RE: Omiljena serija (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga i film



Poruka


Mirko Svirko -> RE: Omiljena serija (19.1.2022 23:08:03)

Pa nema vise ja mislim..Trebalo bi da bude 18. Sezona.




Sanjica26 RR -> RE: Omiljena serija (20.1.2022 0:35:36)

Nje ima na netu. Samo je pitanje kad ce na tv da puste. 




dunja RR -> RE: Omiljena serija (20.1.2022 1:01:42)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, ja nisam gledala prvi serijal i odlicno sam se uklopila u drugi. Natasa me odusevila, Kostic je blag, nekako mi deluje ko da nije glumac.

Stimac mi je posle bio dobar... Valjda nisam pomesala serije, desava mi se to 😂



Ivka, da i ja sam g+krenula od druge, i isto mi deluje da sam pohvatala, ali me kopka da nisam nešto bitno propustila time što prvu nisam gledala, iako znam šta je bila tema prve.
Vuk baš loše glumi, pre neko veče je krenula 4. sezona na Novoj (koliko sam ispratila u poslednjih mesec dana daju 2., 3. i sada 4 sezonu, ali ne kapiram zašto nisu krenuli od prve?), i u pvoj epizodi 4. sezone, Vuk je povređen, i maltene se ne pojavljuje, i ta epizoda mi je bila odlična. Posle tek skapirah da je razlog to što zapravo njeega nije bilo. A još glavni lik ...

Tihomir Stanić je glumčina. I ovde odlično glumi, ali ne znam jel ste gledali njegovo izvođenje Na drini ćuprija, vrhunsko je [sm=smiley27.gif]




dunja RR -> RE: Omiljena serija (20.1.2022 1:02:46)

Znači na Prvoj ide 5. sezona? Još danas videh po gradu plakate za 5. sezonu, pa mi bi čudno..
Ja na Novoj gledam 4. sezonu.

IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Dunja,  gledaj cetvrtu sezonu da bi mogla sada da povezes sa petom.


Natasa Ninkovic je u prvoj sezoni osumnjicena za ubistvo svoje cerke.Koliko se secam... odavno jw to bilo.Skoro sam odgledala cetvrtu i sada na Prvoj ima peta sezona.





Mirko Svirko -> RE: Omiljena serija (20.1.2022 23:41:15)

Da Dunja, sada je bila.Inace sredom i cetvrtkom u 22h. Bas je dobra.Ima dobru pricu i drzi gledaocima paznju.




nata11 -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 13:37:16)

Jeste gledale Vikend sa caletom? Kako vam se dopala?




Ana RR -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 13:38:21)

Gledala sam par epizoda, nije mi se dopala. Previše psovanja za moj ukus.




dunja RR -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 20:50:58)

Anči, mene ovo nervira u "Ubicama moga oca", a psuje uglavnom Vuk, i kako on krene, onda za njim i Janketić, i uvek jednu istu psovku, booring. Kao da zaborave tekst pa udri, kad ne znam šta ću, onda psovka.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gledala sam par epizoda, nije mi se dopala. Previše psovanja za moj ukus.





Tiziana -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 21:30:30)

Generalno se u nasim filmovima i serijama preeevise psuje.Ja poslednju domacu seriju koju sam gledala je Jutro ce promeniti sve. Ona mi je bas bila simpa. Ne znam da li je neko gledao. 




IvanaSK RR -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 22:21:58)



IZVORNA PORUKA: nata11

Jeste gledale Vikend sa caletom? Kako vam se dopala?


I film i seriju sam gledala. Ima psovanja, ali mi se svidelo bez obzira. 




Sanjica26 RR -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 22:33:02)



IZVORNA PORUKA: Tiziana

Generalno se u nasim filmovima i serijama preeevise psuje.Ja poslednju domacu seriju koju sam gledala je Jutro ce promeniti sve. Ona mi je bas bila simpa. Ne znam da li je neko gledao. 



Ja nisam, ali sam videla reklamu. Deluje mi da je ok. 




Ana RR -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 22:35:08)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Anči, mene ovo nervira u "Ubicama moga oca", a psuje uglavnom Vuk, i kako on krene, onda za njim i Janketić, i uvek jednu istu psovku, booring. Kao da zaborave tekst pa udri, kad ne znam šta ću, onda psovka.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gledala sam par epizoda, nije mi se dopala. Previše psovanja za moj ukus.




