RE: Beovizija (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu >> Zabava



Poruka


MasnaMasnica -> RE: Beovizija (3.3.2020 10:35:56)

Nato a Favorito💪.

Meni je bas drago da su one pobedile, nisam pratila ne znam pesmu,ali devojke su prezgodne ,lep glas imaju bice nesto od njih. 




gagana83 -> RE: Beovizija (3.3.2020 11:12:30)

Pa kad bi mogle da se porede sa Amerikankama, bile bi planetarno poznate. Ali ove cure znaju da pevaju, nije me mrzelo pa sam na yt našla neke klipove) a čak i da ne znaju, nije poenta u tome, na žalost. Ova crnka je moja Kruševljanka i opasna je pevačica.Ja ponavljam, ne razumem se u te trendove uopšte (što bi rekla moja devetnaestogodišnja bratanica "Tetka, ti si zaostala" jer ne znam ko je ta i ta pevačica) ali takvo je ludo vreme i to se traži. 





Ana RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 11:28:33)

Gagana, da, Sanju znam, ona sjajno peva (vidite na yt Sanja Zaa) i zato sam se i razočarala kada sam je videla u ovakvom sastavu...




Ivanka 75 -> RE: Beovizija (3.3.2020 12:26:03)

Sve bi imalo smisla da im je ples bar malo uigraniji. Imam utisak da samo skacu bez ikakvog smisla. Nekako su skroz nezgrapne.  Nadam se da ce sa usavrse ples sa pesmom do Evrovizije.
Gledala sam ih u jutarnjem programu kad su ppcela predstavljanja pesama za Beoviziju. I tada su mi delovale rasklimatano. 








gagana83 -> RE: Beovizija (3.3.2020 12:30:42)

Slažem se Ana, ali na žalost, od rokenrola nema ''leba. 


Ivanka, jeste, morale bi malo sinhronizovanije da budu.
Kad smo već u temi, ovo mi je jedna od omiljenih evrovizijskijih pesama.
https://youtu.be/WXwgZL4zx9o






dunja RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 12:48:46)

Ja sada preslušah i pregledah, ovo je turbo folk, groznooo je, nimalo mi se ne dopadaju,
Ni pesma ni kako izgledaju.




dunja RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 12:49:42)

Ovu crnu sam negde gledala par puta, i koliko se sećam ima ok glas, ali ovde se nije čuo, pa džaba.




dunja RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 12:50:43)

Jeste, slatko je skroz, ali zar već prođe od tada 11 godinaaa??

Meni sada u glavi Soldi, Soldi, ..odoh da ga pustim [sm=smiley36.gif]

IZVORNA PORUKA: gagana83

Kad smo već u temi, ovo mi je jedna od omiljenih evrovizijskijih pesama.
https://youtu.be/WXwgZL4zx9o








Ana RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 12:57:07)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sada preslušah i pregledah, ovo je turbo folk, groznooo je, nimalo mi se ne dopadaju,
Ni pesma ni kako izgledaju.


Užasno je Suzi.




dunja RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 13:09:44)

Ja sam totalno van trenda, ali skroz, ne smao što se muzike tiče [sm=smiley36.gif]

Ja pustih i tu što reče Nata, Brzi psrti, čitavih 30 sekundi sam izdržala. Iskreno, meni je ovo strašno, ali baš STRAŠNO.
Možda se to sluša danas, ali ja ne želim da gubim dragoceno vreme na to.
Pustila sam Soldi, i vrti mi se već 4 put Mahmud i njegova pesmica, i ne smeta mi nimalo, radim uz njega, dete spava pored mene, ali ove naše mi opterećuju mozak, a ja sam tanka na živcima, godine ..neka hvala.




gagana83 -> RE: Beovizija (3.3.2020 13:19:01)

Dunja, Soldi je i moj favorit od prošle godine 🎶





dunja RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 13:20:04)

Znam Gaganče, ma ja nisam gledala prošle godine, po tvojoj preporuci sam tada odgledala Mahmuda, i kupio me odmah :)




gagana83 -> RE: Beovizija (3.3.2020 13:22:04)

Eto 😁

Ma ti Talijani umeju da naprave dobru stvar, pa i kad je ovako moderna muzika u pitanju. 




