|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
19.3.2009 18:42:43   
Anastazija
Varala sam.. Evo, posipam se pepelom i molim za oprost! user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Život ljubavnice
19.3.2009 18:45:19   
Verus
Ne vodi to nigde...retko kad muz ostavi "pravu" zenu zbog ljubavnice....meni bi licno smetalo da budem druga...ali svi smo razliciti sto neko vec reche...
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

Ehh... A kada se jednog dana probudi i shvati da fakticki nema nista?
On ode svojoj kuci a ona... user posted image
Te stvari ne vode nikud..

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Život ljubavnice
19.3.2009 18:45:32   
Verus
user posted image
IZVORNA PORUKA: Anastazija

Varala sam.. Evo, posipam se pepelom i molim za oprost! user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Život ljubavnice
19.3.2009 18:47:50   
Anastazija
user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Život ljubavnice
19.3.2009 18:53:25   
Dora
Bravo! Tako te volim, dajte malo da začinimo temu!!!
user posted image
MM kad me pita "Jel bi ti mene prevarila?" ja mu kažem:"Zavisi od tebe." To mu je da  razmišlja da kad nekoga voliš moraš uvek da se boriš za njega ( tu mislim da mi pokazuje ljubav, poštuje, ne zapostavlja i sl...)

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Život ljubavnice
19.3.2009 19:00:16   
bebać
evo curke mene,ja ću prva...pa možda nekome još 'oslobodim put' pa se otvorite....neću detaljisati,ali dovoljno je reći da sam bila druga,i to je bilo prije 4-5god. Sada ću napuniti 24,to je bilo sa 19 god. Ne pravdam se,jer mi opravdanje ne treba...tačno sam znala u čemu sam,i šta imam a šta nemam...čovjek je bio poptilično stariji od mene(i moj m je stariji od mene 14god)oduvijek sam voljela starije,bio je oženjen,imao dvoje djece...pazio me,mazio,bilo mi je extra...nikad nisam ništa ni tražila nit je bilo priča fola 'da će to trajati'...nismo dugo bili skupa,oko god. njemu je porodica bila no1,meni je bilo sve to super sa njim,a ovamo  sam imala svoj live,sve u svemu svako je bio zadovoljan,i rastali smo se fakat okay.....nije lijepo sa moje strane znam,jer sam sada i majka i supruga...i ne dao Bog da se sad to desi meni....ali mislim da tu nisu žene ni trećinu krive,koliko muškarac,oženjen čovjek...tada mi je mnogo toga bilo svejedno,razmišljala sam površno(kako neko može razmišljat od 19god. i bilo mi je bitno samo gdje ću izaći i šta ću obući)...ne dugo posle(sa 21god)sam se udala za svog supruga....i otad sam mu vjerna 100posto,mislim(za nikog ne mogu reći 100posto,osim za sebe)da je i on meni....user posted image user posted image user posted image user posted image eto moje priče,ja sam baš direktna,jel da

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Život ljubavnice
19.3.2009 19:02:20   
Anastazija
Pitanje prevare je mnogo dublje od voleti/ne voleti pristupa.. Ljudi (namerno generalizujem) varaju iz različitih razloga, ali svaka takva situacija ostavlja neku gorčinu za sobom... na obe strane..
Moje je trajalo nekoliko meseci, a iako sam znala da sam "s one strane moralnog zakona", u isto vreme situacija me je jako privlačila i uvlačila sve dublje i dublje. Završilo se tako što sam ostavila čoveka kog sam varala, ali nikad nisam ostvarila vezu sa onim koji je bio "gostujući" u mojoj vezi. On nije hteo. Ja jesam.. user posted image
Trebalo mi je neko vreme i mnogo vode da progutam tu gorku pilulu, ali .. život ide dalje i sigurna sam da slične stvari sebi više neću u životu priređivati! user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Život ljubavnice
19.3.2009 19:17:27   
Dora
Lepo što ste podelili to sa nama. Evo i moje priče:
1. Imala sam 19 god. i vezu gde sam ludo volela. On me je varao dok mu cica nije zatrudnela :)
Bilo mi je teško, ali sam nastavila dalje. Mislila sam da sam ga prebolela...
2. Imala sam 21 god. kada sam ga ponovo srela. On je sa njom imao dete i varao je na sve strane. Nisam mu odolela tu noć (user posted image ) ali kad me je sutra sav bitan nazvao, u smislu -mi smo sad u vezi, sa zadovoljstvom sam ga oladila. Ne, nije to bila osveta, jednostavno, samo splet okolnosti.
Ne ponosim se ni 1. ni 2. ulogom... ali sve je to život. Kad sam se udavala birala sam muškarca koji nije ženskaroš jer sam htela sigurnost i spokoj. To sam i dobila. Bar za sad. I naravno- ljubav!user posted image
...i user posted image user posted image