Joj ja Vuka nikako ne mogu da podnesem... ne dopada mi se kao glumac uopšte.

Ma nisam ja baš merodavna kada su domaći filmovi/serije u pitanju, uglavnom mi se ne dopadaju. Užasava me stalno ista tema, kriminalci, droga, psovanje... fuj mi je to. Sa druge strane nazovi komedije su sve na isti fazon, preterano izmotavanje, tek to ne mogu da podnesem. A one limunade da ne spominjem.. Baš sam mrgud [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 22:36:10)


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Generalno se u nasim filmovima i serijama preeevise psuje.Ja poslednju domacu seriju koju sam gledala je Jutro ce promeniti sve. Ona mi je bas bila simpa. Ne znam da li je neko gledao. 


E daaaa ona mi je bila baš cool. I dobra ekipa. Nadala sam se da će biti nastavak ali rekli su da je to to.




Tiziana -> RE: Omiljena serija (21.1.2022 23:00:04)

Bila je bas nekako drugacija serija, osvezenje u tom trenutku.. 




Sanjica26 RR -> RE: Omiljena serija (26.1.2022 15:29:09)

jel gleda neko Emily in Pariz? Slucajno sam naletela na netu. Ima je na netflix-u. Simpaticna je.




nata11 -> RE: Omiljena serija (26.1.2022 20:44:34)

Odgledala prvih par epizoda posle iskljucila Netflix Jel ne stizem da gledam.

Sasvim OK serija.




Ivanka 75 -> RE: Omiljena serija (26.1.2022 21:43:09)

Mi ovih dana gledamo Skandal. Bas napeto i drzi paznju. EON video klub 





Sanjica26 RR -> RE: Omiljena serija (26.1.2022 21:44:27)

Nato,ja sam jednu epizodu gledala dva dana. A traje pola sata. Eto koliko imam vremena




nata11 -> RE: Omiljena serija (27.1.2022 8:18:49)

Bas to Sanjice [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Omiljena serija (27.1.2022 13:21:17)

Na Hrt-u počela druga sezona Lažova, ali sam kasno videla i ispustila jednu epizodu, tako da sam odgledala pre neki dan drugu epizodu, mada pohvatala sam detalje.
Ide jednom nedeljno, pa onu prvu nisam mogla da vratim :(
Ako neko ima link za online, prve epizode-druge sezone, neka šaljne na pp :D
Čini mi se da ima 6 epizoda u drugoj sezoni.




Ivanka 75 -> RE: Omiljena serija (27.1.2022 14:12:04)

Dunja, mm gleda Lazova i bas mu se dopada. 





dunja RR -> RE: Omiljena serija (27.1.2022 14:14:51)

Odlična je serija, odavno sam želela tu drugu sezonu da odgledam, jer prvu sam čini mi se pre 2 godine gledala. Al eto ispustih tu prvu epizodu druge sezone...




Ana RR -> RE: Omiljena serija (27.1.2022 14:18:54)

Glavna glumica je ista moja koleginica Lucy [sm=smiley36.gif]

Sad ide na HBO neka serija sa njom, Angela Black se zove. Slučajno sam naletela na prvu epizodu ali negde od polovine. Nije loša.




dunja RR -> RE: Omiljena serija (27.1.2022 20:55:00)

Anči, znači Lucyna dvojnica :)

Nego, sada razmišljam, druga je sezona serije, glavni lik je mrtav na kraju prve sezone, a opet sveprisutan i u drugoj sezoni, bar u ovoj jednoj epizodi koju sam gledala. I drago mi je, jer sam mislila da ga neće biti u nastavku, a on mi je u celoj priči najzanimljiviji, kakva kompleksno jeziva ličnost [sm=smiley36.gif], a pritom je meni taj glumac baš dobar frajer, znam ga iz drugih uloga.




Ana RR -> RE: Omiljena serija (27.1.2022 22:12:22)

Biće svašta u drugoj sezoni, gledaj [sm=smiley1.gif] uh a meni je on baš nekako ljigav [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 99 [100] 101   Sledeća stranica >   >>