RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Statistika RR



Poruka


Duškić -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 17:35:12)


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: kamičak

Retkost kojoj svi teze, a malobrojni dosegnu.
U pravu si.To je ono što sam već napomenula-svašta smo doživeli,proživeli i preživeli.


Svaka cast.




flamingos -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 17:38:28)

Hvala Duškić





kamičak -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 18:03:27)

Da piset_e na rr i za zlatnu godisnjicu hehe




flamingos -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 18:10:18)



IZVORNA PORUKA: kamičak

Da piset__e na rr i za zlatnu godisnjicu hehe
Hvala.Au,kad se preračunam...imaću 70 godina tada,ako doživim...





Ana RR -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 19:17:26)

Zaprosio me posle malo manje od 2 i po godine. Venčali se 6 meseci nakon toga. Za 10 dana nam je 12. godišnjica braka.




Filadendronka -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 19:42:05)

Ana, dakle tu smo negde po stazu. Nama ce sad u junu ukupno 15 godina. 🌸
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zaprosio me posle malo manje od 2 i po godine. Venčali se 6 meseci nakon toga. Za 10 dana nam je 12. godišnjica braka.






Duškić -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 19:49:09)

Bice i nama za 10 god toliko .




flamingos -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 20:03:11)

Bravo,15 godina,divnooo





Misha i Ljisha -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 20:20:25)

vauuu...mm i ja smo ukupno 9 godina zajedno. Znaci 3 godine pre deteta a vencali se jos nismo. Evo sad razmisljamo. Dete krece u skolu a roditelji razlicitog prezimena cccc sram nas bilo[sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (23.5.2019 20:39:27)


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ana, dakle tu smo negde po stazu. Nama ce sad u junu ukupno 15 godina. 🌸
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zaprosio me posle malo manje od 2 i po godine. Venčali se 6 meseci nakon toga. Za 10 dana nam je 12. godišnjica braka.





Tu smo [sm=smiley2.gif]




Slavkic -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (14.12.2019 18:30:14)

Punih 13 godina Ai sada 4 godine braka





Didy -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (15.12.2019 12:03:50)

Pisala sam već na ovu temu, al da napravim upd_ate - Deset_ godina zabavljanja i 11 godina braka nam je trenutno stanje. Ukupno smo 21 godinu zajedno (od 1998.). Zvuči predugo kad samo zamisliš koliki je to period. Duže sam s njim, nego što sam bila bez njega u svom životu. 🙄😂


Počeli smo da se zabavljamo kad sam ja imala 17, on 19 godina. Ja sam tad bila u srednjoj školi, on taman faks upisao. Prošli smo sve faze zajedno: ja u srednjoj, on na faksu u drugom gradu, pa godine zajedničkog studiranja, pa on kod kuće, ja na faksu, pa njegova vojska, pa traženje posla, pa zajednički podstanarski život (Počeli smo da živimo kad smo se oboje zaposlili, bukvalno od prve plate. Sećam se da smo gazdi dali za kiriju 50 evra on, 50 ja, toliko smo tad imali 😁), venčanje, dve trudnoće, usput smo kuću gradili... 
Sad smo u nekoj "mirnoj" fazi, sve je nekako došlo na svoje i namestilo se, uredili smo život da nam bude lepo. Nekako mi je drago što smo sve to prošli zajedno. Često kažem da smo zajedno sazrevali. Poznajemo se jako dobro, mislim da znamo kako ono drugo diše. Ne bih ništa menjala da mogu da se vratim 21 godinu unazad.




mama Jo -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (15.12.2019 12:08:27)

Didy, kakva prica ❤
Divno, budite zdravi i srecni uvek!!




Didy -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (15.12.2019 12:19:31)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Didy, kakva prica ❤
Divno, budite zdravi i srecni uvek!!



Hvala, mama Jo. ♥️




flamingos -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (15.12.2019 12:30:39)

Didy,divno.Da ste živi i zdravi,pa zlatnu svadbu dočekali❤





branki* -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (15.12.2019 13:35:33)

Didy, divno. Ja sam u svojim devojackim idealima i mastanjima sanjala o takvoj vezi.Ali.... 😁Zabavljali smo se vrlo kratko... Par meseci, pa sam se skoro, pa preselila kod njega i onda smo se vencali. 11 godina u braku,dvoje dece.




vocicana -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (15.12.2019 13:39:45)

Didy, prica za knjigu, naravno da ste sve faze prosli zajedno, pa o je divno. Ja mnogo volim takve sadrzaje, moja prica je pocela 3.1.2014, zajedno smo na taj dan sl godine 6 godina, bebac od 4 godine. Poceli smo da zivimo zajedno 19.10.2014.




