|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Baby alarm
1.3.2018 11:32:46   
Dora89
Zavisi na kolikom prostoru se krećete. Ako ste u stanu, ili na istom spratu sa bebom, onda vam ne treba, samo ako je beba na drugom spratu. A i videćete vremenom, nije smak sveta ako se iste sekunde ne nacrtate. Plač će biti sve glasniji, i posle 5 min. ćete sigurno čuti i bez alarma.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Baby alarm
28.6.2018 7:20:27   
mirana1
Donela mi je drugarica njen baby alarm, nije ga ni koristila. Neka ga , cisto sumnjam da cu ga i ja koristiti.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Baby alarm
28.6.2018 7:29:42   
mama Jo
Mi nismo koristili jer smo, sto Dora kaze, uvek na istom spratu sa bebom i kada spava, virimo kod nje u sobu. Dobili smo ga, nijednom ga nismo ukljucili.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mirana1)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Baby alarm
28.6.2018 7:32:32   
Anck Su Nmaun
Pa mi smo u stanu pa mi je trebao.Na miru dete spava u sobi zatvorena vrata, mi u drugoj prostoriji pa igosti danam dodju da nema cimanja.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 28.6.2018 7:33:32 >

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Baby alarm
28.6.2018 7:36:55   
mama Jo
Pa jeste, ja prosto nisam imala naviku da ga koristim jer smo ga dobili kad je beba vec imala 7-8 meseci, pa sam do tada navikla rmtaki, da je proveravam cesto. Sad, sa drugim detetom, bi mi i trebao jer kad spava obicno se nesto igram sa starijom pa svaki cas prekidan da je proverim.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Baby alarm
28.6.2018 7:52:06   
Maraj
Mi nismo imali... a planirala sam da ga kupim. Kad ti je vec drugarica dala, sto da ne

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Baby alarm
28.6.2018 8:33:27   
IvanaSK RR
Sto ga ne koristiti kad se vec imauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Baby alarm
28.6.2018 8:41:48   
Sanjica26 RR
Kad ti neko da zahvali se, uzmi i koristi. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Baby alarm
28.6.2018 8:42:57   
milicicak
Meni je baby alarm bio super, mini buba u spavacoj sobi sa zatvorenim vratima ja mogu sve po kuci da zavrsim, gosti mogu da dodju. A cula sam je i kad bljucka ili kenjka u snu.
Mada nama pored macke baby alarm nije ni trebao, macka je na svaki mini bubin sum trcala do nas da nas upozori da je proverimo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Baby alarm
28.6.2018 8:46:43   
Anck Su Nmaun
Ma da cimanje non stop na svaki sum cemu ako imas spravicu. Zatvoris vrata i miran si. Ja posle.njih dve poklonila nas, pa posle opet kupila al polovan.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Baby alarm
28.6.2018 22:45:41   
mama Jo
Jeste, ali kazem navika jer mi beba vec bila velicka kad smo dobili, posto ga jedno vreme nisam koristila prosledila ga dalje 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Baby alarm
28.6.2018 22:47:12   
Maraj
Mili stvarno!! user posted image
To prvi put cujem
Pa bas divno user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Baby alarm
28.6.2018 22:49:55   
mama Jo
user posted image eto jedne od pozitivnih strana kucnih ljubimaca u stanu ( za nas koji nismo za pse i macke u stanu) user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Baby alarm
6.12.2020 21:52:58   
teacherNatasa
Postovane,
vidim da malo osvezim temu.
Naime na poklon sam dobili kameru za bebe , mada ja imam decu od 4 i 7 goidna, tako da je ona dobro dosla, jer je zgodno da se vidi sta deca rade dok sam na poslu.
Medjutim kamera je radila sve ok normalno, i htela sam samo da prebacim kameru kod bake i deke i od tada nece da radi.
Kamere za bebe je kupljena u Beogradu, dobila sam cak i upustvo ali se ne snalazim bas najbolje. Da li treba da je resetujem ( tako su mi rekli ) da bi proradila.

Ovo je kamera koju sam kupila

https://www.spijunskaoprema.org/wp-content/uploads/2020/03/kamere-za-bebe.jpg

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 139
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here