RE: GAK Višegradska (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


IvanaSK RR -> RE: GAK Višegradska (7.6.2017 6:19:13)

Krin, drago mi je da si lepo prosla i da u suštini imas najviše reci pohvale.




MamaNecaVo -> RE: GAK Višegradska (8.10.2017 23:25:04)

Porodila se tamo jednom i nikad vise.
Porodiliste dno dna!
Ko ima srece i ubode IV sprat ili nadje vezu da lezi na istom,spasice se!
II i III uzas.Sramota sta se zove porodilistem.
Em osobe koje tamo rade.. Bolje neka daju otkaz i zaposle persone koje time zaista zele da se bave.




Marija3 -> RE: GAK Višegradska (13.4.2018 0:31:07)

Sa doktorkom Snezanom Plesinac imam veoma lose iskustvo.Deluje sve vreme umirujuce i posveceno ali sam na kraju zbog njenog nezainteresovanog ponasanja na dan porodjaja za malo izgubila dete.Dete je prezivelo lezalo na Neonatologiji i dan danas snosi mali andjeo posledice zbog nestrucnosti u mom slucaju dr.Snezane Plesinac. Nikakva preporuka!




Enchanted -> RE: GAK Višegradska (31.8.2018 15:27:29)

Pozdrav, nova sam na forumu. Intetesuje me da li je nekog porodila Dr Dukanac?

Ja imam visokorizicnu trudnocu i ona mi je vodila i pretpostavljam da ce me ona poroditi. Elem sta sve treba od nalaza da se spremi za porodiliste?




Filadendronka -> RE: GAK Višegradska (30.10.2018 13:58:46)

I ova tema je malo zamrla, pa hajde da cujem Vase misljenje. Kako da se prebacim na vodjenje trudnoce u Visegradskoj? Dr u Domu zdravlja mi daje upute sta god hocu, ali prosto ne zelim da sama smisljam sta mi treba. Htela bih sad negde od sestog meseca da imam svog lekara u Visegradskoj i da mi on/ona kaze kad dolazim sledeci put i sta treba da radim. Hvala :) 




Alexisss -> RE: GAK Višegradska (30.10.2018 14:03:06)

Ja sam vodila trudnoću u Višegradskoj...dr Stojanović i imam samo reči hvale....Ali period posle porođaja na 4.spratu....STRAHOTA....




Filadendronka -> RE: GAK Višegradska (30.10.2018 14:06:07)

Kako si dosla do njega? Ti "koraci" mi nisu jasni. Meni je dr zakazala kontrolni ultrazvuk online ( njen komentar tom prilikom  je bio "pih, sve zene na spisku"). 




Alexisss -> RE: GAK Višegradska (30.10.2018 16:53:12)

Idem već par godina kod njega,ali je moja kuma otišla pravo kod njega i zamolila da je primi...rekla da je čula reči hvale i da želi da joj on vodi ttudnoću i on je prihvatio....Sa njim inače rade i prof Plešinac i prof Plećaß koji su isto fenomenalni.Odeljenje im se zove Kontrola fertiliteta. 




dekidaki0206 -> RE: GAK Višegradska (31.10.2018 12:02:57)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

I ova tema je malo zamrla, pa hajde da cujem Vase misljenje. Kako da se prebacim na vodjenje trudnoce u Visegradskoj? Dr u Domu zdravlja mi daje upute sta god hocu, ali prosto ne zelim da sama smisljam sta mi treba. Htela bih sad negde od sestog meseca da imam svog lekara u Visegradskoj i da mi on/ona kaze kad dolazim sledeci put i sta treba da radim. Hvala :) 




Tražiš od doktorke iz doma zdravlja da ti zakaže termin u Višegradskoj (ili gde već želiš) da vodiš trudnoću, dobiješ uput koji važi šest meseci i sa tim ideš na prvi pregled, posle ti dr u Višegradskoj zakazuje naredne kontrole. :)




Filadendronka -> RE: GAK Višegradska (1.11.2018 15:33:31)

Najvise me nervira sto gotovo svuda moram da molim nekoga ( da mi da uput, da me primi na pregled i sl.). Hvala na pomoci, sacekacu dok udjem u sedmi i onda cu da vidim ima li uopste potrebe da nastavljam sa vodjenjem trudnoce van Doma zdravlja. 




dekidaki0206 -> RE: GAK Višegradska (1.11.2018 16:16:56)

Zgodno bi bilo da ideš na kontrolu u neku bolnicu(koju već izabereš), a ne da se samo pojaviš na porodjaju. Što se Višegradske tiče, porodilište im je u fulu opremljeno, svi boksevi odvojeni, jedino im smeštaj na odeljenju nije baš za pohvalu, ali za tri dana valjda svi možemo da preživimo. Dr Pilić i dr Vilendičić su po meni za svaki preporuku (ja od početka idem kod Pilića). 




Filadendronka -> RE: GAK Višegradska (1.11.2018 18:02:43)

Hvala na preporukama. Sigurno cu ici na ctg u bolnicu tokom devetog meseca , a pre toga samo u slucaju da se pojave neke komplikacije. A vec nekoliko slucajeva sam cula da zene idu privatno kod nekog dr da bi ih on porodio, a na kraju taj se i ne pojavi. Ne bih taj scenario da me neko "ispali" i da me to sekira na samom porodjaju. A "dogovoreni" porodjaj u smeni tog nekog dr ne dolazi u obzir, ne zelim nasilno izazivanje porodjaja po svaku cenu. Cujem da su lekari i babice ok, a sve ostalo lose.... 




dekidaki0206 -> RE: GAK Višegradska (1.11.2018 18:22:49)

Ne znam za ostale, konkretno mogu da ti kažem za dr Pilića, on radi u Medigroup-u i nikada mi nije rekao dodji kod mene privatno ili bilo šta gde se od mene očekuje da dajem novac. Ali čula sam i ja raznorazne slučajeve, tako da me ništa ne čudi. 




Filadendronka -> RE: GAK Višegradska (3.11.2018 20:01:28)

Moje poznanice su uglavnom isle privatno, a sve u cilju dolaska tih doktora na porodjaj. Ja prosto to ne zelim, pa me je zanimalo kako u Visegradskoj da imam jednog lekara koji me prati. Lepo je cuti da je to nekome uspelo. :) 




dekidaki0206 -> RE: GAK Višegradska (3.11.2018 20:54:50)

U domu zdravlja uzmi uput i neka ti dr zakaže pregled kod nekog doktora, najbolje da se raspitaš kod kog, jer ja za preporuku imam samo Pilića i Vilendičića, ne znam za druge. Jel si bila već negde van doma zdravlja?




Filadendronka -> RE: GAK Višegradska (3.11.2018 21:33:53)

Nisam tj. samo sam dabl test radila u Visegradskoj, a ekspertski UZ radim uskoro u Frontu ( posto dr nije znala/mogla online da mi zakaze u Visegradskoj). To mi najvise i smeta posto sve sama moram da trazim i pitam, bukvalno kao da sama sebi vodim trudnocu. Zato i razmisljam da nadjem ok doktora koji ce da me lepo usmerava sta treba da radim sledece ( koja analiza, koji pregled i sl.). 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 38 39 [40]