|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 19:13:00   
Nikaa
Dva puta sam bila ljubavnica. Prvi put je trajalo 8  godina, bilo je jako mucno.

Rekla sam nikad vise.Onda dodje covjek i oblijece na sve moguce nacine, a ja se osjecam jakom i mocnom, sve drim pod kontrolom. Ostavim ga i saznam da sam trudna u 41 godini. Onda abortiram, padam u depresiju. Pola godine bez zivota. Opet se pomirim sa njim i napravim drugo-shvatim koliko grijesim. Opet abortiram. Nastavim sa njim. Njegova zena mi citavo vrijeme za petama, zove, prijeti...Dosta mi je vise.U ponedeljak se selim u njegov grad zbog posla. Ne znam kako da prezivim, a taman sam upoznala u svom gradu finog momka mojih godina...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1751
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 20:43:01   
branki*
2 puta ,ali istom coveku,ako sam shvatila..
ma...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1752
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 20:46:49   
Nikaa
Ne, razlicitim. Zato kazem 2 puta.

Ne znam kako da prezivim.Jedini je koji mi je napravio dijete, a pokusavala sam sa drugima.To me najvise muci.Isla sam i kod psihoterapeuta, pijem antidepresive.Ne mogu da vjerujem da sam drugi put sebe dovelo u ovo.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1753
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:08:52   
ivaMark
"Jedini je koji mi je napravio dete"...pravio ga sa namerom da ga napravi ili slucajno? sta ti dr kazu na celu situaciju?



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1754
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:09:08   
Ivanka 75
Ja mogu da te pitam samo jednu stvar, da li si spremna da zivis sama neko vreme i da organizujes svoj zivot sama, bez muskarca?

Licno mislim  da je trebalo to davno da uradis. 

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1755
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:26:00   
Nikaa
Htio je da mi napravi dijete. 

Od ponedeljka cu zivjeti sama u pravom smislu. Tesko se rastajem od njega. Treba mi pomoc da prezivim, antidepresivi pomazu, ali ne skroz. Samo hocu da sam ona stara, srecna i jaka.Zivot ljubavnice je grozan, ponizavajuci. Dajte mi malo tih rijeci, treba mi da se odlucim definitivno.Sa njim je prelijepo kad smo zajedno, ali njegova zena i njeno proganjanje, ja ne mogu vise.U nedelju imamo definitivni razgovor.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1756
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:28:15   
Nikaa
Jos kad dodatom to mucenje svaku noc dje spava, da li spavaju... ludim

Sve me boliJos gore je sto se selim u njegov grad.

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1757
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:31:53   
Nikaa
Bila sam sa drugima iz osvete i kazem mu to u facu, nastane haos, ali me ne ostavlja nikad. Sad je tako hladan. Prekinuli smo komunikaciju do nedelje. Dajte mi neki savjet, kako da ostanem cvrsta i ostavim ga. Ocajna sam


(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1758
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:32:22   
Ivanka 75
Ako si odlucila samo napred, odmori se od takvog zivota, predugo si tako zivela 👍👍👍👍😊


(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1759
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:32:38   
mama Jo
Nikaa, mnogo mi je zao sto prolazis kroz to...
Zasto si abortirala? Ti nisi zelala dete ili je on to zahtevao?

I ja bih se slozila sa Ivankom... Mislim da treba da budes sama, bez muskarca, bez njega. Ali izlazi, zovi drugarice, vidjaj se sa njima, ako si u mogucnosti putuj negde, probaj da nadjes neku preokupaciju... Posveti se poslu, upisi mozda neki kurs, kreni u teretanu, aerobik... Vezbanje jako moze da ti pomogne za otklanjanje nezadovoljstva i zaokupi ti misli.
I u svemu tome, kad se najmanje nadas, naici ce neko sa kim ces moci normalno da funkcionises.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1760
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:45:29   
Ivanka 75
A moras li da se selis sad kad si upoznala drugog?

Ako nije mnogo daleko da li bi funkcionisala veza na daljinu? 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1761
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:49:30   
Nikaa
Sve ja to radim, ali sam ocajna. Abortirala sam zbog toga sto je ozenjeny njegove zene koja ke bila spremna na sve. Prijeti mi stalno. 

Zbog svoje majke kojoj bi to bilo strasno-roditi dijete sa ozenjenim muslimanom. Zbog svega. Popila sam brdo tableta, ali suze liju-kako da prezivim sve te abortuse, njega.Pricajtd mi kako je to lose, to mi pomaze.Moram biti jaka u nedelju, ne smijem da pokleknem.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1762
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:53:23   
Sanjica26 RR
Naravno da je lose i treba da se izvuces iz tog pakla. A možes samo ako želis. 🙂



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1763
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:53:48   
Nikaa
Moram da se selim. 

Sa tim deckom jd tek pocetak, ne znam kako bi funkcionisalo.

