RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Klarita -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 12:36:18)

Mislim da bi se u slucaju djubretarca mm definitivno razveo od mene i odrekao dece[sm=jezicek.gif] ionako pizdi od plastelina svuda po kuci...pizdi, pizdi, pa sedne i otima se s Klarom, zaigra se [sm=smiley29.gif]
Ja vise ne znam sta sam sve porucila od igracaka, ali kad krenu da stizu, kuku si ga meni. Svi mi okolo rekli da narucujem pa im javim za pare, a unapred ne smem da im uzmem, zacas potrosim[sm=smiley9.gif] plus joj rodjendan 22.12. za kad sam joj isto porucila neke ponice (zaludela deca konjicima ponicima[sm=zmeden.gif], dvorce od tetke, druge tetke, drugarice, mog brata, mojih...uffffffffff izasla sam malo iz faze kupovine garderobe, sad pocinjem da preterujem sa igrackama[sm=zmeden.gif] ko god me pita sta da joj kupi samo potrazim pare i razgledam[sm=smiley36.gif]




Žapkić -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 12:37:03)


IZVORNA PORUKA: bubulence

a sta staviti u paketic bebi od mesec dana?



Benkicu, portiklicu, kapicu... neku zvečkicu ili plišanu igračkicu, neku kozmetiku za bebe (ono što će koristiti kada se beba rodi) i sl...

Tina je imala mesec dana kada je bila njena prva Nova Godina. Moj brat joj je poštom poslao muzičku novogodišnju čestitku (koju svake godine staimo ispod jelke, jer je Tina obozava [sm=smiley1.gif]) i kupio joj neku bebi garderobicu i muzičkog dedamraza (one muičke igračke koje sviraju i igraju). Još uvek radi i aktuelan je za svaku Novu Godinu




snezap -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 12:58:45)

eh, ja pojma nemam sta mojim klincima kupiti..slatkise ne sigurno, jer Filip je prosle godine dobio 12 paketica, zna ove godine ce biti duplo [sm=zz_wink.png]
odeca isto ne dolazi u obzir jer sta se deca tome obraduju
znaci neku igracku, ali koju kad sve zivo ima vec, lepo nisam pametna..ja bih najradije neku knjigu mu uzela, ali sumnjam da ce se i tome obradovati...vrvt ce izbor pasti na neki set alata, ili ono sto ima garaza sa auticima, videla sam lepih na netu, a nisu ni skupi.
a za bebana, tek nemam pojma, 4 meseca, sta njemu moze biti zanimljivo...jedino neka muzicka igracka




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 13:07:33)

Za 4 meseca zanimljive su samo zvecke [sm=smiley36.gif] a garaza je super, ima je sestric mm i nikad mu ne dosadi .Ili mozes autic na daljinsko upravljanje.
Ja cu mojoj , izmedju ostalog, knjizicu neku sa onim zivotinjkama , a ono ostalo smislicu valjda ima vremena! [sm=jezicek.gif]




mati -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 13:20:11)

Bubulence, a da kupis neki bebi projektor za krevetac, tako nesto, ima i one knjigice suskave.
Snezo i ti moses isto ovo, ili one velike helijum balone, M je sa njima uzivao tako mali, zakacimo mu za rukicu i on kako mrda i balon leti.




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 19:35:13)

hm, hvala mati i Zapkic...
uz posteljinu sam mu uzela i neke sitnice tipa portikla, bodici, zeka... tako da to ne bi i za NG. ali da, mozda neke zveckice ili te suskave knjizice, mozda neke gluposti za kupanje...
Klarita, znas kako mi radimo. napisemo pisma za deda mraza i damo baki i deki, ujaku itd... u svakom pismu pise sta ona zeli i gde ima da se kupi [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 20:09:54)