(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:10:40   
bebać
Kad sam se udavala birala sam muškarca koji nije ženskaroš jer sam htela sigurnost i spokoj. To sam i dobila. Bar za sad. I naravno- ljubav!user posted image
...i user posted image user posted image

Baš ovako!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:20:27   
Anoniman
Sada ima opcije Anoniman! user posted image

Tasha

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:26:23   
Lu
IZVORNA PORUKA: Verus

Ne vodi to nigde...retko kad muz ostavi "pravu" zenu zbog ljubavnice....meni bi licno smetalo da budem druga...ali svi smo razliciti sto neko vec reche...




Eh ključna riječ "prava",koja je pravauser posted image
Ona koju voli,ona s kojom mu je dobro,ona koja njega više voliuser posted image
Ne mora uvijek trenutna partnerica biti prava,svi se mi možemo i ponovno zaljubiti i ne mora značiti da je samo sex ili interes u pitanju,mada je toga većinom u današnje vrijeme,kriza jeuser posted image
Nemojmo se ovdje pravdati za svoje sretne brakove,mm je pravi i volim ga ili ja sam njemu prava,upustimo se malo u avanturu...mislim pričajmo o datoj temi baš je zanimljivauser posted image
Moj život nije prestao u trenutku kad sam se udala i ne znam što život nosi.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:32:03   
Modessty
user posted image
sad ću uvek misliti da je tasha kad piše anoniman user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:37:37   
bebać
Moj život nije prestao u trenutku kad sam se udala i ne znam što život nosi.

LU draga slažem se,sve je tačno....danas sutra od kud znam u kakva me iskušenja situacija može staviti,kao i mog supruga...evo sad će nam 2,5god. braka....i nikad baš nikad nisam posumnjala u njega,a da li će tako ostati ko će da ga zna,baš kao i on u mene...pusti sve na stranu i prekrasan dom koji imamo i divno dijete,i ok ferceramo...ali nikad se ne zna šta život nosi


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:39:08   
Lu
Ajmo svi biti anonimni na ovoj temiuser posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:47:20   
Modessty

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Verus

Ne vodi to nigde...retko kad muz ostavi "pravu" zenu zbog ljubavnice....meni bi licno smetalo da budem druga...ali svi smo razliciti sto neko vec reche...




Eh ključna riječ "prava",koja je pravauser posted image
Ona koju voli,ona s kojom mu je dobro,ona koja njega više voliuser posted image
Ne mora uvijek trenutna partnerica biti prava,svi se mi možemo i ponovno zaljubiti i ne mora značiti da je samo sex ili interes u pitanju,mada je toga većinom u današnje vrijeme,kriza jeuser posted image
Nemojmo se ovdje pravdati za svoje sretne brakove,mm je pravi i volim ga ili ja sam njemu prava,upustimo se malo u avanturu...mislim pričajmo o datoj temi baš je zanimljivauser posted image
Moj život nije prestao u trenutku kad sam se udala i ne znam što život nosi.


