GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


liliana -> GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (17.3.2010 16:49:17)

Postavila sam ovu temu, jer bih želela da vidim vaše utiske o Odeljenju za humanu reprodukciju u GAK "Višegradska". Ja sam tamo provela 6 meseci svoje trudnoče i imam samo reči hvale  za sve: počev od Profesora Radunovića, svih doktora i sestara tog odeljenja, do pomoćnog osoblja.




volimte -> RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (22.3.2010 16:10:12)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/duda.gif[/image] Moje iskustvo sa Visegradskom je katastrofalno............17.10.2008 rodila sam decaka carskim rezom teskog 5300gr i 59cm.........
Lezala sam mesec dana u VRTU zbog povisenog krvnog pritiska,dole je haos,svako prica razlicitu pricu,jedana kaze da moram da se porodim carskim rezom jel je beba karlicno krenuta,drugi kaze da mogu prirodno.......znaci da poludis.
I pored toga sto je beba veca za dve nedelje i sto je karlicno okrenuta mene salju na prirodam porodjaj.
16.10.2008 08:00  ja ulazim u porodiliste,bolove namam,ukljucuju mi indukciju.....
bolovi krecu oko 12 :00  ali ja se ne otvaram......
bolobi su sve jaci.......
ali to nikoga ne zanima bas puno........
ceo dan je proso,pao je marak....bolovi su sve jaci i jaci ali ja se i dalje ne otvaram
ja umirem od bolova......
agonija traje do sutra ujutru,znaci celih 24h kada me uvode u salu za hitan carski rez...
i hvala bogu radja se ziv i zdrav decak tezak 5300gr i 59cm.....
znaci trpeti bolove 20h pa to je strasno,
ne znam kako su mislili da rodim toliko dete i jos karlicno okrenuto.....
o VISEGRADSKOJ SVE NAJGORE




liliana -> RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (22.3.2010 16:12:39)

Nisam postavila temu o Višegradskoj generalno, več o Odeljenju za Humanu reprodukciju. Znaš, to je na 3. spratu, odeljenje Profesora Radunoviča.




volimte -> RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (22.3.2010 18:48:15)

znam,ali ja sam imala ruzno iskustvo tako da generalno imam tako misljenje o celoj bolnici,sto ne znaci da su doktori losi ali na meni su se kola slomila tako da mogu da ih pohvalim




liliana -> RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (23.6.2010 15:29:35)

Evo, našla sam.




Vekilica -> RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (23.6.2010 15:35:50)

Hvala [sm=bravo.gif],

Dakle, moze li neko opisati kako izgledaju sobe, kupatila, postoje li apartmani i generalno bilo kakvu informaciju o ovom odjeljenju s obzirom da je prije nekog vremena preseljeno sa treceg sprata? pozz




kumara -> RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (20.7.2010 20:49:07)

Evo da vam odgovorim iz prve ruke, posto sam sada tamo. Celo odelenje je preseljeno u prizemlje i za sada je prilicno u haosu, posto i renoviraju i primaju zene. Nas trenutno ima oko 22 i kazu da im je sve puno i da su cak aktivirali sobe koju su hteli da renoviraju.

Globalni utisak mi je super. Zaista je mnogo bolje nego sto sam ocekivala. Prilicno je cisto i sredjeno, jer su ranije tu bile bebe. Ima deo sa sobama u kojima su bili inkubatori. Te sobe su super, male su pa staje samo 2 kreveta, svaka ima svoju klimu i mali TV (sa nekoliko programa). U sustini, ne lice bas na sobe jer je sve u plocicama i odvojene su staklom (do pola zid, pa od pola do plafona staklo), ali opet, zaista su ciste, pa ne smeta sto ne lice na sobe. [sm=smiley36.gif]

Ostale sobe sam videla samo u prolazu, i ako se ne varam ima 2 apartmana. Za jedan sam 100% sigurna. Ima svoj izlaz na terasu i kupatilo. Pored toga ima jos nekoliko manjih soba i jedna veca.

Kupatilo je vrlo pristojno. Jako cisto. Ima 2 kabine za WC i 2 tus-kabine.

Ja sam danas stigla, pa nemam bas mnogo informacija, ali valjda ce i ovo pomoci. Inace, osoblje je super! Svi su veseli i prilicno prijatni.




mina.11.mina -> RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (20.7.2010 22:04:22)

kumara, ako nije previse indiskretno zbog kojih problema si na tom odeljenju. Pitam jer moguce da i mene posalju, radila sam vto i imam 41 god i za 2 nedeljeu lazim u deveti mada nemam neke tegobe! Hvala puno[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: GAK "Višegradska"_Odeljenje za humanu reprodukciju (20.7.2010 22:29:05)

Evo ti odgovora: Porađa se kumara KLIK

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: [1]