indijska detoksikacija -holisticka medicina (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


anuksunamun -> indijska detoksikacija -holisticka medicina (9.4.2010 14:19:41)

Pije se samo tecnost , drugo se nista ne uzima . Jedna doza ide ovako

- sok od jednog limuna
- 3 supene kasike Maple sirupa
za dijabeticare -Malteks , koja moze u stvari za svakoga , jer se kod nas
(mislim na prostore bivse Jugoslavije) ne moze naci Maple syrup .
- Kajan paprike (cayanne) na vrh noza - onako da bude duzine oko 1 cm i gore kao piramida
- pola litre vode

Ovo se uzima 6-7 puta na dan
Popije se cela doza od jednom . Kad god osetis da bi mogao da jedes - popij jednu dozu limunadu gore navedene limunade.
Jedno zapamtite - to nije dijeta - to je ciscenje organizma , i sto vise limunade popijes - vise se cistis .
Ako si i pored toga gladan znaci da ne uzimas dovoljno limunade.

Uz to se pije voda , cajevi od nane , zeleni caj , i bilo koji herbal caj je dobar . Ja sam redovno pila kafu , ali je nisam pravila jaku jer bi mi verovatno stomak reagovao na jacu kafu. U kafu se ne stavlja ni secer ni mleko.
Za one koji rade (svi mi koji smo to radili -radimo) je najjednostavnije da se limunada priredi unapred u flasice od pola litre ili malo vece i ponese na posao . Na pocetku ponesite bar 4 flasice da se ne nadjete u situaciji da ste gladni i morate cekati da dodjete kuci.
Ja sam to nosila sa sobom gde god sam isla .

Posle 3 dana zeludac potpuno prestaje sa varenjem , zato je jako vazno da shvatite da ne smete nikakvu cvrstu hranu da jedete , jer zeludac ne moze da je svari , a hrana sedi u zeludcu i trune i zeludac je primoran da upija te otrove nastale trulenjem.
Onda to vise nije ciscenje nego trovanje organizma .
Osim toga , posledice uzimanja hrane u stadijumu ciscenja mogu da budu veoma bolne i zavisi od uzete kolicine i vrste hrane - cak i smrtonosne .

Zato vas jos jedan put sve koji zelite da krenete to ciscenje, molim da to shvatite najozbiljnije i ne uzimate nista vise osim onoga sto sam napisala.

Da nastavim
Ciscenje izbacuje u creva sve obolele , ostecene i mrtve celije . Da bi se to sve izbacilo iz creva mora se svaki dan (ja sam isla svaki drugi dan) popiti rastopljena morska sol .
To se uzmu 2 ravne kasicice (za caj) morske soli i otope u pola litre vode
Samo ga saspi u grlo jer nije bas prijatno da se "meraci"
Morska so mora biti ona sivo- plava a ne bela iz koje je sve isprano.

Ovo se uzima kada ste sigurni da imate bar jedan sat vremena , jer kod nekog taj proces ciscenja creva uzme toliko .Kod mene je bilo oko 30 minuta . Ne bi vam savetovala da ste predaleko od WC-a , jer ta otopina soli izlazi iz creva veoma brzo i kad krene nema nacina da zaustavite.

Ja sam to obicno uzimala ujutro , prvo to popijem pa skuvam kafu i onda uz kafu sacekam da se creva izprazne . Ako vam nije zgodno da to radite ujutro , onda napravite kad se vratite sa posla .

Najkraci period za ciscenje organizma je 10 dana , a optimalan period za osobu bez nekih obolenja je 30 dana . Za to vreme se regenerisu sve celije u organizmu .
Za one koji imaju nekakvo obolenje - 40 dana je potrebno

Znam da sada mislite kako je to moguce da nista ne jedes 30 i vise dana.
Ako pijete dovoljno limunade na dan , zajedno sa cajem - nikada niste gladni . Prvih dana su vam samo "oci gladne " jer smo svi navikli od rodjenja da nesto trpamo u usta . Samo ta "mehanika" unosenja hrane u usta , zvakanje i gutanje hrane - fali na pocetku.

Kazu da sve sto se uzima treba da je "organik" ne -tretirano pesticidima .
To je ovde u Kanadi bilo moguce da nabavim , ne znam koje su mogucnosti u krajevima gde vi zivite . Ako limun nije "organik" onda ga potopite u blagu otopinu sode bikarbone 2-3 sata .
To ne znaci da svaki limun posebno drzite u tome .
Izracunajte koliko vam limuna treba za recimo nedelju dana . Ako pijete 6-7 na dan , racunica je jasna.
Ja sam jos pojednostavila ceo postupak pa sam sav limun izcedila prvo , stavila u staklene flase i u frizider . Tada je sve mnogo jednostavnije .

Neki ce morati postupak ponoviti nakon izvesnog vremena . To zavisi od obolenje . Jedan prijatelj je uzimao 30 jedinica insulina na dan , i to se svaki dan smanjivalo da bi 40 -ti dan dosao na 4 jedinice na dan.
Kad se vratio na ishranu povecao je na 10 i sada je na tome ali se sprema uskoro da krene jos 40 dana . Ne znamo koliko puta ce morati ponoviti jer te podatke niko nema , ali je cinjenica da se vecina celija Pankreasa regenerisala .
Drugi prijatelj se posle 40 dana resio Psoriaze , videla sam ga pre nedelju dana kad je zavrsio proces ciscenja - koza na rukama ,laktovima ,kolenima i nogama je cista - mlada koza - .I on ce da ponovi ciscenje za mesec dana jer mi kaze da nije obratio paznju na glavu , tu jos ima nekoliko tackica pa hoce i toga da se resi .




anuksunamun -> RE: indijska detoksikacija -holisticka medicina (9.4.2010 14:22:29)

ovo regenerise kompletan organizam...zato sam pisala na temi endometrioze....svaki lek ulazi preko usta...tako da devojke ...srecno...ja cu da uradim ...pa vam javljam rezultate




anuksunamun -> RE: indijska detoksikacija -holisticka medicina (9.4.2010 14:25:28)

ova zena koja je pisala svoja iskustva izlecila se od raka ,inace je dr...pisala je o tabletama i ANTIBIOTICIMA i svim ostalim sr***ima koje ubacujemo u sebe...ovo je najprirodniji moguci nacin da se ocistite od svega negativnog u telu[sm=bravo.gif]




vukosava -> RE: indijska detoksikacija -holisticka medicina (16.2.2012 0:54:20)

Ja sam to radila. Ugojila sam se prase nakon toga. Kao da sam izasla iz gladi.




Lu -> RE: indijska detoksikacija -holisticka medicina (16.2.2012 9:28:14)

Posle 3 dana zeludac potpuno prestaje sa varenjem , zato je jako vazno da shvatite da ne smete nikakvu cvrstu hranu da jedete , jer zeludac ne moze da je svari , a hrana sedi u zeludcu i trune i zeludac je primoran da upija te otrove nastale trulenjem.
Onda to vise nije ciscenje nego trovanje organizma .
Osim toga , posledice uzimanja hrane u stadijumu ciscenja mogu da budu veoma bolne i zavisi od uzete kolicine i vrste hrane - cak i smrtonosne .

Znači ako prekineš, _________________[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Stranica: [1]