RE: tamponi i TŠS (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


mali_mis -> RE: tamponi i TŠS (4.9.2014 11:24:21)

Klarita kad ga dobro stavis ne treba ni da ga osetis. Moguce da ne gurnes kako treba. Mislim tampon, da ne bude neke zabune [sm=smiley36.gif]
Ja ne mogu uloske vise da smislim, smucili su mi se, sad se opet druzim sa tamponima.
Sto kaze joka [sm=bravo.gif] za onog ko ih je smislio.




branki* -> RE: tamponi i TŠS (4.9.2014 11:43:48)

eto,a ja npr ne volim tampone..stavljala par puta jos kad sam bila devojka,najvise me bilo strah da mi ne probije preko uloska,pa onda stavim i tampon i ulozak za svaki slucaj,ali mi se ne dopada to nikako.a,tek onaj odvratni osecaj kad vadim,bljak.mislim na osnovu onog sto sam cula od dr i spremajuci se za vto,da jeipak za nijansu bolje koristiti uloske.sad ,kako ko voli...




Mala Elena -> RE: tamponi i TŠS (4.9.2014 11:46:33)

I ja sam istog misljenja da su bolji ulosci od tampona . Ipak sam skepticna da ne dodje do neke gljivicne infekcije jer se ipak krv zadrzava unutra. Bolje da iscuri , cist racun duga ljubav [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: tamponi i TŠS (4.9.2014 11:47:40)

Da li inace tamponi imaju rok trajanja?




Torbica -> RE: tamponi i TŠS (4.9.2014 11:50:39)

Ja mislim da nemaju




Mala Elena -> RE: tamponi i TŠS (4.9.2014 11:56:45)

Ostalo mi par komada od proslog leta, moram pogledati posle na kutijici. Bar da ne bacam ako su ok. .o tom potom -nisam jos dobila ciklus .




Anoniman -> RE: tamponi i TŠS (4.9.2014 12:25:56)

ja sam medju onima sto mrze tampone. sad sam htela da ih stavim na moru, ali nisam uspela, srecom to su mi bila poslednja dva dana pa sam stavila dnevni ulozak i usla u more samo pre povrata u sobu.




vonavoj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 12:19:24)

Da li bi smela da koristim tampone iako je proslo kratko od porodjaja...sa uloskom ne mogu da izadjem na ulicu koliki mi ide..a pri tom je i pakao..a sledeci mesec idemo i na 7 dana na letovanje,i po svemu sudeci me ceka [sm=hudicek1.gif] tamo..zakacice me koji dan..ovako ne izlazim iz kuce i ne silazim sa wc solje.




emicaa -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 12:28:15)

Von mozda lupam ali zar nije i ja to 40 dana cekanja.ja to idem po logici ako me smijes ono drugo 40 dana gurati onda ne treba ni ovo [sm=smiley36.gif]




MasnaMasnica -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 12:30:56)

Ja koristim tampone. Jer i meni su sada posle ove trece [sm=nosecka.gif] ciklusi bas obilni posebno prva 2 dana.
Ahaha Emice pa ne cekaju svi 40 dana.🤣




emicaa -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 12:32:47)

Masnice ja cekala pa mislim da su svi ludi kao ja [sm=smiley36.gif]




MasnaMasnica -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 12:36:19)

E ja sam drugi i treci put bas malo krvarila sa lohijama, mozda desetak dana.
Prvi put sam i ja cekala .😅




IvanaSK RR -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 12:41:47)

Vonavoj, mislim da smes, porodila si se pre vise od mesec dana. Samo ih menjaj redovno i to je to.




vonavoj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 12:48:21)

Hvala devojke. Necu ih ovog prvog ciklusa koristiti, kod kuce sam,menjam one debele uloske,ali za mesec dana cu morati..kako cu u putu,setnji..joj, da li cu biti toliki baksuz da necu moci da se opustim i uzivam 7 dana u godini na odmoru.




vonavoj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 12:49:49)


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ja koristim tampone. Jer i meni su sada posle ove trece [sm=nosecka.gif] ciklusi bas obilni posebno prva 2 dana.
Ahaha Emice pa ne cekaju svi 40 dana.🤣

Bas su obilne postale,prvih 36h.ali krace traju..tako mi bilo posle druge.




Maraj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 13:05:22)

Von pa jel mislis da ce ti tamponi izdrzati ako toliko krvaris [sm=zmeden.gif]




vonavoj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 13:07:54)

Imam ja 3 vrste[sm=smiley36.gif]
Makar ne curi niz nogu [sm=jezicek.gif] ulozak se odlepi,pomeri na vrelini..
Prokleto zensko,nikad se necu navici.




Maraj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 13:11:34)

E pa to je ok onda ako imas te koje mogu toliko da upiju




milicicak -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 14:17:41)

Von, mozda glupo zvuci ali da probas sa pelenama za odrasle? Bar nocu i prvih par dana? Ja sam posle spontanog imala par uzasno obilnih ciklusa, bukvalno je teklo kao sa cesme. Ni tampon+ulozak mi nije pomogao. Samo pelene za odrasle




Maraj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 14:19:57)

Von hoce tampone za plazu.
Jes gadno kad si na moru a imas odlive...od one vrucine samo se jos vise ulepis




vonavoj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 14:20:46)

Mili,nije glupo,verujes li da sam stavila mrezasti ulozak preko debelog nocnog i bilo je puno..poenta je saml da stignem na wc.inace ulozak ne moze ds upije odjednom tu kolicinu.
Uzasno..zenski problemi.




milicicak -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 14:27:52)

Von, zato sam ja uzela te pelene za odrasle... Jednostavno, kolicinu koja je iz mene izlazila u jednom trenutku nista nije moglo da upije. Stizanje do wc-a je bilo misaona imenica. A tih dana sam non stop bila na poslu... Mene su pelene spasile




vonavoj -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 14:45:10)

One se na kom kupuju.moracu da kupim,makar za noc.
Kako li se stavljaju?




IvanaSK RR -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 14:53:55)

Isto kao bilo koje druge pelene [sm=smiley36.gif]
Imas i kao gacice pelene.
Moze i na komad.




milicicak -> RE: tamponi i TŠS (6.7.2018 14:54:08)

U nekim apotekama prodaju na komad u nekim ne pa pogledaj. Pakovanja su uglavnom od 10 kom. Probaj da nadjes one koje se oblace kao gacice




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>