnom bojom sa tepiha, a ostalo u belo user posted image


Maraj onda uzmi tepison neki lep za decakeuser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 6.3.2016 19:22:38 >

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 748
   RE: Dekoracija zidova i sobe
6.3.2016 23:55:29   
vikiveki
Um tepih mi se baš sviđa...inače ja sam našu spavaću sobu okrečila u plavo a naslikala sam neke žute detalje,ispalo je super

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Dekoracija zidova i sobe
7.3.2016 8:27:24   
nikiteki
Ja odavno molim m da sredimo deciju sobu i odvojimo od nas on mi stalno kaze vazi ali neka ih jos kod nas mali su polude

< Poruku je uredio nikiteki -- 7.3.2016 8:28:28 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here