|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 9:22:25   
dijana1*
Ja poznajem klinku ( skoro napunila 18 g), jebe se skim stigne. Kod nje je iskljucivo zelja za dobrom sexom. Decaci njenog uzrasta "slabo" to rade pa vise voli da bude sa starijim muskarcima i uopste joj nije bitno da li su ozenjeni ili nisu. Netreba njoj ni poklon ni pare ni paznja, daj samo da se to "odradi" i ona je morna. Tako da ima svakakvih budala.
Da a ti stariji ozenjeni muskarci razmisljaju u fazonu e sada mi se nudi piletina pa sto da ne iskoristim kada vec hoce.
Sve budala do budale.
A zene uopste ne zalim jer znam da uskracuju muzevima sex. Takvim ponasanjem i za ocekivati je da ce muskarci traziti dalje tj. da se nece mnogo braniti.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1526
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 9:25:07   
Anck Su Nmaun
Serpice ma ne mislim samo da su zene, tu sam uzela primer. Naravno da je on rasturio taj brak, ali kazem ovako jer u ovom slucaju je ONA ta koja je slobodna. I ona se upusta u vezu za ozenjenim.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1527
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 9:30:23   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Otkud mi zene koje nismo ljubavnice znamo kako je u njihovoj kozi?
Mozda samo hoce sex, mozda nece obavezu ili izvlace korist...nesto jeste...


Ne znamo nego cekamo neku ljubavnicu da se javi i da nam kaze user posted image .
I cekajte zene, ne mesajte babe i zabe. Niko ne kaze da su muskarci koji varaj sjajni ali oni ne pripadaju ovoj temi. Njih cemo da bicujemo na drugoj temi user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1528
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 9:34:09   
bubulence

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

.
A zene uopste ne zalim jer znam da uskracuju muzevima sex. Takvim ponasanjem i za ocekivati je da ce muskarci traziti dalje tj. da se nece mnogo braniti.


Nista ja ne uskracujem samo se ne srecemo user posted image . A i srecom moj nema ljubavnicu... Ili bar ne znam da imauser posted image .
Salim se, ja krivim jedino zene koje znaju da postoji ljubavnica a i dalje su u braku... A to sto uskracuju sex jer rade na poslu pa kod kuce kuvanje, spremanje, peglanje, kupovina itd... Pa u ponoc legnu a u 5 ustaju i jos da su svako vece raspolozene za sex... Tesko bre...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1529
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 10:32:28   
Khaleesi
Bubulence slazem se skroz...
Ja sam jos uvek na porodiljskom, sada vozim razvozim vrtic kuca.. Pored toga sve ostalo...I opet je kuca u haosu... Ne moze da se stigne svaki dan.
A i kada uspavamo decu uvece, dodje nam da se samo mazimo i gledamo film... Nije sve ni u sexuuser posted image user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1530
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 11:25:11   
emicaa
Bubi nema ljubavnica da se jave,gdje su od prije anonimne sto su pisale user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1531
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 12:22:12   
dijana1*
Zarad mira u kuci zaboravite na umoruser posted image
Po ceo dan kuvam, cistim, spremam, odvodim, dovodim.... nocu ustajem, dojim.... ali sam svesna ako zapostavim nas odnos kad tad ce otici drugoj. Tj. mozda on nece otici njoj, ali ima zena koje same dodju a on je nece odbiti.
Deca brzo porastu i idu svojim putem a mm i ja onda ostajemo sami. Ali treba izdrzati taj perioduser posted image
Poznajem brakove gde zena i po 2-3 meseca izbegava muza i on ode "isprazni" se kod druge. Kako da ocekujem od muza da me ganja po kuci mesec-dva-tri a ja ga odbijam i da mi bude veran. Realno teskooooo.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1532
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 13:26:23   
Khaleesi
Dijana svaka ti je na mestu.
Daleko bilo da mu ne dam namerno.
Ja koliko puta u polusnu, jos i org uhvatimuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1533
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 13:39:19   
amelia
Ehhh zene moje ja 13 meseci kako odbijam mm mislim ne odbijam ga ja namerno izbegavam sex ali eto dobije covek 2-3 puta mesecno. Sta cu nemam volje nakon porodzaja ko zna zbog cega i saljem ga da.odradi ,nadze neku malo za promenu ali covek nece PA nece . hehe salim se.... evo oko 6 h me spopao ujutru oralnim sexom lizao mozda 45 min dok je meni dosla volja da ga zajasem i sama odradim posao user posted image

Grozna Sam ali sta da radim neznam. Ako nastavim ovako ljubavnica mu ne gine user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 1534
   RE: Život ljubavnice
4.10.2016 15:12:47   
Animsaj9
Molimo anonimne da se jave , necemo im nista user posted image

