|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
22.2.2014 8:21:04   
pari
što pre idi kod lekara i nemoj se mučiti sa pitanjima šta je...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Luna28)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
22.2.2014 9:15:17   
New Mom
Odmah kod lekara! Ovo moze da bude i vanmatericna.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Luna28)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
25.2.2014 10:36:45   
Mille
Kako stojite sa bolovima ovih dana trudnice drage? Ja povremeno imam bolove u stomaku, najvis sa desne strane li je potpuno podnosljivo i moja dr kaze da je normalno. Meni je jedino cudno, sto kako dan odmice tako mi stomak postaje sve tvrdji i vece bude nekako veci nego ujutru. Da li se to vama desava?

_____________________________

I don't dance to a different drummer, I have my own music in my heart.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
14.9.2015 15:10:54   
Maraj
Ja danas ustala sa bolom u leđima tj krstima. Jedva sam prostrla ves. Imam utisak i da je stomak krenuo da mi se spusta. Ne bolucka me stomak al krsta me danas ubise.... i kako se bekan spustio (imam isecaj da mi je stimak nizi) tako su mi "izleteli" hemoroidi...user posted image

(odgovor članu Mille)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: bol u krstima i po dnu stomaka
20.5.2021 23:18:15   
Anoniman
Imam pitanje. 30 nedelja sam trudnoce par dana osecem bol u krstima i bas mi je neprijatno nije jak ali je slican kao pred menstruaciju. A ponekad i donji deo stomaka Trudnoca je uredna do sad sve u najboljem redu koristim utrogestan 2x200mg. Danas su mi stigli nalazi urinokulture imam neku bakteriju. Da li mogu bolovi biti od nje. Ili se jednostavno sirim ili sta vec beba je vec velika pa zato osecam takve bolove. Malo se brinem. Ne znam dal je to normalno ili ne 🥺


(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here