|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
16.6.2010 16:44:29   
Nena81
Kao sto je SM stavila sliku moji oboje imaju ospice, pedijatar i dermatolog su nam rekli da je od znoja, vrucine. Joji je samo u malo blazoj varijanti nego kod ovog deteta na slici.
A alergijski kad odreaguje onda su veci pecati kao zrno graska ali u ravni sa kozom, bez izbocine.

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Osip
16.6.2010 17:08:44   
simke
Ma,garant nije od meda,jer ga je jeo pre par dana,nemoguće je da ima reakciju posle 48h ili je mogućeuser posted image
To su te sa slike ,samo ih on nema po obrazima,nego ispod brade,na vratu,ramenima i tek po koja oko skalpauser posted image Sad se smiruje,jer se više ne znoji,a i posle kupanja sam mu stavila talkuser posted image
Hvala na odgovorimauser posted image

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Osip
16.6.2010 17:45:39   
SUPER MAMA
Nema na cemu simke, sigurno su znojnice.Samo nastavi sa talkom, ove znojnice se pojavljuju najcesto na pregibima ali moze i po celo telo da budu.To je od vrucine.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Osip
16.6.2010 23:23:26   
lanajelena
Simke ne bih da te zabrinjavam ali i nama su na prvoj kontroli rekli da je od vrucine i nista nam nisu dali,pa je zato moje dete sad nadrljalo,dzedzi u bolnici,bolje proveri

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Osip
16.6.2010 23:32:51   
simke
Znam draga,ali njemu se povuklo od kad se ne znoji,a nije uzimao antibiotike,da bih bila zabrinutauser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Osip
16.6.2010 23:42:27   
lanajelena
ja sam tako naplasena,malecki sto je u sobi sa Lanom nije isto pio lekove a sve jede odavno...samo neka se povuklo hvala Bogu user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Osip
16.6.2010 23:49:37   
simke
Svesna sam ja da se,nažalost, alergija može pojaviti iz vedra nebauser posted image ,a takođe znam i kako izgleda(iz iskustva)user posted image Uhvatila me frka,ali sam skontala da to njega ne svrbi i ne boli,samo gadno izgledauser posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Osip
22.6.2010 14:47:48   
Anoniman
Dobio je osip user posted image !Skontala sam juce da ima par tufnica na licu i pomislila da je od znoja,jer se znoji kao zemljoradnik!Jutros,katastrofa,ledja prepuna,najvise tik iznad pelene,lice,vrat,grudi i donji deo stomaka-onaj u peleni.Pocelo je malkice i po nogicama da se pojavljuje i ici cemo sada kod dr...nije jeo nista novo,mozda je od temperature od pre dva dana,mozda od znoja,mozda...ko zna user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Osip
22.6.2010 14:52:44   
buhla
jmpm... tako je i Pavle dan posle temperature, a vidim da je i Nedjin Milos isto imao osip posle temp! Nama je dr rekla da je to od temperature i da mu nista ne mazem i nestavljam kreme da se jos vise ne upali i stvarno posle tri dana je super nema nigde ni tackicu!

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Osip
22.6.2010 15:04:50   
minavb
I mi imamo par tackica ispod vrata, tacno tu gde se najvise znoji. Brisem ga sa acidi borici pa onda uvece namazem pantenol. Nema toga puno ali ipak...

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Osip
22.6.2010 16:23:46   
Anoniman
JMPM, nemoj da brines, to je jako cesto posle temperature, malo se razlikuje od osipa od vrucine, manje je hrapav, i vece su tufne. Ja sam se sad informisala o tim prokletim osipima, da me niko vise nece natripovati za sarlah, i pre njih cu znati da li jeste ili nijeuser posted image
Ali treba obratiti paznju, posto se pojavio u vrticima, nije epidemija, al ga ima...vise nego sto bi smelouser posted image

Edit-na infektivnom su mi rekli, ako je taj obican osip od vrucine, ili temperature-ne mazati nicim, prati vodom, i dati detetu c vitamin (prirodan, ne hemiju). Nama je proslo za jedan dan.


