|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
27.8.2014 10:47:12   
NadaR
Divan vam je novi dom Branki!

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: opremanje kuhinje
27.8.2014 12:20:12   
branki*
hvala,nadouser posted image pa,skrckasmo svu ustedjevinu u te zidove i u ono sto treba izmedju zidova...ali,zaradice se opet..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: opremanje kuhinje
27.8.2014 12:23:54   
vonavoj
branki,mnogo mi se svidja kuhinja,prostor!user posted image user posted image

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: opremanje kuhinje
27.8.2014 21:30:42   
Štetica

IZVORNA PORUKA: branki RR

steti,taj tvoj sto,kad je skupljen,ne moze da stane u njega 6 stolica?

U principu moze da stane 6 stolica uz njega,al sestoro da ruca normalno ako se neproduzi bar jednim nastavkom nema sanse,bili bi kao sardine.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: opremanje kuhinje
2.9.2014 11:28:43   
nata11
Ja sam planirala da menjam plocice ali posto stavljam malo skuplji granit odlazem do daljnjeg. Branki super je user posted image

_____________________________





(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: opremanje kuhinje
2.9.2014 11:43:31   
branki*
hvala,natouser posted image gde stavljas granit?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: opremanje kuhinje
2.9.2014 12:05:14   
nata11
Na podu sam vec stavila. Sada ide na zidu + radna ploca. Ali izadje iznos isti kao i kuhinja pa ce morati da saceka.

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: opremanje kuhinje
2.9.2014 12:08:28   
branki*
shvatam.ja htela radnu povrsinu od granita,ali mi ovaj rece da je mnogo onda skuplje,a i ovako smo probili budzet za kuhinju,pa odustala,nisam ga ni pitala koliko je to skuplje onda.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 14:01:42   
Klarita
Menjam nesto i prepravljam u kuhinji. Hocu okrugli sto, a mm me odvraca od okruglog stolauser posted image mislim, ne moze me odvratiti, ali pokusava jadan. Je l' mogu da cujem mane i prednosti onih koji imaju ili se razumeju? user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 14:14:19   
Bibilib
Ja imam elipsasti a moze biti i okrugli ,ali moj muz neda da ga skupim jer imamo staklo,lepo mu kazem da isecemo staklo za okrugli jer je lepse za oko a imace i vise prostora ali se on nikako ne slaze...Ipak mislim da okruglom ne moze prici elipsasti a tek cetvrtasti,po izgledu a funkcije su iste user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 14:23:57   
choopa choops
Ja imam okrugli, koji ima dvije daske koje se montiraju i onda bude veliki ovalni sto. Kad je skupljen, stane 6 tanjira, a raširen komotno 10 ili 12kad se stisnemo user posted image
Meni je okrugli OK user posted image

< Poruku je uredio choopa choops -- 24.11.2014 14:24:16 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 14:58:20   
Klarita
Hmmm, a koliki vam je precnik okruglog stola?

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 15:31:14   
mirkam
Vidiš,o okruglom stolu nisam razmišljala.
Mi pametni,prije par godina kupovali stvari koje su nam se uklapale u podstanarski stan.A dnevna sa trpezarijom nam je duga skoro 8 metara.E sad,u novi NAS stan nam se naravno dosta toga ne uklapa.I ta je dnevna velika,ali nije dugačka kao ova već je šira.Pa dakle,naš trpezarijski sto je pravougaonog oblika,dimenzija 170x90 iliti ooogroman je.Moze on da stane i u novi stan,ali necub da zatvaram toliko prostor trpezarijskim stolom a i zaista mislim da je toliki sto nepotreban.Ovdje nam je bio knap da popuni toliki prostor,a tamo ne.
Ja sam opet planirala pravougaoni,samo manji naravno,a sad ste me bacile u razmišljanje sa okruglim...

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 22:37:01   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Klarita

Hmmm, a koliki vam je precnik okruglog stola?


Moj je 1,1m. A te dvije ploče što se ubace su, čini mi se 0,5x1m.

Inače, ne napisah da bih ja tako drage volje zamijenila kuhinju, iako je rađena po mjeri, i iako mi izgledom još uvijek nije loša, toliko je fušerski odrađena da mi se plače user posted image kad vidim na šta smo dali tolike pare. Ali tada (2006g) kod nas nije ni bilo nego možda dvije firme koje su radile ugradne kuhinje, pa nisam ni imala izbora. Jako, jako loše su nam je uradili! user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 23:36:58   
Klarita

IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Klarita

Hmmm, a koliki vam je precnik okruglog stola?


Moj je 1,1m. A te dvije ploče što se ubace su, čini mi se 0,5x1m.

