RE: Radosnica (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


maslackic -> RE: Radosnica (7.12.2011 19:40:55)

i napisi ovde jer se i meni dja [sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: Radosnica (12.12.2011 11:22:59)

Maslackic, evo za tebe, i za sve mame koje zanima, jedan podatak u vezi radosnica. Kupila sam u Aksi sasvim slucajno Radosnicu sa pesmama Jovana Jovanovica-Zmaja(tako se zove knjizica). Izgleda prilicno prosto u odnosu na neke druge koje sam vidjala, ali kako me vise zanima sadrzaj, tj.delovi za popunjavanje, ova mi se iznutra jedina dopala.
Na prvoj strani je "Rodjenje"-ime, datum, dna rodjenja, vreme, duzina, boja kose, boja ociju... i kasnije puno nekih stvari, ali o samoj bebi i o tom danu, nema onih glupavih detalja kako su se mama i tata upoznali, kako je mama saopstila tati da je trudna i slicno.




PoisonEve -> RE: Radosnica (12.12.2011 11:33:30)

Mi smo tatu poslali da nam danas kupi Bebinu prvu biblioteku![sm=bravo.gif]




ivas -> RE: Radosnica (12.12.2011 11:44:17)

I meni se svidja ova Bebina mala biblioteka. Sve se nadam mozda budu neki popusti oko Nove godine, ili bude na onom bozicnom sajmu knjiga. Mada to sa cuvanjem zuba i kose mi je malo jezivo, kao neki vudu...




Azra_ -> RE: Radosnica (12.12.2011 12:52:14)

Meni izgleda jako lepo, ali ima suvisnih detalja. Ko ce popunjavati tolike knjige!?




PoisonEve -> RE: Radosnica (12.12.2011 13:10:42)

Ja!!! Ja bas uzivam to da popunjavam jer inace mnogo volim da piskaram[sm=smiley9.gif]
A ako set clan Lagune imate popust od cini mi se 15%.
Kosicu ne bi cuvala ali zubice obavezno! To mi je mnooogo slatko, moja mama jos uvek cuva nase[sm=smiley27.gif]




maslackic -> RE: Radosnica (12.12.2011 13:36:14)

IZVORNA PORUKA: Azra_

Maslackic, evo za tebe, i za sve mame koje zanima, jedan podatak u vezi radosnica. Kupila sam u Aksi sasvim slucajno Radosnicu sa pesmama Jovana Jovanovica-Zmaja(tako se zove knjizica). Izgleda prilicno prosto u odnosu na neke druge koje sam vidjala, ali kako me vise zanima sadrzaj, tj.delovi za popunjavanje, ova mi se iznutra jedina dopala.
Na prvoj strani je "Rodjenje"-ime, datum, dna rodjenja, vreme, duzina, boja kose, boja ociju... i kasnije puno nekih stvari, ali o samoj bebi i o tom danu, nema onih glupavih detalja kako su se mama i tata upoznali, kako je mama saopstila tati da je trudna i slicno.


azra, gledam sad na sajtu Akse ali ne mogu da nadjem...moze li ti..meni se ta bas svidja...

PE, ja sam clan i popust je i veci ako se redovno kupuje, ja imam oko 25 posto popusta ...




Azra_ -> RE: Radosnica (12.12.2011 14:14:11)

Maslackic, na sajtu Akse ima samo jedna radosnica. U samoj prodavnici ima i te sa sajta i jos par drugih, a medju njima i ova o kojoj ti pricam. Kazem, prilicno je prosta, nije fensi, mozda je nekome to staromodno, ali je meni sasvim ok i ono sto sam trazila.




crazymama -> RE: Radosnica (20.12.2011 22:03:59)

kako se zove radosnica iz lagune? ne mogu da je nadjem na sajtu!




