|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osip
12.6.2019 8:18:25   
vocicana
Samo promenite pelenice.
Uh srcko mili, pa to sigurno mnogo boli!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Osip
12.6.2019 13:59:18   
Rosita
Hvala devojke.


Jess, spada lepo u 5-icu, 13 i nešto kg, babylove, nisu tesne, lagano mu lepim, ali jeste od guma 🙁. Zavirim, vidim ima znoja oko tih nepamučnih delova, a na guzi gde je upijajuće sve je ok. Gde god mu je pamuk uz kožu ok je, gde nije ne valja. Znači pozadi ima crvenkasti okvir oko guze svuda gde ide rub pelene, po guzi i leđima, svuda gde ide taj materijal pelene koji ne upija. Ima li pelena sa prirodnijim rubovima? Lesli, te bambo, kakvi su rubovi? 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Osip
12.6.2019 14:32:17   
Maraj
Joj rosi...pa i do sad ste koristili baby love, i nije imao osip? Mouda taj materijal.u kombinaciji sa ovim vrućinama user posted image
Mi smo koristili bamboo sa L jedan period. Al se ne secam kakav je rub.mislim da sve pelene imaju taj rub isti, inaj gde je rastegljivi deo, ona guma, jel da

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Osip
12.6.2019 14:35:56   
Rosita
Da, da maraj. Dobre su babylove. Znaci nije ojed u predelu pise i guze i nije problem sa time, nego sa kombinacijom znoja i materijala na rubu pelene, a bojim se da to nije lako resivo user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Osip
12.6.2019 14:38:06   
Maraj
Joj rosi...a da odete do pedijatrauser posted image
Da pogleda...
Mozda ima neki lekic (krema) za to
Ja verujem da je taj deo isti kod svih pelena

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Osip
12.6.2019 14:40:30   
Ana RR
Rosi, maži mu sudocrem na to, čini mi se da on najbrže reši problem. A možda da probaš da ga držiš malo gologuzog, koliko god možeš, čisto da bi se to smirilo.



< Poruku je uredio Ana RR -- 12.6.2019 14:45:07 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Osip
12.6.2019 14:52:05   
Rosita
Ana, mazala mu cicaplast i cini mi se jutros bolje, ali opet, naravno, kako dan odmice.

Videcu, maraj, ako ne resim, da ga vodim do dr.

Mozda preko dana cink krema, uvece flogocid, nisam pametna.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Osip
12.6.2019 15:02:54   
lesli
Rosi mazi jekoderm. On je za opekotine, ali mi svaki ojed njime resavamo. I mozda da pri presvlacenju prebrises onim vaticama natopljenim vodom te delove gde je crven. Slikacu ti kasnije pelenu i postaviti sliku. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Osip
12.6.2019 17:35:26   
lesli
Evo slika:

user posted image user posted image
Ima kao ta guma, ali je nekako papirnata. Mm je nekoliko puta uspeo prstom da probije kad namesta pelenu.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Osip
12.6.2019 17:56:50   
milicicak
Rosi, T je imala takve reakcije na pelene, nije bio ptoblem u velicini nego jednostavno u odnosu sirina/duzina. Na tim mestima gde je zuljalo, ledja (tamo gde je taj lastis) i oko prepona je imala bukvalno oderotine. Jedino resenje je da promenis pelene i da mazes necim dok se ne sanira, ja sam koristila sudokrem

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Osip
12.6.2019 18:45:18   
lesli
Bambo nema lastisa oko ledja, jedino oko nogu. Sla i taj oko nogu je rekla bih meksi nego na pampersu i babylove. Pritom oni imaju i medju velicine, a sa onog sajta mozes naruciti i na komad pa da probas (mada mi je to malo nehigijenski) ili bar da vidis uzivo pelenu.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Osip
12.6.2019 19:18:02   
Rosita
Hvala lesli. Pogledaću sajt obavezno. Uzela sam jedno pakovanje babylove natura jer sam morala, dqnas.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Osip
12.6.2019 19:18:38   
Rosita
Hvala mili!



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Osip
12.6.2019 20:13:41   
dunja RR
Rosi ja imam ove, neku 2-ojku čini mi se mm kupio jednm, greškom. Meni su mnoogo labave, sve izađe momentalno, iako M ima baš debele butkice ..
Ok, shvatam da su prirodnije u smislu hemije, ali džabe, kada nema fizike, nema šta da drži, nije ok taj lastiš oko nogu. ..tto je naše iskustvo.

