RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


IVA 11 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (2.4.2014 22:01:35)

Vatrogasac ili đubretar, pitanje je sad...[sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (2.4.2014 22:07:13)

Starija vec godinama unazad prica da ce biti uciteljica [sm=smiley1.gif]
Mladja kaze veterinar na tatu [sm=smiley1.gif]
a bebac ce verovatno politicar jer vec sad vodi glavnu rec u kuci[sm=smiley36.gif]




anci kv -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (2.4.2014 22:07:48)


Šerpi, Toma sigurno političar!!!E onda moja dunda imaće zanimanje supruga političara!!!![sm=bravo.gif]




bubulence -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (2.4.2014 22:47:32)

moje dete kaze da ce biti doTkorica i da ce po ceo dan da peva [sm=smiley29.gif] . ja volim da zezam muza pa da kazem da mislim da je talentovana za muziku i da cemo je jednog dana prijaviti u zvezde granda, to su trenuci kada razmislja da se razvede od mene [sm=smiley36.gif] .
a ona je onace toliko nezna i zenstvena da se plasim da ce biti automehanicar [sm=zmeden.gif]




mtajcica83 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (2.4.2014 22:57:32)

Vatrogasac [sm=jezicek.gif], ili milicajac.Ima znacku, pistolje, ynakove stop ,bedy i lisice i ko nije dobar toga ce odma da povede u zatvor, ili bacac bombi,po cijele dane stavlja neke barikade, puca i baci neku plasticnu bobmu i vice yacepite usi bomba [sm=smiley29.gif], o ond se sam baci na pod... Ili moyda bagerista...Ima dosta toga[sm=smiley1.gif]




serpica -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (3.4.2014 6:20:11)


IZVORNA PORUKA: anci kv


Šerpi, Toma sigurno političar!!!E onda moja dunda imaće zanimanje supruga političara!!!![sm=bravo.gif]




[sm=bravo.gif] nego sta kako ono kazu amerikanci Prva Dama [sm=smiley1.gif] najlepse zanimanje




Misha i Ljisha -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (3.4.2014 6:43:00)


IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Vatrogasac [sm=jezicek.gif], ili milicajac.Ima znacku, pistolje, ynakove stop ,bedy i lisice i ko nije dobar toga ce odma da povede u zatvor, ili bacac bombi,po cijele dane stavlja neke barikade, puca i baci neku plasticnu bobmu i vice yacepite usi bomba [sm=smiley29.gif], o ond se sam baci na pod... Ili moyda bagerista...Ima dosta toga[sm=smiley1.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] jes malo nasilno kad se razmisli ali je sjajna masta. svaka mu cast. A to za bacanje i zacepite usi je stvarno fenomenalno hahaha...




NadaR -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (3.4.2014 13:25:30)

Vatrogasac ili stolar [sm=smiley29.gif]




mtajcica83 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (3.4.2014 23:18:46)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: mtajcica83

Vatrogasac [sm=jezicek.gif], ili milicajac.Ima znacku, pistolje, ynakove stop ,bedy i lisice i ko nije dobar toga ce odma da povede u zatvor, ili bacac bombi,po cijele dane stavlja neke barikade, puca i baci neku plasticnu bobmu i vice yacepite usi bomba [sm=smiley29.gif], o ond se sam baci na pod... Ili moyda bagerista...Ima dosta toga[sm=smiley1.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] jes malo nasilno kad se razmisli ali je sjajna masta. svaka mu cast. A to za bacanje i zacepite usi je stvarno fenomenalno hahaha...

Da,Ljiso masta mu je samo takva...Ima jos svasta nesto tu..Juce je reko mojoj tetki dacu ti mac.Pita ona ma sto ce meni mac pa da se bijemo [sm=smiley29.gif]
Inace neynam odakle mu to stvarno se ne bije nikad sa drugom djecom,niti gleda nesto sto bi ga poveyalo s tim, nego eto sto kayes masta mu je fenomenalna...[sm=jezicek.gif]











Misha i Ljisha -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (4.4.2014 6:24:48)

I dunja i ja se macujemo hehehe i to jos od kad je bila u setalici. Mac nam je svasta. A nekad capi i mac od bata Noleta. Sve je to ok. Luda masta radi svasta. NEka samo tako nastavi ja sam odusevljena[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Milagros -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (4.4.2014 11:36:44)

Po svemu sudeći moj sin će biti golman nekog evropskog kluba.Samo o tome sanja,svaki dan trenira,poznaje svakog golmana i sve važnije događaje u fudbalu,gdje je koji klub na tabeli............i u nedogled.Nabavila sam mu rukavice i dres italijanske reprezentacije.
Daj Bože da mu se san ostvari,niko sretniji od mene,ne samo zbog novca i svoje egzistencije,već u činjenici da će raditi ono što voli tačnije obožava.
[sm=zz_playfull.gif][sm=zz_playfull.gif][sm=zz_playfull.gif]




mama micki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (4.4.2014 12:33:59)

