|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby alarm
16.4.2011 17:11:40   
Ana RR
Klarita, idi u radnju i kaži da niste sačuvali kutiju ali da uređaj ne radi. Imaš garanciju, tako da imaš pravo na popravku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Baby alarm
1.8.2011 16:01:08   
mama_na_godisnjem
Mi koristimo Giordani, smatramo ga ubedljivo najboljim resenjem (probali smo jos nekoliko) zbog efikasnosti i tihog rada.

user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Baby alarm
2.8.2011 14:41:21   
klara01
A koji giordani, da li onaj model gio ili neki drugi?

(odgovor članu mama_na_godisnjem)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Baby alarm
21.8.2011 11:46:04   
jance
da ozivim malko temu, zaova je konstatovala pre koji dan da bi nam oni kupili taj alarm, al da bi dala tu do 3500din user posted image
pa sad gledam dal ima sta za te pare a da je dobro? zivim u kuci i zidovi su relativno debeli...
ima neko iskustva sa onim Chipolinovim? nama iskreno izgleda skrnavo malko....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Baby alarm
21.8.2011 11:55:29   
krixtina
Jance mi imamo neki jungle,kupljen pre godinu dana,bio je 3300,sluzi svrsi,jedina zamerka sto za spoljasnji deo nema punjac pa ide na baterije,koje su prazne kad mi trebaju.pa to gledaj da ide sa postoĺem za punjenje

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Baby alarm
21.8.2011 12:33:28   
jance
taj Jungle nisam videla, moracu i njega da potrazim...
hvala

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Baby alarm
21.8.2011 13:47:16   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: klara01

A koji giordani, da li onaj model gio ili neki drugi?

user posted image
Ovaj Đordani je odličan user posted image user posted image (da ga sad ne ureknem user posted image ) Nama prenosi kroz 4 zida, tj kroz celu dužinu kuće user posted image Samo, nema ga više novog u prodaji ( a onaj novi nije nizašta!)


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu klara01)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Baby alarm
23.8.2011 11:38:40   
jance
sta mislite koliko je dobro da uzmemo polovni? ima ih na Limundu kolko oces, al ja elektroniku tesko kupujem tako na nevidjeno...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Baby alarm
23.8.2011 12:04:00   
ivaj
Imam ja ovakav alarm,polovan,jako malo koriscen.
Pa ako je neko zainteresovan prodacu gauser posted image
Sta ce mi da stoji,sad sa Jelenom ga nisam ni koristila.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Baby alarm
23.8.2011 12:14:12   
MarijaBg
Mi smo kupili fisher-price, radio savrseno mesec dana - ma kao razglas i na spratu i po dvoristu i odjednom crkao. Kupili smo ga u Letu, bez reci su nam ga zamenili, samo nije isti model, vec neki 800 din skuplji. Stari se jace cuo, ali ok je i ovaj. Super je sto je baza i nocno svetlo, a spoljni deo moze na struju da radi, pa mi je u dnevnoj uvek ukljucen u struju, samo kad izlezim napolje ga vadim tako da skoro uopste ne trosi baterije user posted image
Ovakav je nas, samo je kod nas 4800 din

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Baby alarm
23.8.2011 12:31:41   
jance
MarijaBg kazes u Letu ste ga uzeli? moracu da pogledam...
sto je najgore, zaova, koja je rekla da ce uzeti taj baby alarm po toj ceni, je htela da ga uzme na Pika karticu u merkatoru... a tamo imaju samo onaj Philips Avent, koji radi samo na baterije a kosta oko 7000

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Baby alarm
30.9.2011 16:56:42   
lajla
Mi imamo Giodani alarm...sinoc sam muku mucila sa njim...cula su se deca ali ne nasa....inace zivimo u zgradi i na nasem spratu ima jos dece tako da su nam se pomesale frekfrencije....moje dete nisam ni culauser posted image bas sam se smorilauser posted image

_____________________________

Boze,daj mi strpljivosti da prihvatim stvari koje ne mogu da promenim,hrabrosti da promenim one koje mogu,i mudrost da uvek pravim razliku izmedju njih.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Baby alarm
23.3.2012 21:59:51   
Sanchy
da podignem malo temu...procitala sam sve sto su devojke pisale ali ja i dalje ne znam koji je najbolji alarm tj.koji se cuje na vecoj udaljenosti,kod kojeg nema mesanja frekvencija i da rosditeljska jedinica stoji na adapteru?Koliko sam shvatila ne valja kada je na baterije?!Pa ko ima iskustva..

