|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Omiljena serija
5.4.2020 22:28:02   
Mirko Svirko
Bila je na prvom. Sada je nema. Ima je na internetu.




user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2151
   RE: Omiljena serija
5.4.2020 22:30:30   
flamingos
Aha,ok.Hvala Mirko.Ljubim vas❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2152
   RE: Omiljena serija
5.4.2020 22:32:01   
Mirko Svirko
Nema na cemu, Flamingos. 

Ljubimo i mi vas ❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2153
   RE: Omiljena serija
7.4.2020 15:58:59   
Sanjica26 RR
Tek sam preksinoc shvatila da nisam gledala 16 serijal Uvod u anatomiju. Tako da sam pocela. Mnogo toga sam zaboravila. Jedno od stvari koje se ne secam, zbog cega Mer nije vise u bolnici? 🙄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2154
   RE: Omiljena serija
13.4.2020 22:12:11   
Sanjalicaaa
Gledam ovih dama Casa de papel. Zanimljiva skroz. 

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2155
   RE: Omiljena serija
13.4.2020 22:21:32   
jess021
Sanjice, zato sto je lecila neko dete sto nije imalo osiguranje pod imenom svoje cerke, pa je dobila kaznu. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2156
   RE: Omiljena serija
13.4.2020 23:34:59   
princezica1
Repriziraju Urgentni centar na Prvoj. Izgleda da je kraj sezone.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2157
   RE: Omiljena serija
14.4.2020 0:04:21   
Dragica Draga
Jeste bas sam malopre videla i obradovala se user posted image

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 2158
   RE: Omiljena serija
26.4.2020 11:18:21   
nata11
Preporucujem Good girls. Meni Montana daje smek seriji 😉



_____________________________





(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 2159
   RE: Omiljena serija
26.4.2020 11:34:58   
Milena18
Ja sad gledam Fosse/Verdon. Ko voli mjuzikle, ples, Mišel Vilijams i Sema Rokvela, preporučujem.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2160
   RE: Omiljena serija
26.4.2020 11:36:00   
flamingos
Južni vetar sam gledala.Nema više,snimaju se nove.Za sad gledam serije  na Prvoj.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2161
   RE: Omiljena serija
21.5.2020 22:31:15   
Mirko Svirko
Odgledala sam 16.sezonu "Uvod u anatomiju"..

Mislim da ce biti i 17.sezone 🤗

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2162
   RE: Omiljena serija
21.5.2020 23:25:06   
Ana RR
Završila mi se serija, nema više šmrc...



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2163
   RE: Omiljena serija
22.5.2020 1:23:53   
physio70
How I met your mother.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2164
   RE: Omiljena serija
22.5.2020 3:27:34   
dunja RR
Što se tiče Uvoda u anatomiju, nešto hoću da vas pitam već neko vreme i zaboravim - ja sam baš volela Ameliu, sećate se da je u seriji rodila dete koje je imalo problem i preminulo, to je bilo ja misim još dok je bila serija Privatna praksa, ili malo aksnije, ne sećam se tačno, ali ima dosta od tada. I cela njena priča kroz seriju prožeta je tim njenim gubitkom deteta, pa posle onaj tumor na mozgu..nisam gledala dosta sezona poslednjih, pa se i ne sećam a li je ona rodila na kraju drugo dete u seriji? Imali su jedno usvojeno neko vreme, dok baba i deda nisu došli po dete, ali ne znam da li je rodila ,, Ne znam da li ona i dalje glumi u seriji? Jel serija i dalje ide? Ja pojma nemam koju sam sezonu poslednju gledala ...


A negde sam naletela na njen instagram i videh da je u međuvremenu, u stvarnom životu, rodila 3 ćerke, treću je rodila početkom ove godina čini mi se, a druga ćerka ima oko 3 godine, i ima Daunov sindrom. Najstarija ima oko 7 godina.