Inače, ne napisah da bih ja tako drage volje zamijenila kuhinju, iako je rađena po mjeri, i iako mi izgledom još uvijek nije loša, toliko je fušerski odrađena da mi se plače user posted image kad vidim na šta smo dali tolike pare. Ali tada (2006g) kod nas nije ni bilo nego možda dvije firme koje su radile ugradne kuhinje, pa nisam ni imala izbora. Jako, jako loše su nam je uradili! user posted image

user posted image

user posted image isto, Choopo, isto user posted image
Mastam da imam brdo para, dam kljuceve nekomarhitetkti, zapalim na odmor i vratim se, a onooooo cudo mi napravili. Mi radili kuhinju 2007. sad non stop nesto dopravljamo, menjamo, dodajemouser posted image

Mislim da bi mi bio veliki 1,1muser posted image a, mozda i ne bi...moram da prosetam po salonimauser posted image taman se odlucismo danas da radimo to od medijapana, kad dodjose nam gosti neki veceras i rekose, nikako od medijapana, sve se oljuste nogare od stolicauser posted image Gde u ovoj zabiti naci majstora da za pristojan novac odradi od drveta?
Evo, OVA me ponela ali sto je 77000din (oko 700evra) a jedna stolica JEEEEDNA 15600din (oko 140 evra) ja sam u soku i odlucila da potrazim majstore

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 23:44:42   
choopa choops
Treba igrat loto, onaj evropski user posted image

Mi jedino taj sto nismo kupili, to je od Mmovog djeda ostao, ali je bio nov novcat, a neupotrebljivan. Od punog drveta je. Nešto na ovaj fazon, ali modernije KLIK

Ma ništa dok ne pođeš u salon da vidiš sve na licu mjesta. I kod kuće dobro izmjeri šta i koliko, da ne bi bilo polsije kad dođu gosti da moraju sjedat uvučenih stomaka user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 23:47:46   
mati
Mi smo poceli da pravimo sto, tj mm. Ovaj koji imamo je bas veliki i zauzima dosta prostora, pa nam treba manji. Ali kako imamo sest novih stolica, dve ce najverovatnije da zavrse u podrum.
Ovakav, klasican. Venge.

< Poruku je uredio mati -- 24.11.2014 23:53:59 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: opremanje kuhinje
24.11.2014 23:51:49   
Klarita
U mene ti gosti ne rucavaju za astal u trpezariji...imamo na potkrovlju veeliki prostor i stolove koje razapnemo za slavlja i rodjendane i druzenja, tako to...u trpezariji samo mi user posted image Imam prostora, no ne volim cetvrtaste stoloveuser posted image Kuhinja mi je tamno braon (venge boj au svetu majstora) u kombinaciji sa belom i oivicena sivim aluminijumom, prostrana i veeelika, svi aprati su mi u sivoj boji...dnevna isto...s tim sto su mi trosed dvosed i fotelja polukruzni crni sa sivim detaljimauser posted image al' ga objasniuser posted image Kako god , mislim da bi odlicno isao beli okrugli astal, samo jos da nadjem nekog majstora da mi uradi...a, za dimenzije moram da prosetam, na moju veliku "zalost"user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 0:03:24   
choopa choops
Da, ovaj što si gore stavila je stvarno skup, mislim zajedno sa stolicama. Trebalo bi da se može naći i jeftinije. user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 7:58:23   
big mum
IZVORNA PORUKA: Klarita

Menjam nesto i prepravljam u kuhinji. Hocu okrugli sto, a mm me odvraca od okruglog stolauser posted image mislim, ne moze me odvratiti, ali pokusava jadan. Je l'''' mogu da cujem mane i prednosti onih koji imaju ili se razumeju? user posted image



Ovo je moj KLIK Klikni na sliku i vidjećeš ga u punoj veličini.Odličan je ,ne zauzima puno prostora.
Nikad više nebih kupila četvrtasti.

< Poruku je uredio big mum -- 25.11.2014 8:00:29 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 9:43:51   
Klarita
BM, ne otvara mi sliku stola, ali sam pogledala sta imaju, tj nude. Jeftinije mi dodje da napravimuser posted image Traze mi za sto precnika 1m od furniranog (valjda se tako kazeuser posted image ) medijapana oko 150evra. Samo me zbunise sad gosti od sinoc sto mi rekose da nikako ne budu nogarice od medijapana jer se ljusti bojauser posted image Ne mogu da nadjem majstora da mi uradi drvo....grrrr

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 9:48:22   
Trcosava
Klarita, mislim da je ovo njen sto KLIK

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 9:52:31   
Klarita
Trco, fala ve...
Lep je astal, ali se meni ne uklapa nikako, masivan je..bar tako delujeuser posted image Uglavnom, bitno je da svi koji imaju okrugli, ne bi ga menjali za cetvrtasti ni u ludiluuser posted image da zalepim gubicu onom mm

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 9:54:22   
branki*
klarita,mi stlice kupismo,ali sto jos ne,bas iz tog razloga sto ne mozemo da se odlucimo.hteli smo okrugli sto,ali bi on bio lep sa 4 stolice,a mi uzeli malo habastije stolice,6 komada,tako da je otpao okrugli.ne uzimaj ispod 1 m precnika nikako,bice bas mali.mi gledali precnik 1,1 m i tu staju 4 stolice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: opremanje kuhinje
25.11.2014 9:55:56   
big mum
Aj na trpezariske garniture pa na 1.stranici okrugli sto od 16.270,00.Vidiš imaš i nekog popusta.Baš je lijep.Ako ti odgovara uz trpezariju.
A za medijapan neznam,nisam se nikad susretala s tim.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here