Bubi, silikonska portikla, ja to kupujem svoj deci. Uz to možeš još neke sitnice ili set za hranjenje, neki baby kuvar pošto će uskoro početi da ručka.
Mi ne kupujemo deci ništa, pošto dobiju iz firme mm paketić veći od njih pun igračaka. Neke nam još uvek stoje neraspakovane od prošle i pretprošle godine (lutke, dva dvorca imamo i dva autića na daljinski). E, a ti autići na daljinski su meni lično teška glupost. Prvo što Stefanu nisu nešto posebno zanimljivi, drugo što pojedu baterije za dan. Do sda smo ih dobili sigurno 10, što za rođendane, što za Nove godine. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley29.gif[/image]




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 20:28:30)

I ove godine ćemo dobiti vaučer iz firme, na 10000 u Pertiniju za paketić. A ja mrzim Pertini. Jer za 10000 u Pertiniju ja kupim 3 stvari, dok recimo u Lavirintu ili Bajkolinu mogu da nakupujem svega i svačega za te pare. [sm=smiley13.gif]




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 20:33:35)

Play Doh je uvek odličan poklon. Ja sam skoro kupila onu hobotnicu, super je! Nema je kod nas , naravno. Mod, i mi smo skoro gledali za one autiće, ali ih mm u Nemačkoj nije našao.




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 21:13:20)

A kakvog su kvaliteta igračkice u Lavirintu??? Ja recimo viđam da imaju neke garaže za autiće duplo jeftinije od Buraga, takođe neki setovi sa kamionima i građevinskim mašinama, ali pošto nisam videla uživo, ne mogu da procenim.




Buba Mira -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 21:46:43)

Ja sam i mom a i tuđoj deci kupovala svašta u Lavirintu i zadovoljna sam. Ok su im igračke skroz.
U Pertiniju sam kupila Nini kuhinjicu, platila je pozamašno, pa posle par meseci u Bajkolinu kupila drugaricinoj curici sličnu kuhinjicu. U Bajkolinu je bila BUKVALNO duplo jeftinija, a po kvalitetu ništa lošija od Pertinija, isprobano.




mati -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 23:37:20)


IZVORNA PORUKA: bubulence

hm, hvala mati i Zapkic...
uz posteljinu sam mu uzela i neke sitnice tipa portikla, bodici, zeka... tako da to ne bi i za NG. ali da, mozda neke zveckice ili te suskave knjizice, mozda neke gluposti za kupanje...
Klarita, znas kako mi radimo. napisemo pisma za deda mraza i damo baki i deki, ujaku itd... u svakom pismu pise sta ona zeli i gde ima da se kupi [sm=smiley36.gif]

Ih sto je dobra ideja. Da se ljudi ne muce i ne lutaju trazeci...[sm=smiley1.gif]
Imas i onu gumiranu knjizicu, za glodanje, a nama je u kupatilu, za kupanje.




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 9:23:53)

Mod naletela sam na ovo cudo. Cars projektor za crtanje [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 9:29:27)

IZVORNA PORUKA: Didy

E, a ti autići na daljinski su meni lično teška glupost. Prvo što Stefanu nisu nešto posebno zanimljivi, drugo što pojedu baterije za dan. Do sda smo ih dobili sigurno 10, što za rođendane, što za Nove godine. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley29.gif[/image]



e vidiš moja deca ih obožavaju! [sm=smiley1.gif] Imamo dva BMW-a, jedan porche i naravno Lightning McQueen-a [sm=smiley36.gif] I stalno ih voze. Unjih vredi staviti jedino one jače baterije ili one punjive.

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Mod naletela sam na ovo cudo. Cars projektor za crtanje [sm=smiley1.gif]


Videla sam to još prošle godine ali Danilo nešto tada nije bio zainteresovan. Onda smo skoro otišli kod drugara koji imaju nešto slično i Danilo odlepio. Baš razmišljam d amu to uzmemo ili onaj komplet za pravljenje stikera. Pošto uglavnom ne voli da boji i crta, ovo će ga možda zainteresovati.

