|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ojed / plikovi na guzi
20.5.2010 16:22:06   
gaganele
e mislim da je za to najbolja ona mustelina kremica stelactiv diaper rash bas je tome namenjena

< Poruku je uredio Alexx RR -- 29.9.2010 11:06:04 >


_____________________________

NEKO BI ZVEZDE SKINUO I NEBO BI DODIRNUO DA PORED SEBE IMA TO STO IMAM JA NEKOM BI ZORA SVANULA....TI NE DAS DA ME UZME ZLO....

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Plikovi na guzi :(
9.1.2011 21:02:16   
zoća
ako se pojavi baš ojed najbolji je rastvor hipermangana napravi se rastvor da mogu slova iz časopisa da se čitaju znači jako blag i stavi se beba da malo sedi.Pažljivo samo rastvor mora da bude baš blag

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 10:39:51   
Shishica
I Ema ima nesto kao bubuljice..ne bih rekla plikove jer ne vidim nista u njima.. kao crvene bubuljice.. i ne prolazi ni od jekoderma ni od pantanola ni niveine kreme ni pavloviceve...

Vise ne znam sta cu.. user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 10:42:56   
Jeca*
ako ih je puno, i ako mislis da to izgleda kao neka infekcijica, namazi joj posle kupanja tanak sloj canesten kreme, ne duze od 5 dana (to je protiv gljivica i sl)

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 10:59:57   
Crvenkapa85
ja sam maju mazala kantarionovim uljem,i imalo je jako dobro dejstvo...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 12:06:08   
Shishica
A kanesten obican krem?

Kantarion imam.. videcu jedno po jedno..

Sad sam naprskala od jutros drugi put vaticu sa oktaniseptom i natapkala to sve i luftirala je ..pa bar 5 minuta.. i onda namazala pavlovicevu.. oktanisept je pise i za bakterije i gljivice.. koristili smo ga za pupak pa ga imam...

Videcu do sutra kako ce biti .. pa cu probati sledece..ako od ovoga ne prolazi.. user posted image

user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 12:06:18   
jovicaa
nama se ojed povukao od niveine kreme, ali i dalje su ostale tri kao bubuljicice, sad su vise rane koje se ne povlace, a one su bile i pre ojeda tu i doktorka je rekla samo da cistimo kamilicomuser posted image user posted image user posted image ali to uopste ne prolazi, ne znam cime to da sredimo? i koliko dugo sme  ta niveina krema da se koristi?

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 12:11:16   
*Alexx*
Ima i Zinco spray, kažu da je odličan. Ja ga nisam koristila jer ga u mojim apotekama nije bilo. Probaj sa Jekodermom, ja se kunem u njega.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 12:50:17   
ljubavce
kod nas u apoteci prave kremu za ojede i odlicna je za sada je svima pomogla cak sam slala i sestri u Subotici brzom postom i prezadovoljna je, za 1 dan otklanja ojed.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ojed / Plikovi na guzi :(
12.1.2011 15:21:16   
choopa choops
Meni L bas ima osjetljivu kozu user posted image Ako pojede bilo sta sto sadrzi kap narandze odmah joj se ospe. A da ne pricamo ako se ukaki, a ne promijenim je istog trena.
Ljetos je imala bas gadan osip. probala sam nystatin, deflamol, pavlovicevu, becutan, chicco sa cinkom i na kraju kupila Bepanthen mast koji nas je spasio user posted image Sad ukoliko ima jednu tackicu samo joj s njime mazem i odmah joj prodje user posted image

< Poruku je uredio Alexx RR -- 12.1.2011 15:35:31 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 16:41:32   
Shishica

IZVORNA PORUKA: ljubavce

kod nas u apoteci prave kremu za ojede i odlicna je za sada je svima pomogla cak sam slala i sestri u Subotici brzom postom i prezadovoljna je, za 1 dan otklanja ojed.


Verovatno ima u svakom mestu te apotekarske... mogla bi i ja to da pitam..

Toliko toga ste mi sad rekle da ne znam sta cu pre user posted image

Ipak cu sutra kod doktorice sa njom, ali cisto sumnjam da ce nesto pametno da uradi i kaze... ali mi ostaje nada da cemo naici na neku koja je bolji pedijatar... user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 16:47:55   
Pretty78
nama pomaze kantarionovo ulje...kupili u apoteci i mazmo guzu kad je crvena

_____________________________

Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas.Ne znam mesto na kom živi ili počiva;Ne znam zašto nju i san mi java pokriva;Možda spava, i grob tužno neguje joj stas.Ja sad nemam svoju dragu, i njen ne znam glas!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Plikovi na guzi :(
12.1.2011 21:09:12   
ljubavce
IZVORNA PORUKA: Shishica


IZVORNA PORUKA: ljubavce

kod nas u apoteci prave kremu za ojede i odlicna je za sada je svima pomogla cak sam slala i sestri u Subotici brzom postom i prezadovoljna je, za 1 dan otklanja ojed.