Ako uđete na njen instagram vidćete koliko su njene slike sa ovom ćerkom a i ostale 2, pune ljubavi, mene je ona potpuno oduševila tim stavom. Znam, to su samo slike, nije možda sve tako kao na slikama, ali ja nekako verujem tim fotkama. I volela bih da znam priču, da li je znala da dete ima Daun, iskreno, prvi put čujem da neko poznat, posebno sada u vreme svih dostupnih testova rodi dete sa problemom. Ne pričam sada o tome šta bi ko uradio na njenom mestu, nego eto, volela bih da znam njenu priču, ali nisam istraživala. Nekako mi je dovoljno trebutno da vidim nju sa decom, prelepa je mama, blista, evo link KLIK


I ne znam zašto sam mislila da ima više godina, ona je 5 godina mlađa od mene, a sve vreme u seriji sam imala utisak da je mojih godina.

< Poruku je uredio dunja RR -- 22.5.2020 3:31:46 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2165
   RE: Omiljena serija
22.5.2020 7:41:43   
jess021
Suzi, u seriji se jos nije porodila, ako nije u sinocnoj epizodi. Nisam ogledala. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2166
   RE: Omiljena serija
23.5.2020 14:11:59   
emicaa
pordoila je se u zadnjoj epizodi ove zadnje sezone.Ne znam Dunja koliko si upucena u to sa kim je trudna pa bolje da ne pisem previse 😀

Meni su jos ostale zadnja i predzadnja epizoda a nikako da odgledam.Mogla bih posle i to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2167
   RE: Omiljena serija
15.6.2020 11:00:00   
Sanjica26 RR
Jel gleda neko seriju Love Life na HBO? Deluje mi zanimljiva. Nisam jos pocela da je gledam. Vidim da ima trenutno jedan serijal od 9 epizoda.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2168
   RE: Omiljena serija
15.6.2020 11:25:30   
Ana RR
Sanjči, ne gledam ništa ovih dana user posted image

A da li neko prati Peaky blinders? Zanimljiva mi je baš ali ne znam da li da se upuštam, već 6. sezona ide.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2169
   RE: Omiljena serija
15.6.2020 11:42:14   
Sanjica26 RR
Ni ja Anci ne pamtim kad sam nesto gledala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2170
   RE: Omiljena serija
15.6.2020 11:57:43   
Milena18
Ana, ja sam odgledala četiri sezone i počela petu. Prve tri su mi bile super, ali već posle toga mi se čini kao recikliranje i bezidejno produžavanje zbog gledanosti i para. I tako sam odustala.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2171
   RE: Omiljena serija
15.6.2020 12:23:25   
Ana RR
Milena, to obično bude tako na žalost. Ali možda odgledam bar te prve tri, baš mi se gleda. Hvala ti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2172
   RE: Omiljena serija
15.6.2020 12:46:14   
jabudic
Ja serije slabo gledam, ali volim kad naletim na Ghost Whisperer, to mi je baš u mom fazonu. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2173
   RE: Omiljena serija
15.6.2020 13:23:35   
nikann
Gledam neku domacu, Igra sudbine kad naletim

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2174
   RE: Omiljena serija
15.6.2020 13:37:09   
emicaa


IZVORNA PORUKA: jabudic

Ja serije slabo gledam, ali volim kad naletim na Ghost Whisperer, to mi je baš u mom fazonu. user posted image


Ovo sam prije obavezno gledala,ali nikad nisam odgledala kraj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 2175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  85 86 [87] 88 89   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Trudnoca posle kiretaze
Jellena_Sava

Pre neki dan sam imala kiretazu u 10. ned. jer je bebi stalo srce. Jedni kazu da do sledece trudnoce cekam 6 meseci, a drugi do prve menstruacije, inace nikada vise necu moci da zatrudnim.

Cekati 6 meseci (81%)

Cekati prvu menstruaciju (19%)


Ukupan broj glasova: 107

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here