Nešto od PLay Doh-a ću mu sigurno uzeti jer to baš voli.

Ja ću i ove godine od firme dobti vaučere za Dexyco. Odemo tamo, izaberemo šta hoćemo, oni to spakuju i dopreme u igraonicu u kojoj bude dodela paketića. Pošto im i moji spremajupaketće onda se dogovorimo šta će oni da im uzmu a šta mi. da ne dupliramo.
Tu je još i RR deka pa bude baš veselo [sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 10:04:57)


IZVORNA PORUKA: bubulence

hm, hvala mati i Zapkic...
uz posteljinu sam mu uzela i neke sitnice tipa portikla, bodici, zeka... tako da to ne bi i za NG. ali da, mozda neke zveckice ili te suskave knjizice, mozda neke gluposti za kupanje...
Klarita, znas kako mi radimo. napisemo pisma za deda mraza i damo baki i deki, ujaku itd... u svakom pismu pise sta ona zeli i gde ima da se kupi [sm=smiley36.gif]

Bubi, ti stalno zaboravljas gde ja zivim, staaaaaaaaaaalno[sm=smiley36.gif] pa gde da ima dam zeno draga, kad kod nas nema nis' pa mi suludo da ih saljem u Nis, a tek pa da im kazem sa kog sajta poruce[sm=smiley29.gif] Ovako lepo ja porucim, kad stigne oni daju pare i kvit[sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 13:46:52)

Šta mislite o ovome? Danilo obožava da pravi sve i svašta od kockica i mislim dabi ovaj Lego set bio pravi pogodak.
Lego building cube set

A nađoh i ovo:
Učimo azbuku




Peace* -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:03:51)

To Učimo azbuku imamo, i ne drži im nešto pažnju. S vremena na vreme izvuku, malo se poigraju, ali većinu vremena stoji zatureno.




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:08:34)

e baš mi je takva info trebala. Znači da ne kupujemo.
poludeću od mozganja. Na kraju je možda najbolje da jednostavno odemo u Dexyco kad dobijemo vaučere i šta nam tad padne pod ruku to uzmemo. [sm=smiley13.gif]




mati -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:08:34)

Matija je sad zagrizen za Lego chima, ali se igramo samo kad M spava,on odma dotrci i sve bi da vidi i proba. A sad hoce i Lego City...
Za Mitu razmisljam da kupim celavka, on se tako odusevljala ne te bebe lutke i mazi se sa njima. Voli i Bumba knjigu da lista, uzecu mu jos jednu ali bi mu uzela i Bumba lutku, samo sto to jos nisam vidla nigde.[sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:09:03)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR



A nađoh i ovo:
Učimo azbuku

Mi imamo nesto slicno,nase je tablet i S.se mnogo dopao i jos uvek ga koristi iako smo joj kupili pre vise od godinu dana.Nzm da stavim link bas bih ti pokazala.




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:12:41)

veselice pa sad nešto mozgam bolje da mu nađem neku igircu i slično za tablet nego da kupujem ovakve igračke. [sm=smiley13.gif] Danilo voli sve što je vezano za borjeve i logiku. Slova mu nisu omiljena tema




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:14:48)

I mi imamo isto kao veselica. Teodora ga i dalje koristi.




Anoniman -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:15:34)

Ja sam mislila U da kupim azbuku, ali ona je uz pomoc tableta naucila celu, sada razmisljam. Slatkisa nam je puna kuca[sm=smiley36.gif]

I ne znam sta da kupim bebi od 4 meseca, sada za krstenje je dobila radosnicu i haljinicu i pare.[sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:16:59)

Modessty.imas u Lavirintu mi smo tamo uzeli,tj narucili.Pogledaj imas Moja prva skolica i Mini skolica.A i nisu skupe [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:19:53)

misliš na ovo
Moja prva školica




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>