Ana RR -> RE: Radosnica (20.12.2011 22:25:19)

Bebina mala biblioteka ili nešto tako.Idi na mala laguna.




maslackic -> RE: Radosnica (20.12.2011 23:29:10)


IZVORNA PORUKA: crazymama

kako se zove radosnica iz lagune? ne mogu da je nadjem na sajtu!


imas i link na predhodnoj strani, ja turila [sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Radosnica (20.12.2011 23:35:05)

auuuu, gae sto vam je dobra ova druga radosnica[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] super izgleda! sta mislis gde mogu da je nabavim_




Sanjica26 RR -> RE: Radosnica (20.12.2011 23:37:51)

Radosnica
Evo Madre mozes istu takvu da narucis.[sm=smiley1.gif]




cicimummy -> RE: Radosnica (20.12.2011 23:39:45)

Videh je uzivo...nista spec...




maslackic -> RE: Radosnica (20.12.2011 23:45:31)

meni se ne svidja , ne bih je popunjavala do u toliko detalja...

videla sam jednostavniju , jeftiniju i mnoogoooo lepsuu..




Anoniman -> RE: Radosnica (20.12.2011 23:52:26)

Ovo nije radosnica al mislim da ovde pripada Bebin album




madre -> RE: Radosnica (21.12.2011 0:23:23)

sanjice, hvala ti ko sestri[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]





crazymama -> RE: Radosnica (21.12.2011 8:45:35)

aaa, to sam videla, ali sam mislila da ima jos neka obicnija radosnica... ova biblioteka mi je bas preopsirna...
ja sam u metrou nasla za 990din, zove se bebin spomenar, slatko izgleda.




tannata -> RE: Radosnica (5.1.2012 17:32:18)

"Bebina mala biblioteka" je jako lepa. Ima svašta za popunavanje, ali mislim da je to divna uspomena....




Blagoslovena -> RE: Radosnica (8.1.2012 11:06:28)

Svidja mi se bebina mala biblioteka, u Republici Srpskoj košta 76 KM, a za blizance bi to već bilo puno KM[sm=smiley36.gif]....Radosnica sa pjesmama Jovana Jovanovića Zmaja košta kod nas 15 KM, a ima takođe mnogo stvari za pisanje...skoro sam vidjela i jednu tvrdih korica, koja nema puno podataka, ali je lijepo i kvalitetno urađena i zove se Mamina maza....ja sam jako neodlučna, kupila bih sve i piskarala....a za moja dva dječaka ne znam ni šta da odaberem, a da bude i lijepo, praktično i jeftino....[sm=jezicek.gif]




ljubavna -> RE: Radosnica (8.1.2012 11:11:02)

mi imamo 3 radosnice, jednu kupili a dve dobili tako da sada sve popunjavam




zivka -> RE: Radosnica (8.1.2012 11:28:37)

Mi smo u Vojvodini i dobili smo lepu radosnicu za prvu bebu od Pokrajine a inace imamo jos tri koje smo dobili




zoća -> RE: Radosnica (8.1.2012 11:33:31)

Katarina i Teodora imaju spomenar mog detinjstva a Mihajlo još ništa sve se nešto kanim da i njemu to isto uzmem i tako skoro dve godine[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Radosnica (8.1.2012 11:39:31)


IZVORNA PORUKA: zivka

Mi smo u Vojvodini i dobili smo lepu radosnicu za prvu bebu od Pokrajine a inace imamo jos tri koje smo dobili

mi nismo dobili od Vojvodine.[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]..a ni od prijatelja[sm=smiley36.gif]..morala sam ja da kupim[sm=jezicek.gif]




zivka -> RE: Radosnica (8.1.2012 13:44:57)

BAS SAM SE PITALA OTKUD KUPUJES KAD JE OVA LEPA!
Kad sam popunjava formular za dodatak za prvu bebu na poledjini je bilo da se zaokruzi na kom jeziku zelimo radosnicu i stigla na kucnu adresu dan-dva ranije razlike od uplate...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>