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1535
   RE: Život ljubavnice
17.9.2017 19:33:35   
Dragce86
Ahahaha, ispejah se za poslednja 2 komentara do suza! Ima i koje daju ali on nece, pa ide kod druge...do oboga je! Nekad i oni nemaju obzira da je zena u haosu, nek vise pomognu pa ona ne bude premorena totalno i eto ti sexa, a mozda i ne bude, jer ce i on onda biti premoren i izbacice visak bubica iz glave kad padne od kucnih poslova na nos :P :P :P

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1536
   RE: Život ljubavnice
17.9.2017 19:43:32   
krin 40
Nisam bila pa ne znam.Samo znam da ne volim da budem druga

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1537
   RE: Život ljubavnice
17.9.2017 21:18:47   
Dragce86
Kao nijedna zena :D Svaka bi realno da bude prva, cak i ta ljubavnica se nada da ce taj muskarac nekad ostaviti zenu :P

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1538
   RE: Život ljubavnice
17.9.2017 21:22:40   
krin 40
Nada se ali u startu preuzima ulogu drugeuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1539
   RE: Život ljubavnice
17.9.2017 23:11:23   
Dragce86
Da, mada ima i onih koje ne znaju sta ih je snaslo, pa kasnije saznaju koje su..neke su i trece i cetvrte i pete...ima svasta, naslusah se mnogo cega od ortaka na faxu..

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1540
   RE: Život ljubavnice
18.9.2017 8:35:08   
krin 40
To je već nešto drugo.Ja isključivo mislim na one koje to svesno postanu

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 1541
   RE: Život ljubavnice
5.11.2018 0:12:37   
Dora89
Evo, pošto nema nijedne "ljubavnice" da se javi, podeliću ja priču iz prve ruke. Moja najbolja drugarica je "ljubavnica". I to je bila u više navrata različitim starijim muškarcima. Na takav život se opredelila zato što nikako ne uspeva da nađe "onog pravog", ali je i dalje u potrazi i planira da prestane sa ovakvim načinom života kada ga pronađe. Nekad su te veze inicirali oni, nekada ona, nekad su se samo viđali po glupim mestima radi sexa, a nekad su išli na lepa mesta i nisu tada imali sex. U međuvremenu su se međusobno dopisivali i trudili su se sa saznaju više o njoj, ali za takve priče najčešće nisu imali vremena kad se vide. Ona nije bila sa njima zbog novca, ali neki su joj davali i po 200-300 € kao poklon, a od jednog je za sve vreme dok su se viđali dobila ukupno jednu čokoladu. Bez izuzetka svi su za svoje žene govorili da su neprivlačne i da više sa njima nemaju odnose. Što se žena tiče, neke nisu ništa primetile, a druge su stalno zivkale muževe i pravile ljubomorne scene. Nijedan od njih joj nije ponudio brak, čak su joj i u startu rekli da im razvod ne pada na pamet zbog imovine, a jedan joj je ponudio da je poveže sa sinom njenog kolege! Inače, reč je o ljudima koji imaju decu naših godina (isto smo godište). Što se tiče njenih utisaka o svemu tome, njoj je prijalo da se viđa sa njima, jer su joj se sviđali, i ne kaje se ni zbog čega, kaže da su sve to bile životne lekcije. Samo je meni lično bilo žao kada se viđala sa nekim isključivo u njegovim kolima, strahujući da će je neko videti kako ulazi u njegova kola, i kada sam primetila koliko joj znači što oni nemaju odnose sa svojim ženama, da se maltene uživi kao da su joj oni na taj način verni! Sve u svemu, težak je život "ljubavnice", teži nego život prevarene žene, tako mislim iz njenog iskustva, jer ona uvek ostaje "građanin drugog reda".

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1542
   RE: Život ljubavnice
20.4.2019 18:20:30   
Ivana Djordjevic
Jezim se od reci"ljubavnica". Ne shvatam njenu srhu


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 1543
   RE: Život ljubavnice
20.4.2019 19:06:01   
bubulence


IZVORNA PORUKA: dijana1*

Zarad mira u kuci zaboravite na umoruser posted image
Po ceo dan kuvam, cistim, spremam, odvodim, dovodim.... nocu ustajem, dojim.... ali sam svesna ako zapostavim nas odnos kad tad ce otici drugoj. Tj. mozda on nece otici njoj, ali ima zena koje same dodju a on je nece odbiti



Ako ce on zbog toga da ode kod druge, srecan mu put. Prvo nije neki napaljeni 16ogodisnjak, drugo mora da me razume, ako nema razumevanja - dovidjence. Tu sada govorim o sexu koji nije svakodnevan. Mi nekad zaredjamo 10dana uzastopno, nekad po 2 nedje ne stignemo da se pipnemo, sada pricam o periodu pre trudnoce, pa ako ja pored dece, posla, obaveza i svega ostalog moram da mislim da li ce on mene prevariti, nama nije mesto u braku. 



