RE: Da li sam trudna? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


NadaR -> RE: Da li sam trudna? (15.8.2016 16:32:39)

IZVORNA PORUKA: ladymamma

Cao drustvo.Vec 2 nedelje osecam promene u svom telu i kod sebe.I citajuci simptome u ranoj trudnoci pronalazim se,i kasni mi vec 7 dana a u poslednjih 4 god mi je bila redovna jer sam bila na pilulama do pre 2 meseca.Uradila sam test ali ne s prvom jutarnjom pre 2 dana i bio je negativan.Po kalendaru bi trebalo da sam u petoj nedelji trudnoce ako sam zaista trudna.Da li je neko imao slicnih iskustava ili prolazi kroz nesto slicno ? U napred zahvalna :)




IZVORNA PORUKA: vocicana

Lady, dobor dosla, imas temu prvi simptomi trudnoce...Crtice....Zelim ti mnogouspeha! Nadam se da jesi. Nemoj tako racunati, mozda si kasnije zatrudnela, test radi iskljucivo saprvim jutarnjim, tada je najveca koncentracija hcg.
Srecno!





IvanaSK RR -> RE: Da li sam trudna? (15.8.2016 16:41:35)

Meni je tako bilo sa drugom trudnocom, radila sam test par dana posto je kasnilo i to sa jutarnjim urinom i bio je negativan. Sledeci sam radila osam dana posto mi je kasnilo (nije bio jutarnji urin) i bio je pozitivan. Druga crtica je bila bleda.
Meni je trudnoća bila manja za nedelju dana, jer mi je ovulacija bila kasnije, zato mi taj prvi test i nije pokazao.
Ja bih ti savetovala da ponovis test, ali sa prvim jutarnjim urinom ili mozes u bilo koje doba dana da izvadis krv i tad ces sigurno znati.




ladymamma -> RE: Da li sam trudna? (15.8.2016 21:20:00)

hvala vam sto ste mi ipak sacuvale tekst :) hvala vam i na odg,ne gubim nadu i sutra idem da radim bhcg.pa vam javljam nadam se dobre vesti :)




IvanaSK RR -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 0:08:08)

Srecno i nadam se da ces se pridruziti trudnicama na forumu.




ladymamma -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 0:10:59)

Hvala i mi se nadamo :)




vocicana -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 7:50:54)

Srecno i javi nam se, druzi se sa nama, zelim ti laku i skolsku trudnocu, i ja mislim da si [sm=nosecka.gif]




ladymamma -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 7:59:39)

Hvala puno :) javljam vam veceras sta kaze betica :)




wivern -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 9:04:12)

To je nekad prerano za kucni test, pitanje je kad je bila ovulacija i kad se embrion ugnjezdio.
Zato je pouzdanije raditi betu.

Navijamo i cekamo lepe vesti [sm=bravo.gif]




ladymamma -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 10:47:19)

<3




ladymamma -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 10:48:39)

Hvala vam na ovolikoj podrsci,mnogo nam to znaci ! :) javljam cim saznamo :) <3




ladymamma -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 18:58:11)

stigli su rezultati...na zalost beta je negativan :(




wivern -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 19:56:52)

[sm=smiley13.gif]
Bas sam mislila da ce biti pozitivna. Ali nedaj se, idemo dalje.
Pridruzi nam se u drugim temama, imamo i temu za cekalice....bice ti lakse kad imas podrsku osoba koje i same kroz to prolaze [sm=smiley31.gif]




ladymamma -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 20:01:00)

Hvala vam vidimo se tamo onda :)




wivern -> RE: Da li sam trudna? (16.8.2016 21:29:17)


IZVORNA PORUKA: Sofiiii

Caooo Nova sam ovdje,moze li mi neko pomoci? Menst.mi kasni 9 dana,radila sam dva testa i oba su negativnna,zadnji sam radila danas.Nemam neke simptome,malo me bole ledja a grudi me ne bole uopste.Da li je ipak moguca trudnoca? Hvala unaprijed [sm=smiley1.gif][sm=duda.gif]






Cic Mic -> RE: Da li sam trudna? (3.11.2016 0:19:42)

Zdravo svima ;-). Potreban mi je savet i podrska. Ciklusi mi traju 28/5. Pred O, na dan O i posle O smo imali odnose planirane. Pet dana posle ovulacije mi se pojavio smedji iscedak kada se obrisem, ali ne uvek,sutradan ujutro dva puta. Trajalo tako dva dana sa bolovima da nisam mogla na stomak da lezim(samo smedje bez krvi). Odem kod gin. pitam sta bi moglo biti kazu sredina ciklusa kao da me skinu sa reda :-( nisu ni pitali kad je bio ciklus. Ja na google procitam da moze biti implatacijsko krvarenje. Treba da dobijem za 3dana radila test DEBEO MINUS - (ne osecam nikakve simptome Trudnoce a ni M)..... Sta mislite,da li sam trudna ? Sory na duzem postu




emicaa -> RE: Da li sam trudna? (3.11.2016 11:28:27)

Sacekaj da ti kasni pa onda ponovi test,mozda si ga prerano uradila.




suzi kju -> RE: Da li sam trudna? (3.11.2016 11:35:44)

Izašlo mi sa strane da je emica pisala u ovoj temi pa pomislih da si trudna [sm=jezicek.gif]




Cic Mic -> RE: Da li sam trudna? (3.11.2016 11:36:02)

Sacekacu jos iva dva dana ,vec duze vreme cekam[sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley13.gif] pozdrav za sve. Javim sta kaze testic,drzite figeeee.




emicaa -> RE: Da li sam trudna? (3.11.2016 11:39:55)


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Izašlo mi sa strane da je emica pisala u ovoj temi pa pomislih da si trudna [sm=jezicek.gif]

suzi zeno pa tek sam se porodila [sm=smiley36.gif]
Meni je u drugoj trudnoci prvi test bio negativan pa sam cekala jos 7 dana i opet uradila i tad je bio pozitivan




suzi kju -> RE: Da li sam trudna? (3.11.2016 11:50:24)

Znam zato sam i brzom brzinom usla da vidim sta si napisala [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Da li sam trudna? (3.11.2016 13:25:39)

Suzi necu ja vise [sm=smiley1.gif]




degu -> RE: Da li sam trudna? (3.11.2016 13:29:58)


IZVORNA PORUKA: Cic Mic

Sacekacu jos iva dva dana ,vec duze vreme cekam[sm=rozacrtici.gif] [sm=smiley13.gif] pozdrav za sve. Javim sta kaze testic,drzite figeeee.


Držimo [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Da li sam trudna? (4.11.2016 9:09:20)

Cic Mic,srecno!Javi rezultate!




Cic Mic -> RE: Da li sam trudna? (4.11.2016 10:58:11)

Pozdrav cure[sm=bravo.gif]. Danas test opet rekao JEDNU CRTICU... [sm=smiley19.gif]. Simptoma nigde na vidiku...ni od M ni od trudnoce. Cekamo opet,za dva tri dana sledeci test.




vocicana -> RE: Da li sam trudna? (4.11.2016 11:09:09)

Uradi i nemoj da places, znam da je cekanje najteze, bice, bice. Navijamo jako [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>