IZVORNA PORUKA: Rosita

Hvala lesli. Pogledaću sajt obavezno. Uzela sam jedno pakovanje babylove natura jer sam morala, dqnas.





< Poruku je uredio dunja RR -- 12.6.2019 20:16:20 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Osip
12.6.2019 20:38:11   
lesli


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Rosi ja imam ove, neku 2-ojku čini mi se mm kupio jednm, greškom. Meni su mnoogo labave, sve izađe momentalno, iako M ima baš debele butkice ..
Ok, shvatam da su prirodnije u smislu hemije, ali džabe, kada nema fizike, nema šta da drži, nije ok taj lastiš oko nogu. ..tto je naše iskustvo.

IZVORNA PORUKA: Rosita

Hvala lesli. Pogledaću sajt obavezno. Uzela sam jedno pakovanje babylove natura jer sam morala, dqnas.







I kod nas je bilo slicno. Dosta je veca pelena u odnosu na standardnu brojku. Nije nam uvek curilo, ali jeste pocesto. Kada je pocela da kaki cvrsto, bilo je ok ali i dalje bambo mnogo bolje stoji, a po sastavu su slicne. Bambo pelenama u vel. 2 nismo bas bili zadovoljni, ali su 3, 3+ i 4 super :)
I da rosi, imas i neki novi pampers, isto navodno od prirodnih materijala...nismo ga probali. Razmisljala sam, ali su em skupe em smo zadovljni bambo pelenama pa sam na kraju odustala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Osip
12.6.2019 20:42:07   
lesli
Rosita, ako se odlucis za bambo njih imas u aksi, merkatoru, rodi i idei. U merkatoru su pre neki dan bile na akciji (na znam da li su jos) i  cena im je bila skoro kao kod dobavljaca. Mada i dobavljac salje bas brzo ako se odlucis direktno od njih da kupis (narocito ako izaberes placanje pouzecem)

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Osip
12.6.2019 20:45:19   
Misha i Ljisha
Rosinod kad bambo koristimo nemamo problema. Oji su buce i imaju buckave noge ne brini nece sadrzaj izlaziti. Mi koristimo peticu i super je. Inace kad smo kod pelena. P zna da skine pelenu i skida je stalno ja cu da okusam srecu sa nosom 😂

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Osip
12.6.2019 22:08:20   
Rosita
Hvala svima. On je sav osut po rukama i nogama. Sigurna sam da je od vrućine, iako je u petak primio mmr. Ako ništa, u petak kod dr.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Osip
12.6.2019 22:13:10   
pari
Moguce da je od vrucine...
Meni se T osula od dm pelena onih nekih eko...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Osip
13.6.2019 9:02:12   
popkica bebic
I moja A se osula po prevojima. Sve mislim od vrućine. Ali, već mesec dana kija, a od skoro joj se pojavio i alergijski konjuktivitis. Od oftalmologa je dobila razne kapi, a pije i Erius. Ne znam šta je sada osip. Crvene male tačke. Ne svrbe je. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Osip
13.6.2019 11:12:46   
Maraj
Rosi pa i po rukama ima? Onda sigurno nije od pelena.
Pa sta znam...ja sam ubedjena da mmr vakcina ima reakcija...i ako je mene moj pedijatar ubedjivao da nema

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Osip
13.6.2019 13:47:51   
Rosita
Ima po rukama i nogama baš baš :(. Mmr je primio pre 7 dana. Tog istog dana počele vrućine. Pre 3-4 d osip, prerano da bude od mmr. I prošlog leta se osipao, ali ne ovoliko. Naša dr na odmoru. Menja je neka budibogsnama. Večeras vodim D na pregled za rekreativnu pa ću i N povesti.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Osip
13.6.2019 13:49:16   
vonavoj
Rosi,moguce da je od mmr-a. Odvedi ga.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Osip
13.6.2019 13:51:32   
Maraj
Meni je L imao osip od mmr ali u vidu par tackica iza uha i uvecane zlezde ...koliko se secam...moram virnuti u temu, znam da sam pisala...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Osip
13.6.2019 13:56:46   
Rosita
Hoću, svejedno, ne znam kako da mu pomognem, dobra stvar je što ga ne boli i više ne plače u kadi. Ali kad mu vidim zglobove, lakatni pregib i ta mesta, ubeđena sam da je od znoja. Kažem, i prošlog leta je imao, ali n ovoliko. Nikad čovek miran :(



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here