(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1544
   RE: Život ljubavnice
20.4.2019 19:53:18   
eca89


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: dijana1*

Zarad mira u kuci zaboravite na umoruser posted image
Po ceo dan kuvam, cistim, spremam, odvodim, dovodim.... nocu ustajem, dojim.... ali sam svesna ako zapostavim nas odnos kad tad ce otici drugoj. Tj. mozda on nece otici njoj, ali ima zena koje same dodju a on je nece odbiti



Ako ce on zbog toga da ode kod druge, srecan mu put. Prvo nije neki napaljeni 16ogodisnjak, drugo mora da me razume, ako nema razumevanja - dovidjence. Tu sada govorim o sexu koji nije svakodnevan. Mi nekad zaredjamo 10dana uzastopno, nekad po 2 nedje ne stignemo da se pipnemo, sada pricam o periodu pre trudnoce, pa ako ja pored dece, posla, obaveza i svega ostalog moram da mislim da li ce on mene prevariti, nama nije mesto u braku. 







Bubulence, potpisujem svaku rijec napisanu. Isto misljenje imam potpuno.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1545
   RE: Život ljubavnice
20.4.2019 20:21:28   
Ivanka 75
Prosla moja svadba... Davne 2008me...kaze moja koleginica s posla (jos nije bila udata tada pa od zavisti i ljubomore nije znala kud ce i sta ce), pa kaze ovako...
Tvoj muz ne nosi burmu? 
Jok. 
Pa zar te nije strah da te ne prevari? 
(sve oci uprte u mene u iscekivanju sta cu reci jer je svima dosadila vise sa peckanjima...) 
Kazem... Slusaj... On ode na posao u pola 7 ujutru, vraca se u pola 4, sta on radi za to vreme ne zanima me, za mene je u tom periodu na poslu. Ako uspe da me prevari a da ne saznam ja mu skidam kapu, bravo dragi sto me stedis patnje. On kuci dolazi u pola 4 kod mene na rucak, i to mu hvala, jede moje brljotine uglavnom (sada nisu vise tolike brljotine 😊). A i to sto dolazi na moj rucak valjda nesto znaci. 
(Bila sam prevarena, poznat mi je taj bol saznanja da si zamenjen i ponizen. Ne znam sta je u glavi zena koje glume ljubavnice, i ne zelim da znam, prevaru u vezi mogu da prebolim, i prebolela sam, raskid je bio trenutni nakon saznanja, ali u braku, za koji se borim godinama, ulazem celu sebe, ma oplela bi i po njemu i po njoj motkom da me zapamte, njega jer me ne postuje dovoljno da mi kaze u lice da je kraj, a nju jer trazi leba preko pogace i to nesto moje, ocerupala bi je samo tako) 
Eto... Ako se desi da na vestima cujete da je neka tamo ocerupana od strane preverene supruge, to sam ja 😂



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1546
   RE: Život ljubavnice
20.4.2019 20:23:54   
Misha i Ljisha
Auu Dora bas tuzno. 


I ja mislim da bi se retko retko koji muskarac razveo. Desava se ali uglavnom obi nrmaju muda. Zene su te koje se razvode i podnose razvode. Kladim se kad bi se uradila statistika koji pol podnosi razvode da bi u 90 posto slucajeva to bile zene
Nego ima jedna mudra koje se cesto set_im 😂

Daj i kad ti se ne da hahaha...e to mi je tako strasno al bilo je situacija da ja nesto nisam u startu raspolozena pa ajd kao dacu i na kraju se uvek "raspolozim" 😂😂😂

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1547
   RE: Život ljubavnice
20.4.2019 21:11:21   
nata11
Boze sta sve necu procitati 😵😵
A bajke kako te vara partner a ti kao ne znas... Aha vazi.. Pa kakva je to veza ako ti ne sednes na kraju dana i pitas kako si proveo dan, jesi dobro i sl. 
Ako toliko nestane bliskosti odmah treba preduzeti nesto (terapija, razvod to je vec individualno). 

_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1548
   RE: Život ljubavnice
20.4.2019 21:40:30   
vonavoj
Bubi,svaka ti je zlatna! Meni nekad nije do mene,a ne do njega...ja ne mogu kad mi se ne da,jednostavno sam takva..mada je bilo dana kad se posle oraspolozim. Ali ova centrifuga sa troje dece,potpuno sama,od 7 do 18-19,i nocno budjenje..i deca pre 22 ne zaspe.ja ne znam kad🙄🙄Nato,tuzno je,ali ima zena koje znaju i zmure,a takvi izigravaju velike oceve i dobre muzeve,kao postenjake..imam jednog u okruzenju...a vrh je sto oni imaju sex min 3 puta nedeljno,znaci nije samo sex...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 1549
   RE: Život ljubavnice
20.4.2019 21:56:36   
Misha i Ljisha
Znam i ja primer gde covek ima cak vise ljubavnica. Pun je kao brod. Zenu bas briga sta radi. Odgajili su cetvoro dece a on ima X ljubavnica.  Ja se salim sa mm " da ti meni kuci donosis brdo love bolelo bi i mene sta ti radis" 😂 naravno to nije istina ali se tako sprdamo


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here