|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 16:11:06   
flamingos
Hvala.Mnogo lepi motivi na salvetama bili.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 16:23:54   
Ivanka 75
Flamingos, divna jaja! Skupljam lukovinu, bice za onih mojih 10 jaja 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 16:34:33   
flamingos
Hvala Ivanka.Mm najviše voli u lukovini.Skupljam je i ja.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 16:56:56   
milicicak
Ove godine ne farbam jaja, nisam tu. Možda ostavim mini bubi uputstva pa da proba ona da ofarba sa mm nešto. Nemam pojma, videću još


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Farbanje jaja
5.4.2021 17:13:00   
mati
Mi puno farbamo. Tako su moji, tako i ja. Prošle god u sred korone, što ni sa kim nismo toliko razmenjivali naručila sam preko 30. Drugarica našla ženu koja dovozi na kućnu adresu. Ali volimo da budemo kreativni i svima je zanimljivo.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 8:03:58   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: flamingos

Evo mojih dekupaž.

user posted image


Flam, jel si ovo salvetama i belancetom radila? Ja sam razmisljala ove god da par jaja ukrasim ovako, ali se razmisljam da li cu, nemam ja zivce za ove fine radove user posted image
Jos pored dece, samo cu da posizim...

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 8:25:13   
flamingos
Lady,da,salvetama.Nije strašno.Jeste pipavo,moraš da seckaš motive,razdvojiš po jedan sloj i nalepiš.Probaj.Lepo izgledaju.Za to moraš da koristiš bela jaka ili,ako nisu,da ih izbeliš.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 8:30:22   
Queen Lady
Flam, svakako planiram bela jaja da narucim. Ja sam od onih zena sto sve rade na laksi nacin. Cak i kad kuvam (a mrzim kuvanje), ili gurnem u rernu da se pece ili u lonac da se kuva, da ne moram da stojim pored sporeta non stop. Tako i sa farbanjem jaja, ne bih mogla jos i da ih izbeljujem. Prosle god sam uzimala bela, ove god cu isto... A svidjaju mi se i ona sedefasta jaja, pa bih malo kombinovala. A par komada bih i ovo sa salvetama....

_____________________________

"Ako si uspešan u nečemu ili će te kopirati, ili će ti zavideti, ili će te mrzeti."

"Zavedi mi um i imaš moje telo, pronađi mi dušu i imaš me zauvek."

Fjodor Dostojevski

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 8:34:51   
flamingos
Super.Kuiš bela i par njih šaraj na ovaj način.Lepa su kako god.I u lukovini,,raznim bojama.Gledala sam foru sa step sokovima,onim u kesicama.Probaću ove godine i sa tim.Puno pozdrava i poljubaca tebi i tvojim mališanima.❤


(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 8:51:20   
mati
Prošle godine mi neka bela jaja popucala, ova druga nisu. Mislila sam sada da ne uzimam bela, ali je ipak lepše raditi sa njima

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:04:21   
Ivanka 75
Jos nisam kupila farbe... 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:13:24   
mati
Ivanka, da nije rano. Kad inače kupuješ???

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:16:45   
Sanjica26 RR
Pa rano je Ivanka. Znas li koliko je ostalo do Vaskrsa. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:21:27   
dddaca

IZVORNA PORUKA: mati

Prošle godine mi neka bela jaja popucala, ova druga nisu. Mislila sam sada da ne uzimam bela, ali je ipak lepše raditi sa njima


Meni uvek po neko pukne. I kad sam koristila obicna i kad sam koristila bela. Poslednjih nekoliko godina koristim bela i boje budu bas lepe

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:33:44   
mati
Meni su bela bas popucala. Zato sam se dvoumila za ovu god.
Palo mi je na pamet da ih nisu izbeljivali pa je otanjila ljuska. Ali prodavali su na veliko, ne verujem da neko ima toliko vremena da se bavi time. Osim ako ne postoji neka industrijska metoda

< Poruku je uredio mati -- 6.4.2021 23:34:17 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:35:53   
Ivanka 75
Treba se pripremiti na vreme. Nije Vaskrs tsko daleko. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:40:40   
Sanjica26 RR
Pa ima jos tri nedelje. 😉



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:44:34   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Pa ima jos tri nedelje. 😉





Brzo to prodje. Treba biti spreman. Bolje da one mene cekaju spremne nego... 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:44:38   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Treba se pripremiti na vreme. Nije Vaskrs tsko daleko. 
Što je sigurno-sigurno je.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:47:32   
Ivanka 75
Jednom sam se zeznula. Sad ce biti lukovina 10 komada, i jos 10 u bojama zbog dece. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:48:01   
mati
Ja to kupim kad kako naletim. Mislim u prolazu ako mi se nesto svidi. A planirano kupujem dan, možda dva pred farbanje. Ove god, videćemo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:48:37   
Sanjica26 RR
Pa dobro uzmi na vreme da se ne zezneš😉



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:51:08   
Ivanka 75
Moram... Jednom nisam gledala u kalendar i vise ne dozvoljavam. A lukovinu skupljam vise od mesec dana. Neko odavde me podset_i. Vidis kako sam zamajana. 😊


Dok je meni blokčeta i spiska ja funkcionišem. Ako ne zapisem gortovo! Pa rekoh vam da drugi rokovnik od juce koristim, sve zapisujem.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Farbanje jaja
6.4.2021 23:57:15   
mati
Ivanka, o Uskrsu i farbanju bar svi pričaju cele te nedelje, uživo rokovnik.
Prošle god isto smo puno farbali. Za sve moje ideje treba puno jaja.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Farbanje jaja
7.4.2021 9:05:51   
flamingos
Svake godine ponavljam kako neću puno da ih farbam.Nas dvoje jedemo,dete ih ne jede,ali voli sa mnom da farba,pa ih ofarbamo i za komšiluk.Prava,domaća jaja,sa sela mm donese i milina.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here