|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrt / baštica
9.4.2014 16:36:47   
superm
Cure, bas vam zavidim stoa. Ja zivim u stanu, iako u prelepom kraju, ali, nemam ni terasu.user posted image imate bastu, svoje parce dvorist

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: vrt / baštica
10.4.2014 16:37:29   
superm
Da li neko od vas ima Zen- bastu? Gde, u Bg-u moze da se nabavi?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: vrt / baštica
10.4.2014 20:03:52   
Sanchy
Ja slabo sta stizem a i vreme me malo ometa,nikli su mi ljiljani,debela koka se rasirila,krastavce sam prekljuce prebacila iz casica u bastu ,sreca poklopila sam ih vrhovima plasticnih flasa pa su dobro,inace je evo veceras napolju tako hladno da mislim da bi mi sve propalo..,paradajiz je tek nikao u saksijama a njemu tek treba lepo vreme ,ne znam sta je ovo napolju,ili sam ja poranila sa sadnjom ?Cery isto tek se pojavio,..kupila sam jos feferone,bosiljak,prkos,persun i nista nisam stigla..e da,zen baste imas na netu da nadjes oko 2,3 hiljade su mada to mozes i sama da napravis u sustiniuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 10.4.2014 20:04:41 >


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: vrt / baštica
10.4.2014 21:08:20   
superm
Sanchy, ti imas pravu bastu! DIVNO!user posted image
Meni ostaje samo zen basta...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: vrt / baštica
12.4.2014 17:16:39   
superm
Imam i ja svoju bastu! Zen basta! Divna, relaksira...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: vrt / baštica
15.4.2014 22:30:50   
Zena Majka Kraljica
I ja imam zen baštu pravu ali ne znam koja mi je draža, obe relaksiraju.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: vrt / baštica
16.4.2014 8:22:54   
Lu
Ova kiša je super došla za vrt, čim zasuši trebam okopati krompir i luk. Rotkvice se već crvene ali su male, blitva, mrkva, peršin, paštrnjak, celer, salata, sve je naraslo sad treba pažljivo opljeviti travu.
Paradaiz i paprika su pikirani u čašicama i čekam da još malo otopli, kao i za krastavce i mahune.
Tikvice i kukuruz još nisu nikli.
Cvijetnjaci, saksije, košenje trave...posla svaki dan.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Zena Majka Kraljica)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: vrt / baštica
16.4.2014 8:29:46   
Trcosava
Mi smo posadili šargarepu, peršun i krompir. Dodatno sam posadila vlašac (valjda je to to kod nas) i mirođiju. Moram da pazim da mi se mirođija ne raseje po celoj bašti.

Čekamo lepo vreme pa da posadimo i paradajze i salatu. Ovde ništa do maja ne može da se sadi, tj kod nas u vrtu, jer je i on kao i cela kuća obnut naopačke te je tako na severnoj strani.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: vrt / baštica
16.4.2014 8:35:52   
Lu
Meni vlasac nikad ne uspije, ni u saksiji, ne znam koji mi je klinacuser posted image
Mirođija je kopar jel, ono što se stavlja u kisele krastavce? Ja to posijala jednom izmešu mrkve i sad svake godine samo naraste, ako je to touser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: vrt / baštica
16.4.2014 8:44:30   
Trcosava
Pa ovde oni zovu to drobnjak - ono što u principu ima samo perje gore user posted image

I ovde kao piše na uputstvu da treba da se posadi prvo u saksiji, pa da mu se nešto dodaje i onda posle 2-3 meseca valjda se prebacuje na mesto gde će stalno biti, on je kao trajni (ili barem višegodišnji)

A mirođija jeste kopar (ovde je kopEr) i da - zato i kažem da moram da pazim da mi se ne raseje jer je kao korov :D

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: vrt / baštica
16.4.2014 9:03:40   
Zena Majka Kraljica
Ja sam mislila bašte sa cvećem, nisam shvatila bašte sa povrćakama i voćkama user posted image
user posted image svaka čast

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: vrt / baštica
12.5.2014 17:55:35   
nata11
Ja sam napokon posadila petunije. 60 komada tamno ljubicaste.

_____________________________





(odgovor članu Zena Majka Kraljica)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: vrt / baštica
12.5.2014 18:21:17   
anci kv
nato,daj neku!!!ja sam za crvene i narandžaste ove godine

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: vrt / baštica
8.9.2014 16:56:36   
emicaa
jaoo moram vam se pohvalit,ja imam na balkonu saksiju sa paradajzom (to je moja basta) i svaka tri-cetri dana uberem nekoliko,taman za jedan obrok za salatu,da mi je veci balkon sledece godine bih i vise saksija stavila user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: vrt / baštica
22.1.2015 12:32:59   
nata11
U kom mesecu najranije mogu da posadim ruze?

