|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vežbe za nogice
4.3.2010 7:57:32   
oliveradj
Da li je neko radio vežbe sa detetom kada mu stopala idu malo unutra kada hoda? Kod moje male je to malo primetno, trebalo bi uskoro da je vodim na kontrolu kod ortopeda, ali ništa o tome ne znam. Da li je opasno ili će se ispraviti uz pomoć vežbi???

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vežbe za nogice
5.3.2010 9:18:30   
eugenija
Oliverauser posted image
Pogledaj ovaj članak na rr što je objavljen klik


Ovo stanje čak i ne ometa hodanje, trčanje ili bavljenje sportskim aktivnostima i prolazi samo od sebe kako deca izrastaju u tinejdžere i razvijaju bolju mišićnu kontrolu i koordinaciju.


< Poruku je uredio eugenija -- 5.3.2010 9:19:45 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vežbe za nogice
9.3.2010 13:06:30   
oliveradj
user posted image  Hvala draga!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vežbe za nogice
13.3.2010 22:07:29   
marince1
Nama je pedijatar rekla da radimo vezebe ze stopala,posto ih drzi na unutra,kako da objasnim,stopalo u stopalo user posted image

Rekla je da mu izvijam na spolja.
Ja neznam da li ima nesto za sta nismo radili vezbe user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vežbe za nogice
6.2.2012 12:32:56   
Anoniman
Mi smo morali da kupimo pravi etison , onaj sto bocka , da hoda po njemu bosa jer je mala za vezbe zato sto kad stane spustaju joj se svodovi .

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vežbe za nogice
9.3.2015 16:29:14   
mila83
Ja sam mojima dok su bili bebe masirala stopala i kao golicala ih tako da izvijaju sto vise stopalo prema napolje,prema malom prstu, jer su poceli prema unutra da ih skupljaju.To male bebe rade, pa treba malo da ih golicamo,da ti misici naviknu na pravilno drzanje.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vežbe za nogice
9.3.2015 16:48:27   
veselicaa
Vec sam pisala da mi Stasa hoda na prstima pa su vezbice sastavni deo naseg dana.Uglavnom joj masiram stopalo,okrecem levo-desno,guram stopalo napred nazad i hoda po liniji ali zgazi prvo petom pa prstima.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vežbe za nogice
22.12.2016 9:30:26   
Mala Elena
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mi smo morali da kupimo pravi etison , onaj sto bocka , da hoda po njemu bosa jer je mala za vezbe zato sto kad stane spustaju joj se svodovi .




Gde ima ovo da se kupi, zna li neko? E ima spustene svodove...
P ima stopala ka spolja. Ali dr kaze kad se digne na noge pasivne vezbe ne pomazu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vežbe za nogice
30.6.2017 14:10:50   
Dragce86
Dobre vezbice na linku ;)

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vežbe za nogice
11.7.2017 17:56:11   
dddaca
Na kom linku Dragce? Mene interesuju vezbice. Stopala su nam spustena , a uz to i hoda po malo na unutra

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vežbe za nogice
8.9.2017 10:43:30   
krin 40
Daco za to ti je najbolja svakodnevna masažica

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vežbe za nogice
5.3.2018 7:19:30   
Dora89
Radili smo kad smo bili bebe, tako što se golica suprotna strana tabana, da bi beba okrenula stopalo u željenu stranu. A za veću decu preporučujem konsultaciju fizijatra.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vežbe za nogice
5.3.2018 8:40:39   
Mala Elena
Dr je rekla da je beba na granici ali smo propustili termin kod fizijatra.
Radim povremeno vezbice na svoju ruku, a i za kukove.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Vežbe za nogice
5.3.2018 13:01:11   
mama Jo
I mi smo radili te vezbice sto je dora napisala, sad cemo isto sa bebom 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Roditelji, da li znate za pravilo 3-6-9-12?
U eri moderne tehnologije zavisnost od interneta je nažalost sve prisutnija, naročito među mladima. Kao i svaka druga b...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here