|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby alarm
4.10.2015 2:20:32   
jess021
Marya, ja sam u stanu. Mozda si i u pravu da mi nece trebati, ali kontam kad neko dodje pa zatvorim vrata od dnevne da je necu cuti.
Iskreno, ne znam ni od koga bi pozajmilauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Baby alarm
4.10.2015 8:56:39   
Trcosava
Kako živimo u savremenom dobu i kako svako od nas ima android telefon (isključiću one koji nekako su zalepljeni za nokiu ili windows telefone) postoji aplikacija Dormi. Koristila sam je dok smo bili u Bg-u. Luka je tad spavao u spavaćoj, a mm i ja u dnevnoj. Trebaju vam dva android telefona (bilo koja).
Ne znam koliko se kreću sada ti baby alarmi, ali mislim da nisu skuplji od ove aplikacije.
Mesečno je 0,67€, za celu godinu valjda oko 6€. Baby alarm je sigurno skuplji. Ako imate stari telefon, eto kako ćete ga iskoristiti. Ima i opciju da vidite bebu.
Kada skinete aplikaciju, imate 3sata nadzora free.
Jeidno što sad ne mogu da se setim je da li na oba telefona mora da se plaća. Nešto mi je u glavi da ako je isti mail na oba telefona registrovan onda pretpostavljam da ne mora. Nisam za to 100% sigurna.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Baby alarm
4.10.2015 10:18:42   
jess021
Trcouser posted image
Nisam imala pojma za to, kao ni za mnoge druge stvari sto nemamuser posted image
Bas cu sad da procackam o cemu se radi. Danke!

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Baby alarm
4.10.2015 14:35:48   
choopa choops
Ne znam ni ja za tu aplikaciju. Da sad mogu da vratim vrijeme unazad, kupila bih i to onaj sa video nadzoromuser posted image A sad mi je glupo jer ne mislim imati više djece user posted image . Mada običan alarm se može naći za 30-40 eur. Mislim da to nije nešto preskupo, a dobro je imat user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Baby alarm
25.3.2016 8:00:29   
Anck Su Nmaun
Bravo Trco, ja biserka dala svoj Bebi alarm i sad trazim da uzmem neki. Probacu da vidim s tim aplikacijama na mob. mozda nesto nadjem.
Iako sam u stanu meni je dosta koristio B alarm. nema veze sto nije veliki, ali mogla sam komotno da zatvorim vrata i sedim gostima u drugoj sobi. Sad npr. moci cu da budem s decom u drugoj sobi..ipak je potreban.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Baby alarm
2.4.2016 9:51:44   
marinic
ako se nalazite u kuci, pogotovu na vise spratova, gde bebu ne mozete da cujete...ovo je stvarno prakticna i neophodna stvar
ali s obzirom da ja zivim u malom stanu, gde svi delimo sobicu, meni je totalno nepotrebna user posted image

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Baby alarm
9.6.2017 15:08:47   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Bunnyca

Drage mame , da li ste koristile baby alarm i kakva su vam iskustva?
Ja sa prvom bebom nisam, ziveli smo u malom stanu, a sada razmisljam posto smo se preselili i spavaci deo je odvojen od dnevnog boravka podosta da kupim ovaj alarm, pa se pitam koliko cu ga zaista koristiti.
Svako iskustvo dobrodoslo



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu marinic)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Baby alarm
9.6.2017 15:11:03   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Koristila sam sa svo troje, jeste nam.mali stan ali kad neko dodje mogu lagano da zatvorima vrata od bebine sobe i ona moze mirno da spava i mi normalno da pricamo.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Baby alarm
9.6.2017 15:35:55   
IvanaSK RR
Ja sam imala sa sinom,ali ga nisam preterano koristila.Sada ga nisam kupovala.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Baby alarm
20.6.2017 18:39:37   
Dragce86
Nama to nije trebalo, cula se savrseno iz susedne sobe - probijala je i zvucne zidove :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Baby alarm
4.7.2017 12:18:13   
Duškić
Ima moja sestra i vise puta me je terala da uzmem alarm, ali je meni nepotreban. Stan mali a on kao i cerka imaju zesce glasovne mogucnosti hihii

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Baby alarm
11.8.2017 11:03:12   
krin 40
Meni je stvarno nepotreban.Beba spava u našoj sobi.Preko dana i kada se probudi ne plače.Igra se u krevetcu tako da ništa strašno ako ga i ne čujem odmah

