RE: Trudnice u pojedinim bolnicama nazivaju i stokom (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


mama Jo -> RE: Trudnice u pojedinim bolnicama nazivaju i stokom (18.11.2017 18:03:34)

Strasno mi je i to cak... ipak smo mi pred porodjaju nekom specificnom raspolozenju... bolje da cute nego da govore stvari koje ne prijaju bas...

Ja sam se jako sporo otvarala, i 9 de me pregledalo za vreme dok su me primili do porodjaja... samo jedan je bio ljubazan i ok i rekao mi da se opustim... ostali svi su bili vrlo grubi, prevrtali ocima i pregledali recim- sta ste se toliko stisli boze sacuvaj, sad ce da vas boli, sta ja sad da vam radim, neka boli




MamaNecaVo -> RE: Trudnice u pojedinim bolnicama nazivaju i stokom (19.11.2017 0:56:29)

Samo cu reci.. Zivele koverte.
Zalosna slika Srbije.




Dora89 -> RE: Trudnice u pojedinim bolnicama nazivaju i stokom (1.3.2018 10:05:53)

Svuda tako, ako ne donesete kovertu, eventualno skuplju kafu, piće i bombonjeru, ne očekujte ljubaznost, čak slobodno očekujte vređanje.
Mada, pustite da na drugo uvo izađe, čak i da ne donesete poklon, niko ne sme da ugrozi ni vas, ni bebu. Znam da ćete reći da zdravstveno osoblje nije adekvatno kažnjavano za svoje greške, i nije, uvek se to "ispegla", ali verujte da nikom ne odgovara ni da ulazi u proceduru "peglanja", tako da će učiniti sve što je u njihovoj moći.




MimaKos -> RE: Trudnice u pojedinim bolnicama nazivaju i stokom (21.7.2019 10:57:14)

I tretiraju ih kao stoku... dok ne napracis frku, sve prolazi i tolerise se





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]