|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
4.10.2019 11:26:15   
milicicak

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mili, nije mi poznato, o čemu se radi?

Konačno sam počela da gledam drugu sezonu Big little lies.

The handmaid's tale se izgleda završila, taman sam se zagledala u nju.

Za nedelju dana počinje nova, poslednja, sezona How to get away with murder user posted image



The Boys je serija o svetu u kome su superheroji normalna stvar i udruženi su oko jedne korporacije. Samo što nisu svi superheroji super nego su ljudi user posted image uglavnom, priča se vrti oko likova koji žele da dokažu da je većina korporacijskih superheroja sve samo ne super i razotkriva klupko prevare, laži i manipulacija velikog novca koji stoji u pozadini svega toga

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2101
   RE: Omiljena serija
4.10.2019 18:27:43   
emicaa
Odgledala sam danas obadvije i prosto ne znam sta bih rekla.Mislim da je stvarno vrijeme da prestanu jer unistice je skroz



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 2102
   RE: Omiljena serija
4.10.2019 18:31:02   
branki*
nemam pojma o cemu pricateuser posted image
ja i dalje cekam da se rts ili neko seti da reprizira onu koju zejno cekam,Eastenders,preveli kao price iz predgradja.
a,volim i na foksu ima Ali Mekbil.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2103
   RE: Omiljena serija
3.12.2019 10:32:44   
Ana RR
Absentia. Slučajno sam naletela na nju, propustila sam samo par prvih epizoda. Sviđa mi se, prvo što sam rekla je da ima neki evropski stil snimanja a posle sam čitala da su svih 10 epizoda prve sezone snimljene odjednom, u cugu, u Bugarskoj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2104
   RE: Omiljena serija
3.12.2019 17:35:10   
mama ivane
Domaca serija : Psi laju vetar nosi, obozavam je humoristicna serija , slatko se opustim kad je gledam

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2105
   RE: Omiljena serija
3.12.2019 22:03:01   
branki*
melrouz plejs,procitah clanak neki i prisetih se,bas sam volela kad sam bila devojka,ne znam da li bi mi sad tako legla.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 2106
   RE: Omiljena serija
3.12.2019 22:18:00   
nata11


IZVORNA PORUKA: branki*

nemam pojma o cemu pricateuser posted image
ja i dalje cekam da se rts ili neko set_i da reprizira onu koju zejno cekam,Eastenders,preveli kao price iz predgradja.
a,volim i na foksu ima Ali Mekbil.




Branki ja ti  o ovim novim mrtvima koji hodaju, duhovima, carobnicama i ostalim vitezima nemam pojima. 😀😀
Trenutno bas nista nije po mom ukusu. This is us ne stizem da pratim. Jedino neko prepodne ako ulovim Juznjacko srce. Volim te americke country serije. Ostalo na fox-u mi je 😩
One tri cimerke, ona od 45 god sto glumi da ima 28 - najiritantnije serije trenutno. 

_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2107
   RE: Omiljena serija
3.12.2019 22:38:52   
MamaNecaVo
Usla sam na temu ne bi li iscitala sta se gleda pa da imam u planu.

Ja i nemam neku omiljenu seriju 🤷‍♀️

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2108
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 8:25:17   
gagana83
Ja sam trenutno na domacim serijama. Gledam Besu i Dug moru. Odlicne serije, obe. Preporucujem.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2109
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 10:13:32   
Peace*

IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja sam trenutno na domacim serijama. Gledam Besu i Dug moru. Odlicne serije, obe. Preporucujem.




Isto.

+ Žigosani u reketu i Grupa.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2110
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 10:23:06   
Ana RR
Od domaćih gledamo samo Žigosane.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2111
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 11:16:45   
Khaleesi
Ja sam sa mm pogledala Senke nad balkanom 2 serijal za 2 i po dana dobra je. I sda gledam 1.serijal 🤣


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2112
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 11:27:27   
MamaNecaVo
Meni nesto domace serije ne leze. Ne znam zasto.

Volim serije tipa Uvod u anatomiju i tome slicno. A od domaci.. Crnjak ali ova sa studentima na Pinku mi je super 🤭

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 2113
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 12:11:25   
Ana RR
Prvi deo 6. sezone How to get away with murder je gotov, nastavak tek 2, aprila user posted image totalno ludilo, ne znam ni kako će se nastaviti.

Grey's sam prestala da gledam pred kraj prethodne sezone, opasno su me smorili. Sad mi se ne počinje ponovo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 2114
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 12:18:07   
emicaa
Ana i meni su ostale 4 epizide Uvoda i nikako da pocnem.Ja definitivno mislim da trebali zavrsiti seriju onda kad su Alex i Jo vjencali i kad su Arizona i april otisle.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2115
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 12:23:39   
Ana RR
Ma da, odavno je trebalo to okončati. Razvukli su sačuvaj me bože.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2116
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 12:38:25   
Sanjica26 RR
Ni ja nisam odgledala poslednje cetiri epizode. Nesto me mrzi. Druge serije ne gledam. Nemam vremena.



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2117
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 12:47:13   
jess021
Potpisujem sve što ste rekle. Od nove sezone sam ogledala samo 3, čini mi se. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2118
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 13:04:45   
emicaa
Izgubili su smisao,a kad de sjetim prije...nisam mogla prestati gledati



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2119
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 13:09:20   
Sanjica26 RR
Secate se one serije One tree hill? I oni su razvlacili. Bilo je devet serijala. Mm i ja smo tada bili studenti i zajedno smo je gledali. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2120
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 15:57:34   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: gagana83

Ja sam trenutno na domacim serijama. Gledam Besu i Dug moru. Odlicne serije, obe. Preporucujem.




Isto.

+ Žigosani u reketu i Grupa.



Tacno, Zigosane sam zaboravila.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 2121
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 17:33:26   
emicaa
Sanjice to nisam gledala...



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 2122
   RE: Omiljena serija
4.12.2019 18:30:09   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Secate se one serije One tree hill? I oni su razvlacili. Bilo je devet serijala. Mm i ja smo tada bili studenti i zajedno smo je gledali. 




Ja mislim da sam isla u srednju i gledala ovu seriju... Bas sam je volela... Svasta volis kad si mlad 🤣

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2123
   RE: Omiljena serija
11.12.2019 22:30:45   
Slavkic
CSI


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2124
   RE: Omiljena serija
11.12.2019 22:32:42   
mama Jo
E ja nesto nisam fan domacih serija ali u poslednje vreme se pojavile neke koje bih bas odgledala

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 2125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  83 84 [85] 86 87   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here