Verovatno ima u svakom mestu te apotekarske... mogla bi i ja to da pitam..

Toliko toga ste mi sad rekle da ne znam sta cu pre user posted image

Ipak cu sutra kod doktorice sa njom, ali cisto sumnjam da ce nesto pametno da uradi i kaze... ali mi ostaje nada da cemo naici na neku koja je bolji pedijatar... user posted image


Kukareva apoteka, mislim da je ima samo kod nas, inace doktor mi je preporucio tu kremu (napisao na papiricu) samo sto smo je morali kupiti jer se nedaje na pecept jer je oni tamo u apoteci prave...

edit Alexx RR: skinula link


< Poruku je uredio Alexx RR -- 13.1.2011 9:46:22 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 10:31:30   
Shishica
Sto si Alexx bezobraaaaaaznaaaaa!!!!!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu ljubavce)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 10:33:15   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Shishica

Sto si Alexx bezobraaaaaaznaaaaa!!!!!


Pa šta ću, ne sme user posted image Pošalji pp ljubavce, a možeš da kucaš i u google, sigurno će ti izbaciti user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 11:28:24   
jovicaa
nama se opet vraca crvenilo, ne mogu da verujem a tek je proslouser posted image , to je sigurno zbog tih glupih bubuljicica koje se ni od cega ne povlace..
da li je moguce da je od vlaznih maramica..? sad sam mu namazala nistatin.. malo cu mazati pa.. ne znam vise ni sama

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 13:09:38   
mihi
Jovice kupi u apoteci Gencijanu violet i namaži mu na guzu, sasušiće kao da je rukom odneto.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 14:30:25   
jovicaa
 ne mogu da verujem da smo takvi baksuzi, svima pomaze jekoderm samo nama nista.
hocu da vidim sta ce nistatin uraditi do sutra... ako se ne povuce probacu sa tim mihi.


< Poruku je uredio jovicaa -- 13.1.2011 14:31:30 >

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 14:32:53   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: jovicaa

nama se opet vraca crvenilo, ne mogu da verujem a tek je proslouser posted image , to je sigurno zbog tih glupih bubuljicica koje se ni od cega ne povlace..
da li je moguce da je od vlaznih maramica..? sad sam mu namazala nistatin.. malo cu mazati pa.. ne znam vise ni sama



naravno da je velika verovatnoca da su vlazne maramice. IZBACI SVU HEMIJU! Guzu mu brisi vaticom i vodom i i mazi pavlovicevom. Uvece sebamed kupka ili sl, nesto nezno i nikakve maramice i sl

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 14:36:44   
*Alexx*
Promeni brend pelena, promeni brend maramica, ili ih jednostavno nemoj koristiti neko vreme. Tako ćeš najbolje videti da li je od maramica.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 14:38:09   
mihi
IZVORNA PORUKA: mihi

Jovice kupi u apoteci Gencijanu violet i namaži mu na guzu, sasušiće kao da je rukom odneto.


Probaj ovo Jovice, sigurno pomaže, mom deteu za osip jedino ovo+Zink sprej ili bipanten

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 14:39:48   
mihi
Ne verujem da su u pitanju pelene ili maramice, nego kandida u stolici što je kod tako mealih beba normalno. I jš nešto ako daješ neki sladak čaj i to izbaci šećer pogoduje razvoju kandide.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 14:50:14   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: mihi

Ne verujem da su u pitanju pelene ili maramice, nego kandida u stolici što je kod tako mealih beba normalno. I jš nešto ako daješ neki sladak čaj i to izbaci šećer pogoduje razvoju kandide.


Iskrena da budem, ni ja ne verujem da je od maramica - po istoj logici kao što se nenormalan sekret ne dobija od uložaka - već su tu neki drugi problemi u pitanju. Njihova koža je osetljiva, neke bebe su osetljivije od drugih - prosto je to period koji treba izdržati, i pomoći im koliko god, dok koža ne očvrsne.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 15:17:14   
Jeca*
lukin osip je bio prouzrokovan candidom, ali su maramice i pelene mnogo pogorsale. 6 meseci nakon izlecenja osipa pokusala sam da ga vratim na pampers, kad sam skinula pelenu osip je ponovo bio tu. Mozda je slucajno, ali hemija je hemija

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Plikovi na guzi :(
13.1.2011 15:20:28   
Olga75
Gljivice i bakterije jaaako vole vlazno i mracno , kod svih osipa vrlo je vazno kozu drzati suvom

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here