< Poruku je uredio Nedja -- 22.6.2010 16:25:27 >

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Osip
22.6.2010 16:43:50   
Anoniman
To od temperature prođe samo za koji dan, i javlja se uglavnom dan-dva nakon temp.

mina, to je i Luka imao kao beba, i ja sam brisala sa acidi borici, ali sam stavljala puder, nisam sigurna da je dobro da dodatno mastiš pantenolom ako se znoji.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Osip
22.6.2010 17:08:56   
Anitaaa
i mi smo se osuli posle virusa.Bio je osut po celom telu...ja sam već pomislila da su boginje ili tako nešto ali nam je doktorka rekla da se osip često javlja nakon virusnih infekcija i temperature i traje do 72h.Tačno nam je toliko i trajao i sad je opet sve normalno

_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Osip
22.6.2010 18:11:42   
Anoniman
Hvala na vasim informacijama user posted image !Ipak nisam mogla biti mirna i odvela sam ga da ga pogleda nasa dr.Kaze da je ipak od temperature i da bi trebalo za tri dana da prodje!Ako ne onda da odemo opet...a treba da ga kupam cesce i nista ne treba stavljati,bas kao sto je i vama receno.Uh,lakse mi je malo,samo je on jaaaaaaaaako nervozan i kmezav,nikada od rodjenja nije bio ovakav user posted image ,jako mi je ovo zamarajuce...

< Poruku je uredio Jos malo pa mamica -- 22.6.2010 18:12:16 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Osip
22.6.2010 18:14:18   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Osip
24.6.2010 7:28:16   
Anoniman
Nema ni O od osipa i spavao je opet ceeeeeeeeeeelu noc bez prekida,lepi moj dobri stari Stefan user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Osip
24.6.2010 7:43:13   
SUPER MAMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Osip
23.7.2010 12:35:44   
gagana83
I Uni se pojavio osip u predelu ispod pelena,tacnije na desnoj preponi i nauser posted image Tackice crvene boje.
Mazem joj pantenol ali ne vidim da je bolje.Evo vec dva dana ide bez pelena,stavljam ih samo kad spava a osip je i dalje tuuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Osip
23.7.2010 12:53:24   
minavb
IZVORNA PORUKA: Tashke



mina, to je i Luka imao kao beba, i ja sam brisala sa acidi borici, ali sam stavljala puder, nisam sigurna da je dobro da dodatno mastiš pantenolom ako se znoji.


Poslusala sam Tashu, nigde vise ne mazem pavlovicevu osim na guzu, i tackica nema. Ispod vrata i pazuha stavljam puder i super nam je.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Osip
26.7.2010 22:25:29   
gagana83
Nam je bebi puder sredio osip.
Dugo sam odbijala da ga stavljam jer sam bas protiv njega,na kraju kad nisam znala sta cu,stavim joj i posle dva puta osip se povuce


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Osip
26.7.2010 22:27:35   
Lu
Da se dodamuser posted image  
I ja sam korstila puder protiv osipa, nekako mi bilo logično da on najbolje isušuje kožu!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Osip
2.8.2010 18:31:55   
gagana83
Opet nam se javio osip na desnoj preponiuser posted image Sada ni bebi puder ne pomaze.
Danas sam kupila onaj Zinko Spray pa cemo videti hoce li pomoci.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Osip
2.8.2010 18:37:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: Tashke



mina, to je i Luka imao kao beba, i ja sam brisala sa acidi borici, ali sam stavljala puder, nisam sigurna da je dobro da dodatno mastiš pantenolom ako se znoji.


Poslusala sam Tashu, nigde vise ne mazem pavlovicevu osim na guzu, i tackica nema. Ispod vrata i pazuha stavljam puder i super nam je.


user posted image

Gagana, a od čega je? Od vrućine?

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Osip
2.8.2010 22:36:18   
gagana83
Pretpostavljam da je od vrucine jer nam se nije pojavljivao sve dok nije pocelo ovo toplo vreme.
A ima crvene tackice i oko usana ali to je od balavljenja,balavi za medalju a od zubica ni traga ni glasa user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Osip
3.8.2010 8:56:41   
*Alexx*
Ja ću opet o Musteli user posted image Stelatria: Dermo repairing care. Bila je 1200 din kada je evro bio oko 100 din.
Nama stalno izlaze taj crveni osip od vrućine pošto se Andrej stalno znoji. Mustela to baš ublaži - namažem uveče, ujutru nema osipa. Činjenica je da se osip ponovo pojavi tokom dana, ali se i Andrej znoji.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here