Ovo je sve tačno!

mm i ja smo mnogo toga pregurali preko glave jer smo upetljani već 16 godina!
Na početku je bilo svega.
Posle prvih godinu dana zabavljanja on otišao u vojsku. Ja patila mesecima što ga nema, što se ne vidjamo... Tinejdžersko ludilo sa 17 godina! user posted image
A stavrno sam bila odlepila. Nisam htela da izlazim nigde i tako to. Imala sam probleme i sa ocem koji je mislio da će rešiti problem tako što će mi prekidati vezu kad on zove.
Elem kad je došlo leto ja se malo trgnem i uplašim i pomislim da to nije normalno da ja budem toliko vezana za nekog, pa imam tek 18 god (napunila tokom njegovog vojevanja)..... Spetljam se s jednim tipom. Vidjali se neko vreme. Ali nije bilo ljubavi. Bilo nam lepo dok smo zajedno, mnogo smo se medjusobno pšoštovali, ukrevetu sve super... ali bez ljubavi. Shvatila sam neke stvari tek kad mi je taj tip rekao: "Šta se mučiš i foliraš kad ti njega voliš. Pa šta ako si se vezala mnogo za njega. Prepusti se i uživaj." Ja se udarila u glavu i shvatila da je tip u pravu.

A i mm je mnogo patio kad sam mu rekla šta se sve dešava. Nisam mogla da ga lažem. Posle nekoliko meseci rešili smo da ipak i dalje budemo zajedno, da niko nikog ni za šta ne okrivljuje i evo gde smo sada! user posted image 16 god zajedno, od toga 4 god u braku.

I uvek kažemo i on i ja da neznamo šta sutra nosi i kako ćemo razmišljati za 2,3 ili 10 godina. Samo je jedan dogovor - onog trenutka kad nekom od nas dosadi, kad nekom pukne film, kaži da je tako, okreni se i idi. Nemoj zavlačiti onog drugog. makar samo iz poštovanja prema osobi sa kojom si proveo godine lepog života.

Možda zato i opstajemo ovako dugo user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:55:06   
Modessty
Htedoh još da kažem. Moj muž je proveo detinjstvo u lošem braku svojih roditelja. Otac stalno švrljao sa strane, svadje svaki dan.... Zato gledajući njegovu stranu priče, tj iz ugla deteta koje gleda bračni haos svojih roditelja smatram da je bolje bti fer i otići iz braka koji je loš. Ako imaš potrebu da budeš sa nekim drugim (ili drugom, jer ovo važi podjednako i za muškarce) bolje kaži i idi. Nisu drugi dužni da trpe tvoje nezadovoljstvo. Najveća greška je ostajati u braku "zbog dece". To je samo izgovor.
Mnogo mi je bliskih osoba patilo zbog prevare u braku. I ostajanje u braku samo zbog dece je definitvno loša stvar.

Ja neznam koliko ćemo mm i ja da trajemo. Ako ikada saznam da je sa nekom drugom ženo biće mi sigurno mnogo mnogo teško. Ali preživeću. Život ide dalje hteli mi to ili ne.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 9:59:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Eh ključna riječ "prava",koja je pravauser posted image


To jako ima veze sa godinama muškarca i godinama žene.

