|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:28:52   
2002m
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Serija no1 mi je ocajne domacice, a volim i uvod u anatomiju, dr haus, sajnfeld(valjda se tako zove user posted image ), i ubistvo u midsomeru-znate li tu seriju?
Nemogu da verujem,te tri serije su i meni omiljene.Na prvom mestu mi je uvod u anatomiju, samo sto je vec duze vreme nisam gledala.Dali se jos prikazuje i na kom programu?

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:29:29   
Anoniman
Na RTV čini mi se. Pa... hm... ne znam kako bih je definisala, dal kao domaću ili kao stranu... user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:32:21   
Maya21
2002m, Anatomiju prikazuju na FOXu i na hrvatskom RTL user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:32:24   
Lu
Uvod u anatomiju ima na Nova tv,ako imate taj program ali uvijek zaboravim kojim danom znam da ide prije kućanica,mislim četvrtkomuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:32:58   
sneza24
Ja samo gledam kriminalisticke serije.Ove druge uopste ne gledam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:36:45   
2002m
Jedno vreme je bila svako vece u 22h na FOKS life a sada nemauser posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:37:24   
Maya21
Mm i ja smo se navukli na "doktorske" serije, pa jedva cekamo da se pojave nove epizode Hausa i Anatomije na netu. A sad se nista ne snima do septembra SMRC!!

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:37:45   
2002m
IZVORNA PORUKA: lu

Uvod u anatomiju ima na Nova tv,ako imate taj program ali uvijek zaboravim kojim danom znam da ide prije kućanica,mislim četvrtkomuser posted image
Moram pogledati, neznam ni koje sve programe imam na total tv.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:39:12   
2002m
IZVORNA PORUKA: Maya21

Mm i ja smo se navukli na "doktorske" serije, pa jedva cekamo da se pojave nove epizode Hausa i Anatomije na netu. A sad se nista ne snima do septembra SMRC!!
Na netu, govori gde?

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Omiljena serija
7.6.2009 23:44:26   
Aninamama
Lars fon Trir ima jednu nenormalnu seriju:Kraljevstvo (u originalu: Riget)..ako volite horor,mistiku i Fon Trira, obavezno pogledajte..Postoji i holivudska,komercijalna verzija,ali je bezveze-holivudska..
Sjajna serija je Dexter(išla nprošle god.na Fox crime-u, čini mi se..)
Išla je na RTS2 u nekom fuj terminu oko 4 popodne serija My name is Earl..mnogo ludo i mnogo smešno.. je li neko gledao?






'

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Omiljena serija
8.6.2009 10:30:37   
marince1
UUU anci ova mi je extra!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Omiljena serija
31.7.2009 14:06:33   
vila 07
Odgledala sam poslednji serijal Uvoda u anatomiju, drug skinuo sa neta, 25 epizoda. Nisam mogla da se odvojim, extra je. Ostala sam šokirana na kraju. Nisam očekivala takav kraj.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Omiljena serija
31.7.2009 16:28:21   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Ja OBOZAVAM serije. Ziveo FOX LIFE, vrte samo serije.
user posted image  + one stare koje gledam po stoti put:crna guja,alo-alo,mucke.......

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Omiljena serija
31.7.2009 16:43:35   
Rina
Hotel Babylon mi je bas luda serija,jedva cekam sledecu sezonu...!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Omiljena serija
5.8.2009 12:26:35   
branka10
Dr Haus, Bracne vode, Stazisti, Uvod u anatomiju i naravno Bostonski advokatiuser posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Omiljena serija
5.8.2009 13:00:14   
Shishica
Dexter!! Supernatural! ....

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Omiljena serija
5.8.2009 13:05:25   
2002m
Sapat duhova

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Omiljena serija
5.8.2009 14:36:30   
Leki 77


[/quote]Na netu, govori gde?

[/quote]

Na ovoj stranici daunloadujes user posted image  torrent-a www.utorrent.com i posle samo skidas sve sto te zanima. Moj omiljeni piratski sajt je - http://btjunkie.org/ ali sam sigurna da ces ubrzo i ti pronaci svoje favorite. Dan-dva po objavljivanju epizode u inostranstvu, pojavljuju se na net-u. Ja tako odgledala sve. Friends-i su mi klasika. Ja sam mnogo volela i ER, gledala sam i dr Hausa, a sada jedva cekam pocetak nove sezone Greys Anatomy i Lost-auser posted image . Ja se ubih od gledanja serija od kada imam bebu. Dok ne ostadoh u drugom stanju nisam ni gledala TV,  a sada, kada god mali spava ja gledam neku seriju.

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Omiljena serija
6.8.2009 10:32:13   
Anoniman
Prison break, imam sve sezone na dvd, i svaku sam po 2 puta pogledala. Dobra je serija, ali Wentworth je jos bolji uf uf uf
One Tree Hill, ja sam jos uvijek teenagerica u dusi user posted image
I volim sitcom-ove, pogotovo one stare iz '90tih
zivio fox life!

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Omiljena serija
6.8.2009 10:33:57   
Anoniman
KLIK Samo ukucas zeljenu seriju i uzivaj! Naravno, nema prevoda.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Omiljena serija
15.9.2009 10:59:46   
marince1
Prolece odgovori mi ovde,Vucko nas pecka user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Omiljena serija
15.9.2009 11:06:17   
prolece
da, But je živ. taj kanibal(Gorgomon) se provlačio kroz nekoliko epizoda, onaj kostur što su imali u trezoru... Zak je izazvao eksploziju u laboratoriji i ozbiljno povredio ruke, kad su iztraživali tu nesreću otkrili su da je on "učenik". od romantike ništa.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Omiljena serija
15.9.2009 11:10:25   
marince1
IZVORNA PORUKA: prolece

da, But je živ. taj kanibal(Gorgomon) se provlačio kroz nekoliko epizoda, onaj kostur što su imali u trezoru... Zak je izazvao eksploziju u laboratoriji i ozbiljno povredio ruke, kad su iztraživali tu nesreću otkrili su da je on "učenik". od romantike ništa.


Hvala ti.Bas neocekivano!
Ne zalim se sto nema romantike,mene nervira to kad unapred znas kraj (zato ne gledam spanske serije)
Sacam se hanibala,al nisam znala da ga je But ubio.
Sta pocinje umesto toga?

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Omiljena serija
15.9.2009 11:11:42   
afrodita
Ljubav navika i panikauser posted image

KLIK

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Omiljena serija
15.9.2009 11:12:20   
prolece
videla sam najavu, al sam zaboravila. sad ću da proverim.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here