RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


Anoniman -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (28.9.2011 12:47:30)

Slažem se [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Dove -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (28.9.2011 13:30:12)

[sm=hudicek.gif][sm=hudicek.gif][sm=hudicek.gif]Sta me prozivate sto visim na ovakvim temama???Pa tu se slatko ismejem,onako od srca.Tako ste neposredne i duhovite,da i kad sam najtuznija ja se ovde nasmejem.Eto...
A nije da nisam zaglibila...




tijana86 -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (28.9.2011 14:03:33)

Po meni nije bas bas presudan , ali je veoooooooooma bitan !




vukosava -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (28.9.2011 15:25:35)

Ja se ne bi udala za nekog sa kim je los. Ali sad ako se rec "presudan" koristi, jer se to prica o razvodu ili sreci u braku?
Licno mislim da je veoma bitan jer ako nije dobar, mozda neko potrazi to pravo zadovoljstvo sa strane ako ga nema sa bracnim partnerom. Ili ce da bude neurozan.




foursome -> RE: Da li mislite da je seks presudan u braku ili vezi (29.10.2011 11:23:53)

Jeste




vesnam -> RE: Da li mislite da je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 11:11:05)

Naravno da je bitan, za mene možda i presudio da ostanem sa mm [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley9.gif[/image]
U najvećim krizama i svađama u našoj vezi najviše je pomoglo kad se dohvatimo pa pod ćebence, i sve lepo zaboraviš [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Mada meni sex sa njim nikada i nije bio loš [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley9.gif[/image]




jovicaa -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 11:14:08)

IZVORNA PORUKA: Dove

Naravno...[sm=duda.gif] nece doci ako sednem na maslacak!!!Msm da je to najbolji pokazatelj odnosa dvoje ljudi koji su u braku.To je odlican izduvni ventil za svaki stres,glavobolju...a prilikom orgazma sagori se i do 200(valjda)kalorija!!!Pozitivan je u svakom smislu!!!

ahahahahahahahh




jovicaa -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 11:16:37)

IZVORNA PORUKA: Snelle

Nije presudan. Presudni su ljubav, strast, poštovanje, razumevanje.

slazem se.... sex je bitan naravno, ali vece su mogucnosti da sa nekim imas dobar sex, nego pravu ljubav i razumevanje.. tako da ako se desi sve osim sexa, znaci ljubav, razumevanje, na sexu moze da se poradi... a na ova dva tesko
eto preispitajte sebe sa koliko ste ljudi realno u zivotu imale pravo razumevanje? to je velika retkost i najvece blago!




jovicaa -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 11:20:00)

i mislim da su ljudi previse okupirani seksom... umesto da se lepo opuste i uzivaju, oni zamiljaju bog zna sta.. tek kad izgubis znas sta si imao. isto kao sto je doslo vreme da je sramota da rodis sa 20 godina i da te svi gledaju kao da si pala sa marsa.. malo smo pobrkali pojmove i prioritete u zivotu. sve smo zastrasene porodjajima i sl, ja prva, a to je ustvari nesto prirodno, nije zla bolest... ako je sve ok.
ne kaze mda neko treba da radi ovo ili ono.... ali sve dalje smo od prirode, a to ne valja.
drustvo se izopacilo, eto to mislim, a i ja sa njim[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




vesnam -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 11:29:55)

U pravu si što se tiče precenjenosti sexa, ja mislim da ne može da bude dobar ako nema emocija, nekako mi jedno bez drugog ne ide.




jovicaa -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 11:47:31)

IZVORNA PORUKA: vesnam

U pravu si što se tiče precenjenosti sexa, ja mislim da ne može da bude dobar ako nema emocija, nekako mi jedno bez drugog ne ide.


i kod mene je tako... ali vecini ljudi nije bitno, pisala sam iz ugla vecine.




Olga75 -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 12:08:21)

naravno da je sex bitan
ali mi smo zajedno vec 12 godina i lagala bih da kazem da mi je bitno da me protrese onako woow da ne mogu da hodam i da tri dana mislim kako je bilo uah
mislim da je dovoljno da postoji ta neka paznja i zelja a sex kad se desi ( kod nas ) to je onda kad dete spava ili nije kod kuce , bude ga onako na brzinu tup - tras - aaah  - gotovo ali onog mazenja pre i posle , ili onog natenane nije bilo odavno
i vise nisam sigurna da li mi i fali [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
navika je cudo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




jovicaa -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 13:04:51)

olga ja sam jos uvek na kontraceptivnim pilulama od kojih se osecam kao devojcica, bez nagona. tako da nisam trenutno verodostojna [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




minavb -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 13:15:56)

Kad nešto ne štima u krevetu (ili gde već ljudi upražnjavaju sex), vremenom neće štimati ni veza. Sex je vrlo važan.




maslackic -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 13:19:22)

vrlo,vrlo vazan,bar kod nas... da nesto ne stima neko bi bio izfrustiran...keksanje meni leci i glavobolju...[sm=smiley36.gif]




Bebilina -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 13:25:43)

Nije presudan, ali je jos kako pozeljan i to sto cesce [sm=smiley36.gif]
Ako ga nema treba raditi na tome. Vezbom se svasta moze postici. Gledala sam neki program gde su paru pomagali da prevazidje probleme u bracnoj sobi- njoj zavisnost od "igracaka" i nedozivljavanje vrhunca, a njemu produzenje erekcije. Dva psihologa su svasta imali da ih posavetuju... Strasno korisno za gledati.




vukosava -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (13.11.2011 15:40:12)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

IZVORNA PORUKA: Snelle

Nije presudan. Presudni su ljubav, strast, poštovanje, razumevanje.

slazem se.... sex je bitan naravno, ali vece su mogucnosti da sa nekim imas dobar sex, nego pravu ljubav i razumevanje.. tako da ako se desi sve osim sexa, znaci ljubav, razumevanje, na sexu moze da se poradi... a na ova dva tesko
eto preispitajte sebe sa koliko ste ljudi realno u zivotu imale pravo razumevanje? to je velika retkost i najvece blago!



Meni je to pravo razumevanje vezano za to koliko se opustim sa nekim. A i to je isto tako vezano za dobar rezultat prilikom aktivnosti vezanih za vezbanje kako se prave deca (ja to tako zovem). Ako fali razumevanje, sve je samo trenje. A ja nisam osoba da me samo trenje zadovoljava. Onda bude samo gimnastika.




peca -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (2.2.2012 18:00:35)

Mislim da ima veliku ulogu ali ne i da je presudan [sm=smiley1.gif]




zivka -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (2.2.2012 18:07:55)

Jeste kako da nije?!




Rada T. -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (2.2.2012 19:42:44)

ma i poljubac je presudan a kamoli druga uklapanja... mora sve da se slaže kao tetris!
I naravno, kao i za tetris tako i za sexsualno uštimavanje treba malo vremena [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Sanchy -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (2.2.2012 19:49:09)

Mozda nije presudan ali je tu negde,iskreno ne bih mogla ni da se udam za nekoga s kim se ne slazem u tom pogledu[sm=smiley36.gif]




MakiJ -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (2.2.2012 19:53:08)

presudna je ljubav i neznost jer ako toga i sexa[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (2.2.2012 19:54:39)

Kad je dobar nije presudan, ali kad je loš bogami jeste. 




branki* -> RE: Da li mislite da li je seks presudan u braku ili vezi (2.2.2012 21:41:52)

mislim da nije presudan ako su sve druge komponente prisutne,materijalne,intelektualne...vazno je da nije bas katastrofalan.po meni.




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (2.2.2012 21:43:04)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>