RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


dijana1* -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (24.9.2013 16:53:38)

Moram da se nastavim [sm=smiley36.gif]
Lesica super drug i mnoooogo dobro sprema klopu a tek sok od visanja[sm=bravo.gif]
P.S. kako bi sada popila onu jednu kaficu od 3 -23 h[sm=jezicek.gif]




Verolina -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (24.9.2013 16:55:56)

Dijana, sume i bogovi[sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (25.9.2013 23:23:39)

Delia Fialjo nije joj ravna, Verolina je scenaristkinja glavna :)

S obzirom na nick i avatar: Pomalo nepredvidiva, devojcica u telu zene, ume da bude i blaga i stroga, cvrsta i dosledna u svojim stavovima...




Didy -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (25.9.2013 23:26:54)

Rosita: umiljata i nežna.[sm=smiley1.gif]




Наташица -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (27.9.2013 21:25:55)

Диди - напорна ко чеша [sm=kava.gif]

(сори, не волим декстера [sm=smiley13.gif])




Verolina -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (18.7.2014 14:40:00)

Hm, mentalno jaka, ali pomalo neshvacena. Sad ja kao vezbam psihologiju, pa se po mojoj teoriji ljudi sebi obracaju hipokoristicima samo kada zele da "ublaze" jacinu svog karaktera[sm=smiley1.gif]
Sto se tice avatara, vesela, jako vesela osoba.




Наташица -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (21.7.2014 13:58:46)

јој Верка, како ме насмија, а так прочита. сад ме натјера на размиљање. није ти лоше ово вежбање психологије. [sm=bravo.gif]
сад да наставим низ:
Веролина - занимљива, духовита и креативна цурица паметница. :)




Rosita -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (21.7.2014 21:55:01)

Pise cirilicu, to volim ;). Predana porodici!




nata11 -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (21.7.2014 22:12:13)

Radoznala, ima neki zanimljiv hobi u fazonu uradi sam i na osnovu nika: voli cvece [sm=smiley36.gif]




Dada81 -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (21.7.2014 22:22:57)

Nata,draga ,''otvorena''osoba,zanimljiva i iskrena [sm=smiley1.gif]




Verolina -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (7.8.2014 22:10:27)

Dada, topla, sestrinski nastrojena, sto bi se reklo, posestrima citavom svetu[sm=smiley31.gif]




Torbica -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 13:45:03)

Verka, zena sa stavom, inteligentna, veliki borac! Ubedjena sam da je pitanje dana kada ce uspeti! [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 13:52:27)


IZVORNA PORUKA: Наташица

Диди - напорна ко чеша [sm=kava.gif]

(сори, не волим декстера [sm=smiley13.gif])

Potpuno pogresno!
Didy sam upoznala. Krajnje spontana, prijatna i nenametljiva! Meni dodje kao melem na moj zvrkasti temperament!




jabudic -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 13:58:11)

Torbica- nick me je odmah asocirao na kengura [sm=smiley36.gif]
Po avataru bih rekla srećna i zadovoljna mama...[sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 14:07:02)


IZVORNA PORUKA: jabudic

Torbica- nick me je odmah asocirao na kengura [sm=smiley36.gif]
Po avataru bih rekla srećna i zadovoljna mama...[sm=smiley1.gif]


da te komentariem???
dusa jedna nezna, mila, draga...




serpica -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 14:09:07)

Ja svoju decu zovem Bubi,tako da me to asocira na nesto lepo,decje,milo,slatko....




Ipokrisia -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 14:13:52)

Serpica- asocira me upravo na to, na one male serpice u kojima se nesto prcka za decicu, pa samim tim mislim da je dosta okrenuta deci,porodici,kuci...prava zena,majka,kraljica ;) po avataru bih rekla da je uz sve to prava zavodnica ;)




adulence -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 14:22:37)

sto se tice nika asocira me na grcku i more,a avatar baloni sreca...




jabudic -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 14:41:56)


IZVORNA PORUKA: bubulence


IZVORNA PORUKA: jabudic

Torbica- nick me je odmah asocirao na kengura [sm=smiley36.gif]
Po avataru bih rekla srećna i zadovoljna mama...[sm=smiley1.gif]


da te komentariem???
dusa jedna nezna, mila, draga...



[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




Ipokrisia -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 14:46:24)


IZVORNA PORUKA: adulence

sto se tice nika asocira me na grcku i more,a avatar baloni sreca...



Adulence, pogodila si apsolutno sve! Sve kako si rekla je moj zivot ukratko :) Svaka cast!




Verolina -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 15:19:21)


IZVORNA PORUKA: Torbica

Verka, zena sa stavom, inteligentna, veliki borac! Ubedjena sam da je pitanje dana kada ce uspeti! [sm=smiley1.gif]

A, borac jesam. I znam da gubim, tesko mi padne, ali znam da izgubim. A onda se ponovo podignem jos jaca i lepsa[sm=smiley36.gif]
Torbica, sto se nika tice imam osecaj da je trazila jednostavan nik, sto jednostavniji, kao sto u zivotu uvek traga za najjednostavnijim resenjima. Potpuno nekomplikovana osoba sa jasnim zivotnim stavom i zivljenjem po drustveno uskladjenim moralnim kodeksom. Sto se avatara tice, opet nekomplikovano i jasno-jedina slika koja je oslikava kako treba i naspram koje se ona meri i vrednuje jeste porodica.[sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 15:23:37)

Verka, jesi sigurna da nisi psiholog? [sm=smiley4.gif] Mislim, samo vezbas? Da, u pravu si za mene.
A nick mi je jednostavan - prezime! Nema veze sa kengurima! [sm=smiley36.gif]




Verolina -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 15:31:57)

Svakog aktivnog clana foruma poprilicno dobro poznajem iako vecinu nikada u zivotu videla nisam. Iz tog razloga bih volela da mi je nekoliko njih medju clanovima familije da mogu da ih vidjam skoro svaki dan, Jole, na primer... Ima i onih sa kojima nisam u kontaktu vise, ali koji su ostavili veliki utisak na mene i koje nadasve cenim kao osobe. Ima i kretena prve vrste, a i patoloskih lazova. Ima svega....ali sad sam bukvalno gledala samo na nik i avatar, jer ljudi cesto koriste reci i slike koji odaju njihov temperament. Mene su na ovoj temi vise posmatrali kroz onu prvu lupu (po kojoj bih ja mogla reci da si ti skroz ok i kvalitetan covek), a niko zapravo nije primetio da ja vec 5 godina nosim devojcice po avatarima, a to je zato sto ja neizmerno volim decu, posebno devojcice. [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 16:58:32)

Ono u šta jako verujemo i želimo, to i dobijemo. Sigurno!Mada se meni čini da bi kod tebe pre došao bata,ne znam zašto.A posle i seka!
Ja najviše cenim ljude sa stavom,koji se ne gube u masi.Tu sam tebe zapazila,svu sreću ti želim.[sm=smiley1.gif]




Verolina -> RE: Šta mislite o osobi iznad s obzirom na nick & avatar? (8.8.2014 17:15:19)

[sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>