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Baby alarm
23.3.2012 22:04:56   
Anoniman
Nama roditeljska jedinica ima obe opcije, može na adapter i tako nam inače stoji, a može i na baterije ako izađemo u dvorište, na primer. Inače Aventov je alarm, problem smo imali samo 2 puta sa mešanjem, jednom sam čula parče nečijeg telefonskog razgovora i jednom je malo zujao kad se uključije par dana.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Baby alarm
23.3.2012 22:27:17   
Sanchy
Pa to meni treba bar 50 metara pokrivenosti i da se dobro cuje a nisu bas jeftini pa se plasim da ne pogresim...a bas mi treba...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Baby alarm
16.4.2012 18:08:35   
Bebilina
Philips Avent DECT Scd535. Ima domet od 330m i apsolutno nikakvo mesanje. Super radi i kroz jako debele zidove i izmedju spratova. Roditeljska jedinica je punjiva, ima toki-voki opciju, uspavanke, merac temperatre i vlaznosti...
Ako imate izbora DECT je ono sto vam nudi taj luksuz ne-mesanja i vredi uzeti alarm koji je po toj tehnologiji user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Baby alarm
16.4.2012 18:47:38   
jance
mi smo na kraju uzeli marku Brondi, nije lose, ali osnovna jedinoca (kod bebe) ide samo na struju sto se u nasem slucaju pokazalo kao neprakticno, jer ne mozes da ga nosis sa sobom i npr stavis u kolica u pretsoblje da cujs bebu dok si ti u gostima u sobi...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Baby alarm
16.4.2012 22:11:18   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Philips Avent DECT Scd535. Ima domet od 330m i apsolutno nikakvo mesanje. Super radi i kroz jako debele zidove i izmedju spratova. Roditeljska jedinica je punjiva, ima toki-voki opciju, uspavanke, merac temperatre i vlaznosti...
Ako imate izbora DECT je ono sto vam nudi taj luksuz ne-mesanja i vredi uzeti alarm koji je po toj tehnologiji user posted image

Bebilina a gde mogu da ga nadjem ako slucajno znas i cena koja je?Oko...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Baby alarm
17.4.2012 0:59:35   
Bebilina
Cena bi prevedena bila oko 13500din, al u Srbiji ne znam da li ga ima Sanchy...user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Baby alarm
13.6.2012 1:43:00   
Sanchy
Da li znate gde bi mogli da pogledamo lindam baby alarme uzivo,on line ne kupujem...,nemam predstavu gde da ih trazim

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Baby alarm
13.6.2012 3:49:23   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: lajla

Mi imamo Giodani alarm...sinoc sam muku mucila sa njim...cula su se deca ali ne nasa....inace zivimo u zgradi i na nasem spratu ima jos dece tako da su nam se pomesale frekfrencije....moje dete nisam ni culauser posted image bas sam se smorilauser posted image

baš nezgodno mila ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lajla)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Baby alarm
14.6.2012 19:14:35   
Sesilija 83
Mi imamo philips avent i super je za kod bebe ima baterije tako da ne mora stalno u struju stavljam baterije koje se pune i super je a i deo za kod nas isto i na punjac i bez super je a cuje se super ,izmedju spratova a i kad idem u dvoristesve se jasno cuje

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Baby alarm
15.6.2012 0:21:20   
Sanchy
Gde ima taj philips avent da se kupi i koja je cena i naravno ako znas koliki je domet i da li ima dve frekvencije?izvini na gomili pitanja ali sve mi je to vazno

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Baby alarm
4.12.2012 15:15:52   
MajaMV
prvo sto sam kupila za decu bio je djordani alarm, bas onaj sa slike gore, radi vec sest ipo godina nadam se da ce raditi i narednih par jer ce mi i za ovog bebca trebati. BTW naspavana sam uvek bila, jer sam na miru odlazila na spavanje znajuci da ce me probuditi alarm ukoliko je to potrebno.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Baby alarm
10.12.2012 17:32:12   
mica0
Kupila sam jungle baby alarm, elem on zahteva po 4 baterije, sad idu li tu o ne punjive ili alkalne? I ide li samo u jedan 4 a drugi moze bez baterija da radi na struju? Mnogo mi je da dajem za jednu bateriju punjivu 300 din po komadu

(odgovor članu MajaMV)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here