Ivanka 75 -> RE: Beovizija (3.3.2020 13:56:33)



Brakus recituje Hasta la vista baby




dunja RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 14:00:45)

Hhahaha, oduvek je lud bio, ja sam ga upoznala jedared, pre 29 godina (izračunah sad, auuu) kada je radio na radio Pingvinu, nije se promenio.




emicaa -> RE: Beovizija (3.3.2020 16:17:31)

Ja nisma jos poslusala pjesmu,nesto ne mogu.Ne usudjujem se 😂

Pored Tomasevicke i Radovicke oni izaberu ovo




branki* -> RE: Beovizija (3.3.2020 21:10:08)

KakVE veze ima kakav je tekst.ionako se je razume.to jest,na evroviziji neće niko razumeti.pretpostavljam da će pevati na srpskom.ili neće





Sanjica26 RR -> RE: Beovizija (3.3.2020 21:36:25)

Preslusala sam pesme. I nista mi se iskreno ne sviđa. Verovatno nisam u trendu. Ova pobednicka pesma mi lici na copy paste. Kao da sam je negde vec cula. 





bubulence -> RE: Beovizija (3.3.2020 23:06:19)



IZVORNA PORUKA: branki*

KakVE veze ima kakav je tekst.ionako se je razume.to jest,na evroviziji neće niko razumeti.pretpostavljam da će pevati na srpskom.ili neće




 Pa mi razumemo. Kako nije bitan tekst. Sta je bitno, da su golisave i lepe a takmice se za pesmu? 




bubulence -> RE: Beovizija (3.3.2020 23:07:14)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Preslusala sam pesme. I nista mi se iskreno ne sviđa. Verovatno nisam u trendu. Ova pobednicka pesma mi lici na copy paste. Kao da sam je negde vec cula. 




Kao da 3 deteta predskolskog uzrasta pevaju ringe ringe raja a nisu dobro uigrana... Eto, meni tako izgleda. 




Ivanka 75 -> RE: Beovizija (3.3.2020 23:12:32)

Lepo ja kazem... Rasklimatane... 





emicaa -> RE: Beovizija (4.3.2020 8:54:39)

Poslusala sam i ja,meni ono tuznjikavo majke mi.Stvarno se nadam da ce se bar do maja ili kad je vec uigrati.Ako ostanu ovakve bolje da ne idu.
Sto bi rekao moj tata "bleje kao ovcice"




branki* -> RE: Beovizija (4.3.2020 15:36:25)



IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: branki*

KakVE veze ima kakav je tekst.ionako se je razume.to jest,na evroviziji neće niko razumeti.pretpostavljam da će pevati na srpskom.ili neće




 Pa mi razumemo. Kako nije bitan tekst. Sta je bitno, da su golisave i lepe a takmice se za pesmu? 


Pa ,bira se predstavnik za evroviziju.a,tamo pevaju na srpskom .niko ne razume šta pevaju čak i da je aleksa santic pisao stihove.šta oni znaju šta oveć pevaju.meni juče osmaci tražili da im pustim pesmu.mislim pesmicica je.bukvalno.tralalaalala.ali.ja sve mislim da ni druge pesme na evroviziji neće biti mnogo bolje.




Ivanka 75 -> RE: Beovizija (4.3.2020 15:45:54)

Branki, oni za Evroviziju miraju da snime pesmu i na eng i na francuskom i da posalju unapred.


Da mi je znati kako izgleda na engleskom 😂
Mada oni to dosta promene i prlagode reci da bi mogla da se peva




bubulence -> RE: Beovizija (4.3.2020 15:58:05)

Jeste, moraju i na engl. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>