|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
10.5.2010 9:10:43   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: gagana83

Mi smo pre koji dan narucili novu kuhinju!
Jedva cekamuser posted image
Jedva smo se dogovorili,i oko boja i oko materijala...


A,koje je bojeuser posted image ?Obavezno da nam ubacis slikice da vidimo!


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: opremanje kuhinje
10.5.2010 9:33:58   
Mari86
Evo jedne slike od zimus...user posted image
Slikacu ponovo pa cu postaviti mislim da je ovo bilo posle Svetog NIkole pa zato ima svega u kuhinji...user posted image
user posted image




_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: opremanje kuhinje
10.5.2010 12:28:47   
NONA79
I nama majstor pravi kuhinju po našoj ideji i našim crtežima i trebalo bi krajem ove nedelje da nam namontira. Jedva čekammmmmuser posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: opremanje kuhinje
10.5.2010 12:38:18   
gagana83
IZVORNA PORUKA: bebironcic

IZVORNA PORUKA: gagana83

Mi smo pre koji dan narucili novu kuhinju!
Jedva cekamuser posted image
Jedva smo se dogovorili,i oko boja i oko materijala...


A,koje je bojeuser posted image ?Obavezno da nam ubacis slikice da vidimo!


Bice crvena sa sivim i crnim detaljima od iverice a radni deo od granita.
Nismo hteli nesto previse novca da ulazeno u nju jer se nadam da cemo se za koju godinu preseliti u nasu kucicuuser posted image
Nismo imali mnogo mogucnosti pri izboru boje jer nam je takav namestaj u dnevnoj sobi.
Slikacu cim bude stiglauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: opremanje kuhinje
11.5.2010 9:59:35   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Mari86

Evo jedne slike od zimus...user posted image
Slikacu ponovo pa cu postaviti mislim da je ovo bilo posle Svetog NIkole pa zato ima svega u kuhinji...user posted image
user posted image




extra Mari!user posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: opremanje kuhinje
11.5.2010 11:00:04   
Anoniman
Mari user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: opremanje kuhinje
11.5.2010 11:13:10   
2002m
Mariuser posted image user posted image kuhinja je user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: opremanje kuhinje
12.5.2010 9:36:18   
Anoniman
htjela sam mijenjati kuhinju i kad sam dobila okvirnu cijenu na papiru definitivno sam odustala  oko 3000 eura...pa sta radi za te pare ...jel se sam frizider puni

i onda sam skontala ne pada mi na pamet

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 83
   RE: opremanje kuhinje
12.5.2010 9:40:38   
NadaR
Jel to sa aparatima?
MM je radio prije koji dan jednu od 4,5 m lakirani medijapan , onda oni fazoni da vrata i fijoke ne lupaju (ono > kad zalupis vrata , ona dodju blizu i onda se polako zatvaraju) , pa onaj okrugla korpa za ugao .. i sve to izaslo 3.500 KM !



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: opremanje kuhinje
12.5.2010 9:45:15   
pepino
Mi smo svoju kupili-pravili prije 4 godine,bez elemenata nas je izasla tada 3 i nesto hiljade km,ali ima i sank,ugradni frizider,ide i masina za sudje(ali je jos nisam kupila),ne znam da li je od iverice ili medijapana,ne razumijem se!user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: opremanje kuhinje
30.5.2010 12:03:47   
gagana83
Obecala sam slike.
Evo moje male slatke kuhinjeuser posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Boze zdravlja,bice samo privremeno.
Za koju godinu se selimo u nasu kucicu pa cemo praviti novuuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: opremanje kuhinje
30.5.2010 12:42:30   
buhla
gagana super je kuhinja! user posted image
koliko vas je kostalo? mi treba kuhinju da radimo, za jedno dva meseca.