Najčešće prevare kod muškarca uslede u njihovom drugom pubertetu (oko 40-te), kada imaju potrebu da imaju dobru ribu bar 15god mlađu. Ta mlađa nije dovoljno zrela da zanoveta, ne zvoca jer zašto bi zvocala kada tog muškarca viđa samo kada je čist, ispeglan, namirisan, i ima pare u džepu koje su odvojene za večeru i sobu u hotelu. Nema zašto da zvoca. Njegova supruga, s druge strane, kod kuće pere i pegla veš u kom on izlazi, gaji njegovu (i svoju decu), kuva mu, sprema mu stan, uglavnom ne stiže da ima frizuru... i naravno zbog svega toga zvoca. Ono što muškarci ne shvataju je, da ako se razvedu, ako se ožene tom mlađom, za godinu dana, i ta mlađa će biti kao njihova žena.
Ovo sam napisala globalno, naravno da ima izuzetaka, i da ovo nije pravilo.
Ono što ja ne razumem je, kako ta mlađa (uopšte ne mora biti mlađa u celoj ovoj priči... ali eto, nek ostane mlađa kao znak raspoznavanja u textu)... dakle, kako ta mlađa ne shvata da i od nje postoji mlađa? Kako ne shvata da je i ona zamenjiva, baš kao što je i muškarčeva prva supruga bila zamenjiva? Kako uspeva takvom muškarcu da veruje?
Ima još jedna stvar u celoj ovoj priči, koju sam prošla kod čak dva bračna para u mojoj blizini: Kada žena ima 40ak, a muškarac recimo 45, i on počne da je vara... Šta će da uradi žena? Hoće li ga ostaviti, ili će baciti na vagu i reći ovako: Ja ne želim sada da se navikavam na novog muškarca koji će podjednako imati mane kao i ovaj moj, ja ne želim da ova mlađa bude "majka" mojoj deci, a još manje želim da moja deca ostanu bez svega jer im se tata zaljubio i svu imovinu prepisao toj mlađoj. Ja ne želim da budem pogažena od strane te mlađe, pa pobogu, ja sam starija, ja sam iskusnija, ja ga bolje poznajem - i dobiću ga nazad.
 
Zato je meni mama uvek govorila, tako sam vaspitana: Nemaš garderobu za kod kuće i za napolje. Ne treba da budeš lepa komšiji i slučajnom prolazniku na ulici. Treba da budeš lepa sebi, jer ako si lepa sebi, još si lepša drugima, treba da budeš lepa svom mužu, jer on nije oslepeo kada se oženio, i moraš da možeš da pariraš drugim ženama na ulici. Moraš da budeš supruga i ljubavnica, dama i kurva, majka, domaćica i poslovna žena, sexy a fina...
 
Mislite o tome... user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 10:10:48   
Lu
Modessty svaka ti čast na hrabrosti i iskrenostiuser posted image
O ovome pričamo, razne situacije natjeraju pojedine osobe da pronađu ljubavnike i nije sve crno- bijelo,
ponekad ispadne ružičastouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 10:11:14   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zato je meni mama uvek govorila, tako sam vaspitana: Nemaš garderobu za kod kuće i za napolje. Ne treba da budeš lepa komšiji i slučajnom prolazniku na ulici. Treba da budeš lepa sebi, jer ako si lepa sebi, još si lepša drugima, treba da budeš lepa svom mužu, jer on nije oslepeo kada se oženio, i moraš da možeš da pariraš drugim ženama na ulici. Moraš da budeš supruga i ljubavnica, dama i kurva, majka, domaćica i poslovna žena, sexy a fina...
 
Mislite o tome... user posted image


user posted image U pravu je tvoja mama.

Ali od tog pravila ostoje izuzeci.
Moja drugarica se još uvek nije zvanično razvela a ne žive zajedno već dve godine.
Ona je jesdno divno i prelepo stvorenje i spolja i iznutra. Uvek je bila doterana, kuća uvek sredjena, fantastično kuva, voli društvo, voli odlazak u prirodu... I obožavala je svog muža. A onda je saznala da je vara sa njenom kolegenicom s posla! Srušio joj se svet. Samo što se nije predala. Borila se za svoj brak kao lavica. Nakon dve godine borbe kada je izgledalo da se stanje smirilo, da on više nije sa tom ženom, desilo se da je došao s puta i od vrata rekao ja tebe ne volim i ne želim da živim sa tobom. Uzmi dete i selite se. On hoće da nadje ljubav svogf života i stvori pravu porodicu!
Prošla je nakon toga kroz sve moguće faze. Plakala je prvo danima, pa se onda podigla i rešila stan sebi i detetu, uzela mu pare i sve što su u braku stekli. Onda ga je neko vreme mrzela. Sada nakon dve i po godine sasvim je hladna prema njemu. Kaže da ga je prebolela. Samo joj je krivo što se mučila i spašavala dve godine brak koji je on već bio osudio na propast

muškaraca oko nje koliko voliš! Čak i onih oženjenih. Ali njih odbija. Kaže da neće da bude tudja nesreća. Neća da zbog nje neko pati.