Didy -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (15.12.2019 17:55:40)

Hej, ženice, pa nije baš sve bajka kod nas. Imamo i uspona i padova, lepih i ružnih stvari, ali na kraju kad podvučem crtu, budemo u plusu. Za sad. 😉 Često kažem mm da se izvlači na staru slavu kad poludim i kad me iznervira i kad pomislim nekad da želim da se raziđemo, nekako ima mnogo toga što smo prošli zajedno i što nas povezuje da me brzo to otrezni i ohladi mi glavu. Mislim da smo napravili neku čvrstu bazu za sve ovo vreme i da temelji dobro drže kad se ljuljaju gornji spratovi. 😉





Misha i Ljisha -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (15.12.2019 19:32:54)

Didy svaka cas_t.


Mi se zabavljamo jos uvek. 😁 zajedno smo 9 jos malo pa 10 god. Eto D ce uskoro 7.  Pa kao da racunam pre braka 3 godine hahah




Khaleesi -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (16.12.2019 11:51:03)

Citam Didy svaka ti cas_t.

Ja sam sa 22 god upoznala mm na poslu on je bio 29 god. Posle 1 meseca smo poceli da zivimo zajedno, pa smo se zajedno preselili u veci stan moj je tada bio mali. Onda sam ostala trudna, vencali smo se kada je beba imala mesec dana. Tako brojimo god braka koliko starija ima godina 😁😁 Jos se nismo vencali u crkvi nekako nikako to da obavimo... A i ja sam imala fazu kad se mladja rodila da sam htela da odem, ali nekako je sve leglo na svoje pa sad pilokusavamo jos 1 bebu 😋




lepic -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (16.12.2019 18:37:56)

Mi 8 mesevi pa veridba i posle vencanje




mama Jo -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (16.12.2019 21:00:54)

Jeste i ja sam u devojackim snovima mastala o takvoj vezi. Pre mm sam bila u vezi 9,5 godina [sm=smiley36.gif]
Sva sreca pa sam se ,,otreznila" od silne zaljubljenosti posle toliko godina u jeenog lepotana, ali smo miljama bili udaljeni jedno od drugog, trebalo mi je da sazrim da to shvatim. U svakom slucaju to je jedan lep period mog zivota. Ali usledio je jos lepsi, kad sam slucajno upoznala mm, i kad sam shvazila da moze i ludo da se voli, i jos plus da budete slicni, da ne kazem isti u razmisljanjima. Eto.

A vi koje ste htele da odete, kontam da svako ima tu fazu, zar ne?




Khaleesi -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (16.12.2019 21:41:42)

Mama Jo da se nas dve nadjemo. Ja sam celo skolovanje bila sa 1 likom i kada sam ga ostavila, ppcela da radim upoznala mm i eto... Bas slicna prica...

Ne znam za tu fazu sta da kazsm. To je bilo kada je mala bila oko 2 ili 3 messca... Stalno sam bila kuci sa njom, zima je bila jaka, Nisam imala pomoc. Nisam ni znala koliko mogu sama i koliko mi ne treba pomoc. Valjda sam bila i nezrela jos. A i tu je bila moja mama koja je stalno govorila da mogu da se vratim kuci kad hocu, nikad ga nije volela... Ne znam zasto uvek je bio fin prema njoj. I tako malo hormoni, malo ta samoca, nezrelost, mozda sam bila i malo depresivna... Ima tu svacega. Sada ne bih nikada otisla. I nekako smo se i nas dvoje promenili. Imamo bolji odnos bolje se razumemo... 




mama Jo -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (16.12.2019 21:52:03)

To nije strasno Kh... mislim, znam da je tebi tad delovalo strasno, ali mislim u smislu nije se desilo nista strasno tipa prevara ili ne daj boze nesto vise. Kad dodju deca odnos se promeni, udaljite se... to je kod svih tako sigurno. I ja sam bila vrlo depresivna, posebno kad smo dobili drugo dete, mala razlika medju decom, ja sama sa njih dve... hormoni me pucali samo tako. Isto mi se svasta mogalo po glavi.

Jeste, bas slicna prica, obe imamo cerke, dve Jane 😊
Lepo bi se slagale, sigurno!




Misha i Ljisha -> RE: Koliko dugo ste se zabavljali sa dragim pre braka (16.12.2019 22:28:45)

Ajme.meni svaki dan dodje da kidnem 😂 


Salim se ali u pravu je mama jo. Dodje svima nekako ta faza ako ne ta onda bar faza nekog opsteg nezadovoljstva. Al uvek od sebe treba krenuti




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 15 16 [17]