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: opremanje kuhinje
30.5.2010 15:13:02   
LillyT
Kod mene opet komplikacije sa kuhinjom. Uglavnom, ja sam u jednom periodu zelela zebrastu kuhinju, nemam pojma sta me je to spopalo (bice da su hormoni), ali je nismo uradili pre porodjaja. Taman smo sada zaplanirali da to zavrsimo, ali eto, mm se sredio, pa cemo jos morati da sacekamo. Vec me je smorila ova, dobila sam je uz stan, ne svidja mi se, ali mi je tada bila super jer je bilo samo da odem u svoje. Ali, nemam pojma koju cu boju, hm, mozda bih mogla da udarim kravica print user posted image

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: opremanje kuhinje
30.5.2010 15:31:39   
lanajelena
Gagana i moja kuhinja je na isti fazon i crvene boje je,mada kazu da ne valja crvena privlaci te da jedes non stop user posted image ..LillyT ja bih sad ovu moju menjala za crno belu kombinaciju...u stvari ceo stan bi menjala,jer je nama uglavnom crvena boja zastupljena,sem u decijoj sobi tamo je zeleno-roza kombinacija

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: opremanje kuhinje
30.5.2010 17:05:15   
gagana83
IZVORNA PORUKA: buhla

gagana super je kuhinja! user posted image
koliko vas je kostalo? mi treba kuhinju da radimo, za jedno dva meseca.


Nas je kuhinja kostala neke smesne pare,jer nismo uzeli novu,vec smo od stare iskoristili sta je moglo da se iskoristi,jer je bila relativno nova i dobro ocuvana.
Krila smo stavili nova,ubacili ovaj stakleni deo,zamenili sudoperu i radnu plocu i malo promenili raspored kuhinjskih delova.
Ostalo je jos nesto da se doradi,plocice nove da se stave ali to o tom potom.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: opremanje kuhinje
9.7.2010 15:39:48   
buhla
da li vi imate plocice i iza radnog dela? ja sam mislila da stavimo skroz do poda, ali mm bi samo od godrnjeg do donjeg radnog dela user posted image  

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: opremanje kuhinje
9.7.2010 15:42:50   
minavb
Stavi do poda. Ja sam slusala razne budale pa nisam stavila do poda, ako budem nesto menjala i premestala, sta onda da radim. I pazi koje plocice stavljas. Ja moram da ih ribam po sto puta na dan, bilo da prsnem vodom ili da nesto kuvam.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: opremanje kuhinje
9.7.2010 15:53:04   
buhla
ja se iskreno nadam da cu ici da biram plocice... posto je coek sam izabrao prozor ooooooooooooooooonoliki za kuhinju, iznervirala sam se! stanes ispred i vide ti se kolena! ispod njega ne mogu nista da drzim a sirine 1.4 bilde! na akciji! grrrrrrrrrrrrr bolje da cutim!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: opremanje kuhinje
1.4.2011 19:14:14   
maslackic
sta mislite o granitnim sudoperama? trebalo bi da pravimo novu kuhinju ali se premisljam...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: opremanje kuhinje
1.4.2011 19:48:35   
Anoniman
Ja je imam i toplo preporucujem. Samo jos nismo otisli da kupimo onaj nastavak sto melje otpad, to je super stvar.

Na toj sudoperi nema sanse da ti se vidi kamenac ili neke flek, obrises je posle upotrebe kao i svaku ali ne moras da je briskas svaki cas kad koristis cistu vodu. Ja je obizno prebrisem sa sundjerom i malo deterdzenta za sudove. Sada mi je zao sto nisam salila celu radnu plocu i sudoperu od materijal slicnog tome.

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: opremanje kuhinje
4.4.2011 15:57:52   
Vika
Sve što reče Mišica, potvrđujem iz sopstvene prakse!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: opremanje kuhinje
21.7.2011 10:40:50   
Anoniman
Ja da se nadovežem na crvenu boju u kuhinji. Prošle godine sam ofarbala zidove u crveno. Izgledaju super, a, bar kod mene, ne izazivaju nagon za hranom. A kuhinja ima neku toplinu. Znači, ja demantujem da crvena boja u kuhinji tera da više jedete.

(odgovor članu Vika)
  Direktna veza do poruke: 97
   RE: opremanje kuhinje
23.7.2011 13:37:09   
vonavoj
evo i moje kuhinjice!
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: opremanje kuhinje
23.7.2011 13:44:48   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: opremanje kuhinje
23.7.2011 13:55:37   
tijatija
Von super je kuhinja a plocice zidne su za svaku pohvalu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here