Inače oboje imaju po 35 god. Ja bih rekla da to s godinama nema veze

< Poruku je uredio Modessty -- 20.3.2009 10:12:12 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 10:13:47   
Anoniman
Naravno Mod da to nije pravilo, i naravno da to ne spašava brak. Ali je meni tada, a i sada, zvučalo kao koristan savet.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 10:19:19   
bebać
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Zato je meni mama uvek govorila, tako sam vaspitana: Nemaš garderobu za kod kuće i za napolje. Ne treba da budeš lepa komšiji i slučajnom prolazniku na ulici. Treba da budeš lepa sebi, jer ako si lepa sebi, još si lepša drugima, treba da budeš lepa svom mužu, jer on nije oslepeo kada se oženio, i moraš da možeš da pariraš drugim ženama na ulici. Moraš da budeš supruga i ljubavnica, dama i kurva, majka, domaćica i poslovna žena, sexy a fina...
Pa prije da jeste savjet nego da nije....uglavnom je tako...mada naravno da postoji izuzetaka,u svemu i uvijek
Ali mislim Tasho da ti je mama upravu,evo glupo će zvučati sada,ali svejedno reći ću da se nekako vodim tim savjetom od kada sam u braku,nastojim trudim se....mada ima i onih dana kad zapravo izgledam kao prava očajna kućanicauser posted image user posted image user posted image i tada mi fali sto k....ali izmedjuostalog,ja sam samo živo biće koje ima i dobre i loše dane,kao svi


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 10:26:26   
Modessty

IZVORNA PORUKA: bebać

mada ima i onih dana kad zapravo izgledam kao prava očajna kućanicauser posted image user posted image user posted image i tada mi fali sto k....ali izmedjuostalog,ja sam samo živo biće koje ima i dobre i loše dane,kao svi



svi imamo takve dane!user posted image a treba i muškarci da se potrude ne samo žene!user posted image
zato ja mm lepo upoznam sa gospodinom usisivačem i gospodjom mašinom za pranje sudja user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 10:26:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

 Moraš da budeš supruga i ljubavnica, dama i kurva, majka, domaćica i poslovna žena, sexy a fina... 
 


Naravno, mislila je da sve to budem svom mužu... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 48
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 11:09:09   
Mery
IZVORNA PORUKA: Modessty

I uvek kažemo i on i ja da neznamo šta sutra nosi i kako ćemo razmišljati za 2,3 ili 10 godina. Samo je jedan dogovor - onog trenutka kad nekom od nas dosadi, kad nekom pukne film, kaži da je tako, okreni se i idi. Nemoj zavlačiti onog drugog. makar samo iz poštovanja prema osobi sa kojom si proveo godine lepog života.

Možda zato i opstajemo ovako dugo user posted image



user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 11:21:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: Modessty

Nakon dve godine borbe kada je izgledalo da se stanje smirilo, da on više nije sa tom ženom, desilo se da je došao s puta i od vrata rekao ja tebe ne volim i ne želim da živim sa tobom. Uzmi dete i selite se. On hoće da nadje ljubav svogf života i stvori pravu porodicu!

Kaže da ga je prebolela. Samo joj je krivo što se mučila i spašavala dve godine brak koji je on već bio osudio na propast



Eh da, kaže ostani dostojanstvena bori se za svoje...za što svoje,za to da on ostane pod našim krovom sa našim djetetom i da mu pružam sexualne usluge u nadi da će me ponovno zavoljetiuser posted image
Ponekad nije kriva ljubavnica ni ljubavnice,ponekad nestane ljubavi i to se dešava htjeli mi ili ne...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here