Moja T će sigurno biti neka balerina ili frizerka, sama sebi pravi kikice, a to ni ja neznam[sm=zz_redface.png][sm=smiley36.gif]mada ona kaže da će raditi u maksiju[sm=smiley29.gif]
Što se ove male tiče, verujem da će se odlučiti za neko muško zanimanje ili neki sport, pravi je ženski harambaša. Već mogu da je zamislim kako igra fudbal ili nosi uniformu.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vukosava -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (4.4.2014 21:12:00)

Kad poraste jos malo bice devojka, zatim zena, a posle toga baba... [sm=smiley1.gif]




vukosava -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (4.4.2014 21:13:59)


IZVORNA PORUKA: Snelle

Moja ćerka je pre par meseci izjavila da će biti bagerista i ne odustaje od tog zanimanja i dalje [sm=smiley36.gif]


Shizika [sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (4.4.2014 21:28:39)

Vaspitacica!!!!




mati -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (7.11.2014 15:18:59)

Pa doktor naravno... Ja ne mogu da verujem da je san svih baka i deka da im unuce bude doktor pa da ih leci...
Ali moj sin ima druge planove.
Matiju uplasio neki deka u parku... Izdrao se da se ne penje visoko a ovaj udario u plac...
I tek uvece M kaze: mama ja cu da budem djubretar kad porastem, i da vozim onaj veliki kamion, pravi. I onda cu onog dedu da utovarim u kamion oteram ga bas daleko na neku deponiju.user posted image




vikiveki -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (7.11.2014 15:27:51)


IZVORNA PORUKA: vukosava

Kad poraste jos malo bice devojka, zatim zena, a posle toga baba... [sm=smiley1.gif]

Pravo dete kaže[sm=bravo.gif]
Moja najstarija hoće da bude paleontolog, a sinovi se još nisu izjasnili




mtajcica83 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (7.11.2014 21:33:59)

Moj sin je sad u fazi Roboti spasioci, pa ce da bude Optimus prime i da spasava svijet[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (7.11.2014 21:44:24)

Joj Mati [sm=jezicek.gif] Meni sve u glavi da ce biti estradna umetnica[sm=jezicek.gif] ili poslanik u skupstini [sm=smiley1.gif] prsla sam. ..




bubulence -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (7.11.2014 21:53:17)

doTkorica pRdijatar [sm=smiley36.gif], tako kaze. ali je stvorena za advokata




dunja RR -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (7.11.2014 21:53:50)

Tata bi garant voleo da na njega bude profesionalni šahista, ali bolje rangiran od tate [sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (7.11.2014 21:59:13)

ovih dana hoce da bude Zizela [sm=smiley29.gif]
i sad imaj srca pa joj kazi ahaam , mozda neka horistkinja
mada je sad nekako sazrela i kapira da ze zanimanje trajna kategorija




big mum -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (7.11.2014 22:24:37)

Filozof jer stalno nešto melje,obrazlaže i ispravlja krive Drine[sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (8.11.2014 7:01:58)

ako je po onom sto najvise voli onda ce da bude neki slikar, umetnik (bas sam nedavno okacila njena remek dela u temi crtezi) ili neka plesacica[sm=jezicek.gif] posto je bas vesela i igra stalno. A ako je po onom sta radi poslednjih dana onda ce da bude lekar[sm=smiley36.gif]. Uzme slusalice za telefon i kao stetoskopom preslusava bebu (lutku). Mada mislim da je to sad pod uticajem ovog meseca posto smo je cesto bas vodili kod lekara[sm=smiley36.gif], no moram videti jel ima negde da se kupi stetoskop za decurliju bas da vidim kolko je zanima. Inace voli jako i da majstorise. Uzme iz supe najveci kljuc sto ima moj tata (kljuc 41) i ide pa kao skida gumu na traktoru i tako kao nesto popravlja.[sm=smiley36.gif] Znaci sve nam je u opticaju od zanatlije preko umetnika i istazivaca (ima lupu kroz koju voli da gleda) pa sve do lekara. Ce da vidimo.[sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Šta će biti vaše dete kada poraste :) (8.11.2014 12:31:13)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

L ce bit doktoja (doktorica). Opasno se za to zainteresovala [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

M ne pokazuje interesovanja. Mada kad bolje razmislim sve mora da vidi, pa mozda bude kakav spijun ili ce raditi u DB? [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/jezicek.gif[/image]



L i dalje ne mijenja. Imali smo neku fazu da će biti čistačica, pa zubarka, sad je uzela od babe stare slušalice za mjerenje pritsika, ne može se opstat. izigravamo svi pacijente svaki dan [sm=smiley36.gif] Sve po redu, pregled plućaa, grla, ušiju, vida, mjerenje pritiska [sm=smiley22.gif]

M ima volju da bude ratogasac, iako ništa nešto pretjerano. On baš nema interesovanja nikakvih za razliku od sestre...[sm=zmeden.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>