< Poruku je uredio krin 40 -- 11.8.2017 11:05:28 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Baby alarm
11.8.2017 13:36:28   
degu
Imam nov baby alarm i uopste ga ne koristim. Bas mi je krivo,mrzim kad mi tako stvari stoje neiskoriscene, ali stvarno mi je bespotreban. Iako spava na spratu u sobi, cujem ga uvek pre alarma, tako da bas eazmisljam da ga prodam.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Baby alarm
7.9.2017 23:20:18   
mama Jo
Mi imali ali nismo koristili... prosto su nam sobe blizu da ih cujem kad krenu da placu... ali mnogi kazu da im je suoer stvar

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Baby alarm
8.9.2017 8:48:17   
krin 40
Mnogo ljudi kupi i ne koristi

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Baby alarm
14.9.2017 17:06:03   
Tatjana.87
Živeli android telefoni user posted image prvo sam htela da kupimo bebi alarm pa sam sreća malo procunjala po internetu i našla alternativno rešenje dva telefona i teraj user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Baby alarm
8.10.2017 22:59:39   
MamaNecaVo
Mi smo uzeli Avent i zalim svaki dinar koji je dat na baby alarm.
Zivimo u stanu,pa malo kod mojih pa malo kod svekijevaca.Jednostavno enma svrhe kupovati ga.
Koncept je zamisljen da mama kuva u kuhinji i da joj je paznja usmerena na sliku na monitoru.Da se mama kupa i da joj je paznja usmerena na monitor.Da mama pije kafu u dnevnoj sobi i da posmatra.

Mami treba da se "opusti", da skrene misli,da se istusira,da popije kafu uz knjigu bez da pogled ne skida sa monitora-beba nece nigde.
Neka me osudi ko hoce ali ne vidim foru sa baby alarmom (nikada nismo toliko daleko da bebu ne cujemo i tome slicno),a sto se tice pandanja sa kreveta-pasce i kada ste vi tu.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Baby alarm
10.10.2017 7:55:04   
medamisko
Moj stoji u kutiji nov. Jednom ili dva puta ukljucen. A secam se da je bio bas skup. Prosledjujem ga kad bude trebalo to sestri ili snajki.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Baby alarm
10.10.2017 8:04:06   
degu
I moj ostade u kutiji, stavila ga na prodaju, pa neko ce naleteti.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Baby alarm
10.10.2017 8:09:53   
Dragica Draga
Mi smo ga dobili i nijednom ga nismo koristili, posle par meseci sam ga vratila.
Nama bas nije trebao.
Dok moja kuma u maloj muci zivi, kao duplex, spavaca joj je gore, tamo joj je i mali spavao, a sve ostalo dole, prosto kad on zaspi ona sidje dole da kuva i sprema i ukljuci alarm da bi ga cula kad se probudi, ona kaze da ne zna kako bi da noje bilo alarma, morala bi svaki cas da trci gore da ga obilazi.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Baby alarm
10.10.2017 9:44:47   
Mala Elena
Dobio je muz neki sa zvucnim i svetlosnim efektom, ali fale nam baterije pa cu videti tek da li funkcionise.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Baby alarm
17.10.2017 23:10:47   
MamaNecaVo
Meni zaista nije jasna koja je svrha bebi alarma,kad ponavljam,svakako moram gledati u displej.Ako izuzmem opciju da ima i zvucni efekat,pa je cujem.
Nisam paranoik da bebu ne mogu ostaviti samu u sobi.Ako place-cujem.


Juce mi komsija nahvali,kako je njegovu cerku spasio jer je beba bila u sobi na spratu a cerka sprat nize.
Na moje pitanje,pa zar ne cuje bebu?Bilo je ne.


Mi nas prosledjujemo prvoj narednoj bebi u porodici (ako mama iznese zelju da ima bebi alarm).
Mada,obzirom da znaju za nase iskustvo i bacen novac,ne verujem.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Baby alarm
29.10.2017 15:59:59   
Cvetic17
Nismo koristili alarm, soba nam je pored bebine i uvek su otvorena vrata izmedju pa se sve cuje :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Baby alarm
2.12.2017 0:27:15   
Srecko47E
Mi smo ga bas koristili.
Pogotovo dok smo u dvoristu ili dok kuvam.

(odgovor članu Cvetic17)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Baby alarm
28.2.2018 23:59:27   
Dragce86
Nisam ga koristila sa prvom bebom, jer kad vrisne cuje se po celom stanu, bila je od prvog dana jako grlata i ostala i sad takva iako je porasla :D

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here