|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li sam trudna?
17.3.2009 12:35:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: morena

Pozdrav! Nova sam. Nemam pojma u koju temu da se s ovim uključim.Stvar je u tome da smo dečko i ja imali odnos bez zaštite, baš na 14.dan (ciklusi su mi točni -28/29 dana) on misli da ga nije na vrijeme izvadio van, malo smo se zanijeli.  user posted image Ja nikakvih simptoma nemam,sve je isto kao u normalnom pms-u. Danas mi je 23.dan ciklusa. Malo sam nervozna, pa tako da vas pitam šta mislite? Ima li tko takvo iskustvo? 
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:36:41   
eugenija
Pa ono, da uzmeš test za rano otkrivanje trudnoće, pa da vidiš? 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
17.3.2009 12:36:59   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:39:37   
NadaR

IZVORNA PORUKA: eugenija

Pa ono, da uzmeš test za rano otkrivanje trudnoće, pa da vidiš? 

Tacno! Mada malo vjerovatno da je bas od prvog puta uspjelo...user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:39:51   
morena
Ma, iskreno, ne da mi se kupovat test, jer mislim da nije ništa. U biti nemam pojma šta sam htjela, tako pitat nekoga za mišljenje. Jer sada samo na to mislim. 

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:41:45   
Anoniman
Pa sačekaj još koji dan, pa ćeš saznati. Možeš biti trudna, a ne moraš biti, jer ti plodni dani možda uopšte nisu kao u knjizi 14-og dana.

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
17.3.2009 12:41:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:42:33   
NadaR
Opusti se i sacekaj... Ne opterecuj se pa ces vidjeti sta i kako?!
Ako sta bude... uvijek dobrodosla u temu "trudnice ,gde ste"user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:45:08   
morena
Malo mi je rano još danas za test. Tek mi je 23 dan. Trebala bih čekat do ponedjeljka, pa ako ne dođe, onda po test. Ma, problem je u tome šta mi se to desilo prije 4 godine, gotovo identična situacija. I ostala sam trudna. Bio je spontani. user posted image I tada sam rekla nema šanse da mi se to više desi, drugi put bit će planirano. Pa si sad mislim, nije moguće da mi se to opet događa?

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:47:03   
Anoniman
A šta ćeš da radiš ako jesi trudna? Koliko godina imaš?

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:49:31   
morena
Ma, velika sam ja. 29 god. I udajem se za tri mjeseca. I ako sam trudna, bit ću presretna! Ali, rekli smo da nećemo prije vjenčanja radit bebu, jer sam pod stresom od posla, uređenja stana i vjenčanja. I još i pušim, pa sam htjela prvo sve to riješiti i onda po ljeti se bacit na bebicu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:51:59   
Anoniman
user posted image  Pa ne može to kada ti hoćeš!

Prestani da brineš, popij neki voćni sok (vitaminski sok), osmeh na lice, i izvagaj: Jel vredno nervirati se zbog stvari koje si navela, kada znaš da možda raste život u tebi? user posted image

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:52:53   
eugenija
Morena, nema pravog i nepravog vremena za bebu... Ako dođe, dobro došla... I ja sam celu trudnoću u neviđenim stresovima, pa evo hvala Bogu, sve ok za sada! Nadam se da će do kraja biti tako... Ima i tema STRES u trudnoći KLIK OVDE..
Opusti se malo uz naše forumašice, ovde je bilo svega, i sreće i tuge... I baš pomešanih osećanja...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:54:05   
morena
Da, imaš pravo. Ponašam se ko neka balavica, jel da? user posted image Al, ipak vas mogu gnjavit još tih tjedan dana dok dobijem M? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:55:19   
eugenija
Ja ih sve gnjavim mesec dana i nemam nameru da prestanemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:55:31   
Anoniman
user posted image  Slooooooooooobodno... možeš i duže!

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:57:23   
morena
Ok, planiram još dugo ostati, jer projekt "beba" tek počinje u mom životu. I užasno mu se radujem. A ako je sada već tu, dobro došla! Hvala curke!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 12:58:18   
eugenija
IZVORNA PORUKA: morena

Hvala curke!!


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 13:06:49   
morena
Šta je tako smiješno?? user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 13:09:51   
Anoniman
Ja sam komentarisala pre koji dan... eugenija je isto napisala curke, a ja pročitala na brzinu Ćurke... pa je to interna šala. user posted image

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 13:11:25   
eugenija
Joj moram ti objasniti.. Ja često ovde na forumu koristim reč CURKE kada se obraćam forumašicama.. A onda su me zekili malo.. Mislili su da kažem Ćurke (bez kvačice) pa smo se dosta puta šalile na taj fazonuser posted image user posted image user posted image .. Videćeš po nekim postovima.. 

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 13:12:09   
morena
A tako. Fora. Ja se javim. Puse svima iz RH!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li sam trudna?
17.3.2009 13:13:52   
guppy RR
heeeej morena user posted image user posted image

dobro nam došla naša nova curka!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li sam trudna?
19.3.2009 9:44:17   
morena
Evo, da se malo javim, kad sam već načela tu temu. Nisam više nervozna, jer sam sve uvjerenija da nisam ostala trudna. A s jedne strane bi mi bilo i drago da jesam, jer kad vidim svoje frendice koje godinama rade bebu, mislim si, da sam barem trudna. Ugl, ja i dalje nemam nikakvih simptoma, sve uobičajeno, kao i pms. Mjerim bazalnu, ovih dana je bila 37 - 37,1. A danas je bila 36,9 pa pretpostavljam da je počela padat. Ugl, javit ću vam kako će sve to završit. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li sam trudna?
19.3.2009 9:48:36   
eugenija
Ej curkauser posted image , neka si se javila... Uključi se na još neke temice! I obavezno javi.. Kad radiš test?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here