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: vrt / baštica
22.1.2015 12:39:25   
vikiveki
Ja ruže obično sadim u jesen

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: vrt / baštica
22.1.2015 13:37:12   
nata11

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ja ruže obično sadim u jesen


Stvarno? user posted image Znaci nemogu u nekom skorijem periodu..

_____________________________





(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: vrt / baštica
17.2.2015 17:42:21   
Štetica
Mozes u drugoj polovini aprila ili pocetkom maja,to je period za sadnju poljskog cveca,samo ces imati manje cveta nego u jesenjoj sadnji.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: vrt / baštica
17.2.2015 19:01:21   
nata11
Stetice javila si se u pravi cas bas sam danas merkala ruze jos sam imala neku logiku da ih zasadim odmah pocetkom marta da bi se kao primile dok je vlazn zemljauser posted image
Ostavljam za april onda. Hvala.

_____________________________





(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: vrt / baštica
21.2.2015 22:32:08   
Štetica
Nato u martu je rano za sadjenje bilo kog cveca,hladna je zemlja i jos uvek ima nocnih mrazeva. A sto se konkretno ruza tice pokusaj da narucis iz nekog rasadnika,da nekupjes one sto su voskirane,sto se prodaju po radnjama. Ja sam narucivala od Topalovica iz Lipolista,i prezadovoljna sam,boje su identicne onim na slikama,sto je retko.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: vrt
11.3.2015 14:32:41   
Plavusa34
imamo malu bastu trenutno pre smo imali veliku toliku da bismo mogli i prodavati povrce al nismouser posted image ,sad zivim u drugoj kuci ovde je mala baste i ne sadimo svake godineuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: vrt
25.3.2015 12:17:30   
nata11
Jel neko vec sadio cvece? Ja planiram ove ili sledece nedelje petunije, a kasnije cu i ruze.

_____________________________





(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: vrt
25.3.2015 13:28:58   
Misha i Ljisha
ja sadim samo cvece koje stiti povrce, znaci kadifa, dragoljub, neven i zacinsko opet koje stiti povrce od raznoraznih insekata i crva tipa bosiljak, mirodjija i td. Rekla sam necu saditi nista sto ne moze na neki nacin da se iskoristi ili da se pojedeuser posted image . Ne volim uzaludne poslove, tj ne volim da se staram o cvecu ako znam da nikakve vajde osim estetike nemam. Jesam rasadila jorgovan i jasmin ali u cilju da zastitim jedan deo dvorista tj da napravim prirodnu barikadu jer ce narasti grmovi. Znaci kod mene moze samo jestivo ili neko drvece ili eventualno simsir koji mi opet sluzi kao dodadtno "pojacanje" ograde (rasadjen mi je duz komplet ograde oko salasa).

U basti sam jos jesenas posejala crni i beli luk. Sad sam opet i crni i beli krompir, sargarepu, spanac, rotkvice, persun liscar, persun pastrnak, cveklu, salatu, kamilicu (i to sam trebala na jesen al ajd mozda nekim cudom uspe) i ovo gore pomenute zastitne biljke. Napravila sam rasad kukuruza secerca. Ovih dana cu rasad plavog patlidzana i paradajza i paprike. Posejala sam i tikvice. Za boraniju mi je jos rano. Mislila sad da cu danas grasak posejati ali nisam stigla kosila sam travu. E da i rasad karfiola ce mi dati komsinica kao i brokolija. Jupiiii...Tako da bice svegauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: vrt
25.3.2015 13:34:03   
jess021
MiLj, ne znam sta da ti kazem, sem svaka cast. Umorila sam se dok sam procitala sta si sve sadilauser posted image
Citajuci u temi cime vas je muz iznervirao danas, mislim da bi tvoj trebao svaki dan da slavi sto si sa njim.
A gde bese tvoj salas?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: vrt
25.3.2015 13:36:24   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: jess021

MiLj, ne znam sta da ti kazem, sem svaka cast. Umorila sam se dok sam procitala sta si sve sadilauser posted image
Citajuci u temi cime vas je muz iznervirao danas, mislim da bi tvoj trebao svaki dan da slavi sto si sa njim.
A gde bese tvoj salas?

user posted image to ti reci njemu hahahah...Ma jeste srecan jos kad krene da jede rotkvice iz baste nema mu vece srece.
Mi smo na Ceneju, prema Sirigu ne znam da li znas to je stari put za Suboticu

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here