RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


serpica -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (21.12.2016 7:12:57)

Ja se secam, u temi gak Nis... ko da je juce bilo [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (21.12.2016 20:57:49)

Daaaa,u temi refluks,jadala sam se mini vb.




krin 40 -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (7.8.2017 14:26:22)

Daa u Čekalicama.Donela sam odluku da rodim treće dete❤




IvanaSK RR -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (7.8.2017 18:01:35)


IZVORNA PORUKA: krin 40

Daa u Čekalicama.Donela sam odluku da rodim treće dete❤

[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




choopa choops -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (7.8.2017 21:52:09)

Ovo će zauvijek biti smješno. Ja onako čitam o klistiru, sva se udubila i naletim na to[sm=smiley36.gif] Natjeralo me da se registrujem jer sam i ja htjela da budem dio dobrog zezanja, a ne samo da čitam ;-)
IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: choopa choops

IZVORNA PORUKA: Tasha RR



- Nemojte gospođo odmah na WC, zadržite malo u sebi!
- Pomerite se sestro, posraću vas.

Ja se izvinjavam ako sam prosta, ali tako je bilo.



Ja umirem Ne mogu doci sebi od smijanja

Tako nekako je i kod mene bilo, jedva sam dobacila onaj metar i po od stola gdje su me klistirali do WC-a.
A moja prija se prosetala do treceg sprata i tek za nekih 20min isla da obavi khm, khm jelte Ali ona inace ima problema sa zatvorom, pa je mozda zbog toga.

Idem sad malo da prostudiram forum i pokusam da se snadjem, jer je jako neobican . Pa cu onda i ja da napisem sta sam ja nosila u porodiliste.



dobrodošla choopa choops, došla si na jako zanimljiv i koristan forum, uživaj i upiši se u spisak mama.









Anck Su Nmaun -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (7.8.2017 22:05:03)

[sm=smiley13.gif] Ja se moje ne secam...a bas bih volela da je vidim




vocicana -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (8.8.2017 7:31:34)

Ja msm da sam rekla kuc, kuc, da li me primate? U temi cekalica. Nisam cak ni privirila u druge teme, bila sam opominjana, zbog pisanja u istoj temi.
Alisam dugo pre toga citala, sta su zene pisale, secam se neke forumasice koja je jadna toliko sebe osluskivala, te kiselo, te muka, te ovo te ono, na kraju je osluskivanje i uspelo, zatrudnela je, secam se da sam se mnogo smejala dok sam citala, ali sam istovremeno bila i tuzna jer se nikako kod mene nista nije desavalo.




Anck Su Nmaun -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (8.8.2017 12:57:30)

Ja se.jedino secam da sam se prikljucila.nesto malko pre nego sto cu ostati trudna pa sam mozda bila u crticama...




Rosita -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (8.8.2017 13:09:43)

Bilo je u temi koliko ste se ugojile u trudnoci [sm=jezicek.gif], bila sam izgleda budna po tom pitanju... onda su me brana iz Zrenjanina i bojanica 7 zvale na caskanje. Unina mama mi je protumacila da mm znaci moj muz [sm=smiley36.gif]. Oprezna sam bila jer nikad nisam caskala na forumu, po prirodi sam takva, narocito kad je pisana rec u pitanju... vremenom sam olabavila. Bio je septembar 2012, pocetak mog drugog tromesecja.




degu -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (8.8.2017 17:32:30)

Ja se secam da sam pisala kao Rossa u problemima zatrudnjivanja, da sam bila odusevljena tadasnjim clanicama, cipiripi, Mari86, citala sam ih i u crticama, bile su jako duhovite i pozitivne. Bilo je tu jos cura ali ne secam se nikova. Posle dugo nisam imala net, zaboravila sifru pa sam postala degu. Presrecna sam bila kad sam videla da su obe zatrudnele.
Kasnije sam kao degu upala u svoju ekipu crtica, bile su fenomenalne, stalno su nas opominjali moderatori ali mi smo se ludo zabavljale. Sa mnogima sam jos u svakodnevnom kontaktu. Znam da sam odvalila nesto u toj prvoj poruci, da me je vecina iskulirala, a Grga mi pozelela dobrodoslicu.




Sarav -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (8.8.2017 20:36:56)

Upala sam u grupu gde su trudnice a meni za dan, dva termin pa rekoh da pitam kad treba da se javim na CTG jer sam zaboravila [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (10.8.2017 6:42:09)

da li sam pisala ovde[sm=zmeden.gif]secam se,bilo je veyano ya refluks,pitala sam nesto minuvb[sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (10.8.2017 8:58:37)


IZVORNA PORUKA: branki RR

da li sam pisala ovde[sm=zmeden.gif]secam se,bilo je veyano ya refluks,pitala sam nesto minuvb[sm=smiley1.gif]

Jesi, eto ga drugi post na ovoj strani [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (1.9.2017 17:43:42)

Ja ne mogu da se setim. Pokusavam, ali nema sanse




Dragce86 -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (10.9.2017 12:16:35)

Prva poruka je bila prijava za poklon paket za trudnice za jun mesec 2016..god, ako se dobro secam :)




flamingos -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (4.4.2021 0:22:04)

Pokušavam da se set_im,ali ne mogu.Znam da sam naišla na C kuhinju,kliknula i izašao je forum.Tako sam i saznala za našu rr.April mesec,pre dve godine.❤





mati -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (4.4.2021 11:52:44)

Ne mogu da se setim. Bilo je to 2010, ja mlada majka. Ali nije bilo vezano za nagrade, poklone, pakete... I sve uz to.
Isključivo za decu, iskustva i podršku.




dddaca -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (4.4.2021 11:52:48)

I dalje ne znam. Dosta vremena je proslo




smeško -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (4.4.2021 14:49:27)

Да. Пре 11 година. Почетак трудноће и крварење. Затражих подршку и остах, иако не волим форуме😜





Ivanka 75 -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (4.4.2021 22:54:29)

Davne 2009 u temi Double test. 





mati -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (5.4.2021 0:18:06)

Smeško, ne volim ni ja. Nemam ni društvene mreže.
Mislim da je bilo nešto oko uvođenja hrane. Jer je to taj period.




nata11 -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (5.4.2021 9:42:29)

Da bilo je u temi Cekamo II crtice. Mislim 2010 ili 2011.




Dragica Draga -> RE: Sećate li se svoje prve poruke na ringeraji? (21.9.2021 0:05:59)

Nema sanse da se setim a bas bih volela




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]