RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


vocicana -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (27.2.2018 12:41:20)

Ja sam se uclnila, cini mi se neki mart 2015. Odusevljena pisanjem jedne zenice, koja je sve moguce simptome pripisivala pocetku trudnoce. Toliko sam se smejala citjauci, odusevljena sam bila. Sve dok se i meni nije desilo, pocetkom jula iste godine.
Onda su se sva vrata otvorila, pisala sam, citala iskustva i stvarno upoznala more interesantnih zenica, licno i nelicno, ali odusevljenja i ushicenje za pisanjem i dan danas postoji, s tim da vidim da su se smenjivale cool i manje cool ekipe, cak su se ljudi i svadjali, ali dobro, sve je to valjda normalno, tako da na skali od 1 do 10, ocena za Rringeraju je cista 10-ka!




mama Jo -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (27.2.2018 19:16:29)

Jesmo mi sad cool ili manje cool ekipa? [sm=smiley1.gif]




Dragce86 -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (1.3.2018 11:50:15)

Mama Jo, ne znam kakve su pre sve grupe bile ali ja mislim da smo mi MANICNA ekipaa :))) Ne gasimo se ni danju ni nocu na RR! [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Dora89 -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (2.3.2018 11:23:05)

Admini RR, pliiiz, kažite nešto lepo o nama! Mi vas mnogo volimoooo! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (2.3.2018 17:50:07)


IZVORNA PORUKA: Dragce86

Mama Jo, ne znam kakve su pre sve grupe bile ali ja mislim da smo mi MANICNA ekipaa :))) Ne gasimo se ni danju ni nocu na RR! [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]



Manija ili mafija [sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (2.3.2018 20:10:19)

Ko je Don? [sm=smiley36.gif] daj da glasamo! [sm=jezicek.gif]




Dora89 -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (3.3.2018 7:52:02)


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ja sam se uclnila, cini mi se neki mart 2015. Odusevljena pisanjem jedne zenice, koja je sve moguce simptome pripisivala pocetku trudnoce. Toliko sam se smejala citjauci, odusevljena sam bila. Sve dok se i meni nije desilo, pocetkom jula iste godine.
Onda su se sva vrata otvorila, pisala sam, citala iskustva i stvarno upoznala more interesantnih zenica, licno i nelicno, ali odusevljenja i ushicenje za pisanjem i dan danas postoji, s tim da vidim da su se smenjivale cool i manje cool ekipe, cak su se ljudi i svadjali, ali dobro, sve je to valjda normalno, tako da na skali od 1 do 10, ocena za Rringeraju je cista 10-ka!


Ocena 10 naravno, to se podrazumeva.




Mala Elena -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (3.3.2018 8:51:52)

[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (3.3.2018 9:11:35)

Mislim da bi admini trebali povesti racuna o temama koje se otvaraju a koje vredjaju inteligenciju. Nikako kvantitet ne stavljati pre kvaliteta.




Dora89 -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (4.3.2018 9:05:34)

Slažem se apsolutno. Poslednjih dana Forum se bogati na račun potpuno apsurdnih stvari. OK, prihvatila sam pravila igre, ali treba poraditi na tome da se Forum bogati na račun kvalitetnih diskusija, veće razmene iskustva i saveta drugim članicama nakon pažljivog čitanja njihovih postova.




IvanaSK RR -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (4.3.2018 9:12:13)

Niko nikog ne tera da pise po temama koje mu se ne svidjaju. Ovde ima milion divnih i korisnih tema.




Sarav -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (4.3.2018 9:24:59)

Ima korisnih a i zabavnih tema. Nećemo valjda samo o problemima da pišemo.




Dora89 -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (4.3.2018 9:36:25)

To da, Sarav, naravno, nego mislila sam o zabavnim temama da pokrenemo diskusiju, a ne "kuća, cveće, drveće". Ali u pravu je Ivana, kako ko hoće.




nata11 -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (4.3.2018 13:33:39)

Nema potrebe Ivana da skaces na svaki moj komentar, koliko vidim tema se zove Vase misljenje o nama i trebalo bi da bude iskreno. A koliko se secam ti nisi vlasnica for. Ako je tema otvorena da bi se delili hvalospevi trebalo je to navesti.

P.S. Ti si vec duze vreme prema meni bezobrazna a ja sa takvim ljudima ne gubim vreme. Imas block pa ti pisi sta ti volja i svadjaj se sama sa sobom.




Dora89 -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (22.10.2018 13:33:23)

Obožavam RR! 👏 Tekstovi su dobri, sve teme su lepo raspoređene, nagradne igre su sjajne, sa divnim poklončićima, Kalendar razvoja bebe vrhunski, sa svim potrebnim informacijama, ali bez zatrpavanja informacijama, a Forum je odličan, jer nema napadanja i prozivanja, a članice su prava podrška jedna drugoj, svašta korisno se može pročitati. A to što nagradne igre nisu nameštene i diskvalifikuju se oni koji krše pravila je 🔝🔝🔝




IvanaSK RR -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (22.10.2018 14:04:24)


IZVORNA PORUKA: nata11

Nema potrebe Ivana da skaces na svaki moj komentar, koliko vidim tema se zove Vase misljenje o nama i trebalo bi da bude iskreno. A koliko se secam ti nisi vlasnica for. Ako je tema otvorena da bi se delili hvalospevi trebalo je to navesti.

P.S. Ti si vec duze vreme prema meni bezobrazna a ja sa takvim ljudima ne gubim vreme. Imas block pa ti pisi sta ti volja i svadjaj se sama sa sobom.

Ja ovo sada tek vidim.
Ne skačem na svaki tvoj komentar i stvarno ne znam gde sam bila bezobrazna prema tebi. Niti bih se svadjala ovde sa bilo kim.





flamingos -> RE: Treba nam vaše mišljenje o nama! (22.10.2019 21:14:15)

Otvorih ovu temu da vidim šta ste pisale.Evo i ja da iznesem svoje mišljenje.Samo reči hvale imam za vas dragi moji.Svoj posao radite profesionalno.Maksimalno ispištujete sve nas.Tu ste da nam uvek izađete u susret i rešite sve nedoumice.O nagradama i da ne pričam-delite pregršt predivnih nagrada koje dobitnicima odmah šaljete.Toliko korisnih stvari pročitam,toliko sam divnih mama"upoznala".Nekako stičem utisak da se znamo otkad postojim.Dragi moji,budite kao i do sada-najbolji.Sve vas puno pizdravlja vaš Flamingos❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]