(odgovor članu Nikaa)
Direktna veza do poruke: 1764
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 21:58:28   
Misha i Ljisha
On je kreten. Naravno da bi ti majku tako nesto dotuklo. Jos pogotovo sto se zena pojavljuje non stop u prici. Preti ti. Uznemirava. Sta ce ti to u zivotu. Izvini  ali to je tako detinjasto i sebicno.  Da detinjasto. I s njegove i s tvoje strane. Tolko dobro j.... da nisi nikad naisla na ravnog?  A s druge strane sta si kog vraga cekala 41. Da tek sad pravis decu. Normalno je da to i ti zelis. Sasvim normalno i onda te jos psihicki unistava pomisao da si abortirala dva puta. Shvati ovako. Zivot ti jw sranje samo zbog tog coveka. Kad ga se otreses zauvek sledecu Novu godinu ces cekati presrecna


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1765
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 22:03:18   
Ana RR
Evo recite mi da sam skot ali ja ne razumem uopšte kako žena može sebe da dovede u ovakvu situaciju. Pa da mi je poslednji u životu, ovakvu glupost ne bih napravila. Žene se na niske grane spuštaju. Izvini, meni ova priča totalno besmisleno zvuči i čini mi se da se neko za*ebava ali ajde.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1766
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 22:12:11   
branki*
meni ne zvuci besmisleno,sta znam,ima toga,ima svasta...a,ti neces da se on razvede ,samo te nervira njegova zena ili hoces da se on razvede,a on ne planira?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1767
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 22:17:23   
Ivanka 75
Nije besmisleno Ana, prodju godine u nadi da ce se nesto promeniti okreni obrni  zivot prodje.

Idi odatle, daleko daleko, promeni odecu, staru baci doniraj, budi nova zena, promeni frizuru, upoznaj nove ljude nove prijatelje, ne okreci se na staro. Promeni br tel. Budi nova zena. Svi oni imaju nekogs u zivotu ti nemas nikoga. Tvoji roditelji imaju jendo drugo i tebe ti si sama, taj ima zenu ti si sama kako god okrenes. Nije on varao zenu nego tebe obmanjivao a ti mu dozvolila. Jeedino je trevmbalo sebi dete da rodis. Sebi, nikome drugome. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1768
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 22:38:32   
ivaMark
Ana, slazem se sa tobom u potpunosti.


Evo ja cu biti gruba, clanica to trazi 😁
Prvo, jednom si bila osam godina ljubavnica i sta si dobila od toga...nistaaaa... Zatim dovodis sebe u situaciju da ponovo budes ljubavnica (nisi navela koliko traje to drugo, veza da kazem)...ostajes trudna, muskarac ti pravi dete a ne zeli da se razvede, sa druge strane ni ti ne zelia to dete jer mislis sta ce majka da ti kaze a ne mislis o tome kada sebe stavljas vec drugi put u poziciju ljubavnice. Prekidas trudnocu i umesto da sa 35+ godina razmisljas o kontracepciji da se ne bi desilo isto, to je bar sada dostupno, u 21. veku smo...ti i on opeeet pravite dete koje je unapred osudjeno da ne vidi svetlost dana..misliiiim, ima li to smisla. Razmisljas da li spava sa zenom, pa spava...gde ce da spava, sa decom...i sigurno je da je vidi golu, to da znas. I ne vidim o cemu imate vise da pricate? Ti zelis da odes, cao... Ta prica ce dovesti do se.a i puj pike, ne vazi nista. I ja ne znam sta ti hoces i sta trazis sa njim, sex? Sto rece Ljisa, pa jel toliko dobro j... da te zeni? Da te njegova zena ostavi na miru..Znam i ja da ima svasta, strast, ceznja, itd...ali...aliii...postoji zivot a samo jedan imamo.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1769
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 22:49:50   
emicaa
Meni je zao ako cu biti gruba ili bezobrazna.Ali ja ovo ne razumijem nikako.Da je autorka u ranim dvadeset_im pa da shvatim.Mlado,ludo,zaljubljeno pa ne razmislja glavom.Ali zena u zrelim godinama,e to ne mogu da shvatim.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1770
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 22:50:05   
gagana83
Svesna je i ona da ne postupa kako treba. 
Ćud je ženska smešna rabota.


Slažem se sa vama, na niske grane se spušta i to zbog koga, zbog muškarca kom nije stalo.
Sad ste me sa ovim vašim " Je l toliko dobro je*e?" podset_ile na moju svekrvu koja je ćerki (mojoj zaovi) mrtva ozbiljna besno rekla " Šta on to ima da se toliko ponižavaš zbog njega? Da nema možda dve one stvari?" 😂 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1771
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 22:51:48   
ivaMark


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Meni je zao ako cu biti gruba ili bezobrazna.Ali ja ovo ne razumijem nikako.Da je autorka u ranim dvadeset__im pa da shvatim.Mlado,ludo,zaljubljeno pa ne razmislja glavom.Ali zena u zrelim godinama,e to ne mogu da shvatim.





Bas to emmice, u dvadeset_ nerazmisljamo kao sa cetrdeset_, definitivno. Ajd malo, pa vidis gde si, ali toliko toga...ne znam.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1772
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 22:56:30   
Ivanka 75
Ma on je super kad ima harem pored sebe. Faca, lik samo takav.
A ne vredi ni cvonjka. Nije zasluzio ni zenu ni ljubavnicu. Los karakter covek sto bi reko moj deda. 

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1773
   RE: Život ljubavnice
14.1.2021 23:03:54   
Misha i Ljisha
A moguce i da se neko sprda 😂 


Sve u svemu tuzno. Toliko bespotrebnih  problema za toliko ljudi zbog jedne je..acine

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1774
   RE: Život ljubavnice
15.1.2021 0:02:00   
smeško
Trebale bi da ga ostave obe. Obe se ponizavaju bez ikakve potrebe. Prvo mi je Diabolik pao na pamet.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here