RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


Mala Elena -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 16:12:01)

Da Anck...
Posle par meseci , htela sam i nisam htela, a secam se da sam plakala kao kisa kad se desilo...




bubulence -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 22:17:54)


IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Da.
Sto? Mozda je bilo neki dan posle god gana ne secam se tacno... Pa bili sam mlada, 19 god... I tada mi je bilo cudno[sm=smiley36.gif]
A ti si znaci ceo zivot sa tm?


Unapred se izvinjavam sto te citiram. Meni je ovo ok samo ako ti imas 15 god a momak najvise 16... Sve drugo je smesno. I neprihvatljivo da covek u normalnim godinama godinu dana nema odnose jer devojcica nece da siri noge. Znaci-CVRC.




Khaleesi -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 22:26:54)

Pa dobro ne mora da ti je normalno.
To sta ti mislis i sta je tebi normalno ne mora da bude i drugima.
Tako da ja napisem sta hocu i ti ne moras da verujes i da ti je normalno.
Kao sto ni tvoji postovi ne moraju meni da se svide i da mislim da su normalni.
A za citiranje sam pisala zbog druge stvari ne zbog samog citiranja.
Slobodno moze da se citira nemam problem sa tim.
A ko voli nek izvoli jos od prve menstruacije .
Nisu svi isto vaspitani. Kako momci tako i devojke.




bubulence -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 22:33:53)

Naravno. U vecini se slazem sa tvojim postom...
Nego, ovo je forum. Bzvz da se svi pravimo fini...
Ne kazem da ti nisi fina ali si draga u tom tvom slucaju onda varana...
Ja sam se uvek druzila sa muskarcima, imala starijeg brata itd i onda nekako ne nasedam na price... Kao volim te i cekacu te.... Hocu, cekacu te svako vece da te prosetam za rucicu, vrnem kuci pa odoh da opalim nesto... - to pricam iz muskog ugla




Khaleesi -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 22:41:47)

Pa dobro i da je bio takav zasto bih se sada brinula o tome.
Zavrsila sam srednju i upoznala lika na zurci. Ispostavilo se da on vec studira u Bgu gde ja idem takodje da studiram.
Vodjali smo se god dana, po Beogradu oboje u domu.
I posle god dana eto ti ga.
Ne znam zasto ti je toliko nemoguce i bitno da pobijes?
Nije bilo nikako, mada mi je tada znacilo puno. Ni sama ne znam zasto.
Ne pravim se fina ja sam samo rekla svoj dozivljaj tog iskustva i to je to.




bubulence -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 22:46:19)

E onda si se za takvog trebala i udati [sm=smiley36.gif]. Talva dvojica ne postoje[sm=smiley1.gif].




Khaleesi -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 22:49:14)

Haha da sigurno...
Nije taj nista napravio od zivota, samo bih ja njega izdrzavala.
Tako da bolje je ovako[sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 22:52:59)


IZVORNA PORUKA: bubulence

E onda si se za takvog trebala i udati [sm=smiley36.gif]. Talva dvojica ne postoje[sm=smiley1.gif].



Evo da ja dodam drugog. [sm=smiley1.gif]

Ja sam posle 8 meseci. I znam sigurno da nije bio ni sa jednom drugom. I nisam bila baš mnogo mlada, imala sam 17 godina, mm 19 kad smo se počeli zabavljati. Voleo me, pa me čekao, šta da se radi. [sm=smiley9.gif]




Khaleesi -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 22:58:21)

Ja nisam sigurna da me je voleo mozda i jeste ko zna...
Nismo bili non stop zajedno, kazem on u domu ja u domu... Bas je bilo nezgodno za vidjanje, jer ja sam bila u internatu sa ogranicenim izlascima pa je to bila dodatna muka...
Mozda je imao i drugu [sm=jezicek.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (27.10.2016 23:00:24)

Didy potpisujem ovu poslednju recenicu. [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (6.1.2018 11:56:08)

Četiri meseca [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (6.1.2018 11:59:50)

Sa mm nešto brzo, na početku veze (ako se dobro sećam).

Aaaa, ovde se misli na prvi sex u životu [sm=smiley36.gif] čini mi se posle 3 meseca mada smo do konačnog čina već svašta radili [sm=smiley9.gif]




emicaa -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (6.1.2018 14:23:25)

sa mm 4 meseca,mozda sam i pisala vec




degu -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (6.1.2018 17:52:49)

10 dana, jedva izdrzali [sm=smiley36.gif]




Kokonat -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (6.1.2018 19:10:35)

Ja bolje da cutim :D
S prvim deckom posle par meseci, ali vidjali smo se retko, jednom mesecno, nismo bili u istom gradu.
A sa mm-om odmah posle par dana. Mislim kakvo cekanje ako nisi nevin i jako si zaljubljen??




emicaa -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (6.1.2018 19:20:07)

pa mm i ja mo toliko cekali jer on nije imao ni vozacku ni godisnji i nije mogao doci.Da je bio tu nesto ne vjerujem da bi izdrzali i sedmicu [sm=smiley36.gif]




Kokonat -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (6.1.2018 19:22:02)

Heheheh, ma da zavisi od situacije.
Kod mene je uvek bilo pitanje emocija vise nego vremena. Ako sam zaljubljena u tu osobu mogu da imam seks sa njom ako nisam nema sanse.
Bilo je i veza u kojima nije bilo seksa, a nisam vise bila nevina...




MamaNecaVo -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (7.1.2018 1:13:48)

Najgora sam.U potpisu ne secam se.




Dora89 -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (5.11.2018 23:56:10)

Ja sam stvarno htela da budem "teška", ali... Par meseci najviše! 😂




branki* -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (9.11.2018 11:24:58)

vrlo kratko...par dana..




Dora89 -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (9.11.2018 11:48:39)

Kao scena iz "Prijatelja", kad kaže Fibi kako slavi godišnjicu sa Majkom, a Rejčel je pita: "Čega godišnjica? Prvog izlaska, poljupca, seksa...?", a Fibi odgovori "da"! 😂




smeško -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (10.11.2018 10:31:28)

Mesec dana. Prvi i jedini partner.[sm=smiley1.gif]




Dora89 -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (14.11.2018 14:22:05)

Stvarno??? Baš me interesuje, smeško, ako želiš da nam kažeš, da li si zadovoljna, da li žališ što ih nije bilo više, da li te interesuje kako bi bilo sa nekim drugim?




smeško -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (14.11.2018 18:22:15)

Zadovoljna sam. E sad, da li bi moglo bolje ne znam, nemam sa cim da uporedim. 😂 Takodje, u pocetku nisam ni znala sta mi se svidja, mm je svasta izmenjao.




Anoniman -> RE: Koliko ste bile dugo u vezi kad se desio prvi put? (14.11.2018 20:17:33)

Smesko pisala si i na prethodnoj strani [sm=smiley36.gif] pre 8 godina




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>