|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 11:22:58   
Modessty
U životu je sve moguće!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 11:27:22   
bebać
Eh da, kaže ostani dostojanstvena bori se za svoje...za što svoje,za to da on ostane pod našim krovom sa našim djetetom i da mu pružam sexualne usluge u nadi da će me ponovno zavoljetiuser posted image
Ponekad nije kriva ljubavnica ni ljubavnice,ponekad nestane ljubavi i to se dešava htjeli mi ili ne...

Mislim isto,identično lu...i to važi kako za muškarce tako i za žene,može doći do nestanka ljubavi i smora u svemu tome...a onda je džaba sve....a tipa zasićenja ili monotonije u braku to svi doživljavamo(evo ja prva)i onda čovek treba samo naći način kako osmisliti nešto novo,lijepo što će probuditi one stare uspavane strasti(pod uslovom da ih još ima,znači da nije došlo do prestanka ljubavi)i sev se da oživjeti i probuditi ponovo,i budemo kao novi....ne znam,to je neko moje mišljenje...
P.S. Jel ja ljudi smaram sa ovim svim?user posted image user posted image user posted image Nekako mi baš ugodno ćaskati sa vama na ovu temu,opušteno do krajauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 11:39:43   
Lu
Ne smaraš više od meneuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 13:24:14   
bebać
znači mogu nastavit...hahahh.neću sama,vidim da ste pobjegle sa teme...kad se okupite zovite i meneuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 13:32:56   
eugenija
Auu popularne teme, a vidi Lu, nema nam muških, a možda se neko upeca...
Gledala sam onaj link, jbte, koje ineteresovanje, nisam ni znala da toliko ljubavnica bivstvuje svaki dan.. Očekujem ovih dana neko Udruženje građana da se oglasi, ili Nevladina organizacija "Druga žena".. Skupljaju se u gomileuser posted image user posted image user posted image user posted image

Šalu na stranu, fasinirala su me anonimna iskustva naših curkiuser posted image , zaista hrabro i iskreno!!!user posted image

Ja nisam nikad bila druga, ne verujm da bi na to pristala... Inače volim mlađe momke, tako da su oni neretko još uvek sami na graniuser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 13:57:04   
Sneža
Kakva vruća tema!I odlični komentari!Ja mislim da svaka majka treba da uči svoje žensko dete onim rečima što je Tasha navela(da ne citiram sad),jer što više ceniš sebe i drugi će,nemislim samo na mm-ove.A što se tiče prevara,to stvarno valjda niko ne može da kaže nikada neću,nikad neznaš šta život nosi i kakav splet okolnosti te čeka.Ja imam drugaricu koja je ljubavnica oženjenom čoveku,ona je razvedena i ima svoju decu,svoj posao,svoje prijatelje,i kaže da nikad nije imala bolji seks u životu nego sa njim.Valjda su jasno definisali svoj odnos:čisto seksualno uživanje i ništa više.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:02:57   
Sneža
A šta vi mislite,iskreno,da li biste imale bolji sex sa nekim kome ne perete,ne kuvate,ne viđate ga svaki dan,već samo kad poželite čisto seksualno zadovoljstvo,ili je to uvek bolje u braku sa dobro poznatom osobom.Tasho,znam da sam sad uprskala temu,ali...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:05:23   
bebać
E a sad dok sam sjeckala lukuser posted image user posted image pade mi na pamet da vas pitam da li je iko gledao film 'NEVJERNA',moja prijateljica me utušila sa njim,prije par dana je pogledala...i evo i ja kontam ga dići...kaže da je zaista tipa real life,ali u fazonu udata žena i majka,nalazi mladjeg slobodnog ljubavnika,pa onda šta se dešava,kako to ide.. a reći ću samo da ta žena u filmu,je znači skroz normalna i ok supruga i majka,znači 'nije od tog posla' ali desilo joj se....e sad šta mislite o tom 'tipu ljubavnica'....znači,brak,djeca...ne mislim pri tome na one mlade slobodne....koje smo već pominjali...da vas čujemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:08:38   
Modessty
nemam decu
al imam mm koji nije zaslužio da ga s nekim tamo varam!
... bar za sadauser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:12:03   
Anoniman
ja sam vec negdje ranije napisala da imam malu djecu da bi se jos stigla i kurvati ili ti ga biti ljubavnica ...ali meni ta dva pojma nisu uopste ista...

po meni je jedno ako ti se desi...ono tipa za jednu noc...

a drugo mi je ljubavnik/ca iz razloga sto je to vec vrsta veze, znaci nije samo u pitanju krevet, auto, hotel, motel, ili koji li vec djavo nego ono vole se kao pravo, fino im je skupa, imaju zajednicke teme mimo kreveta, itd... e to je po meni prevara

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:12:27   
Anoniman
Nisi uprskala temu Snežo! A šta ti misliš na tu temu?

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:12:56   
eugenija
Ljudi, ima tema PREVARA... Ajmo malo tamo.. KLIK

< Poruku je uredio eugenija -- 20.3.2009 14:13:31 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:13:44   
Anoniman
A sex na jednu noć nije prevara Lenka?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:15:16   
Anoniman
jeste tasho...ali blazi oblik...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:18:48   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   [Obrisana poruka]
20.3.2009 14:20:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:20:20   
Sneža
Po pitanju seksa, obožavam ga sa mm-om,ali je na početku bilo katastrofa tačnije prve dve godine(zajedno smo deset),a nisam želela da raskinem,sve ostalo je bilo sjajno,ali sam se često pitala kako bih izdržala u braku sa njim a na tom polju fijasko.Srećom,stvari su se drastično promenile.Ali da je ostalo onako,pa još u braku,iskreno neznam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:21:03   
Anoniman
znaci vrlo poucan film user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:21:30   
bebać
e gagi to jeste,to....kaže da je superiška..moram i ja dići da pogledam..baš u fazonu real life

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 69
   [Obrisana poruka]
20.3.2009 14:21:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:22:29   
eugenija
IZVORNA PORUKA: eugenija

Ljudi, ima tema PREVARA... Ajmo malo tamo.. KLIK


A što me ignorišete, pa svaka vam častuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 71
   [Obrisana poruka]
20.3.2009 14:23:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:24:43   
Anoniman
eugi samo kpiraj sta sam napisala .... ne ignorisemo te bonicko...ignorises ti moj ljubazni poziv na cevape s kajmakom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:25:15   
dunja RR
znam za taj film, odavno sam ga gledala, Ricard Gir je prevareni, i on ubija ljubavnika ali slucajno....

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Život ljubavnice
20.3.2009 14:30:09   
Anoniman
EUFORIJO! user posted image  To su related teme... user posted image  Ubiće me admin... ja sam kao tu da pravim reda.

Eto da vam kažem, da smo od početka pisale u Anoniman varijanti, možda bih vam i napisala šta o čemu mislim... user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here