RE: Kozmetički tretmani lica (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Anoniman -> RE: Kozmetički tretmani lica (26.4.2010 15:41:16)

Ja imam sklonost da imam tackice po nosu, tj mitisere, i po zavrsetku ciscenja na lice se stavljaju neke granule koje se prvo rastvore u cini mi se destilovanoj, to je, lupicu, cist kalijum ili tako nekako i on zatvara pore momentalno, caka je sto ti od njega bude bledo lice, da ne kazem - belo, i to ne treba skidati neko vreme. Tako da crvenila nema, ako je dobro odradjen tretman i fora je da zakazes popodne, pa posle pravac kuci, jer takav neces na ulicu, a da se sminkas ne smes bar do ujutru.
Caka je i u tome da narednih sedam dana dva puta dnevno peres lice najobicnijim glicerinskim sapunom i posle mazes Pantenol krem...
Toliko znam...




TinaMartina -> RE: Kozmetički tretmani lica (27.4.2010 15:24:13)

Imam suvu kožu lica, ali mi se oduvek pojavljuju bubuljice (možda 2-3) na čelu, i to samo kad sam u pms-u. Ranije sam išla 2 puta godišnje na tretman lica, u proleće i jesen, da mi malo očisti lice i naravno nahrani kožu. Ali na moju žalost, zaradila sam bradavice na licu i mučila sam se sa njima skoro 3 godine. Naravno, za to vreme nisam ni smela da pomislim da odem na tretman lica. I kad sam napokon rešila taj problem sa bradavicama, lice mi se užasno isušilo od tečnog azota a što je još gore, pojavilo mi se milion mitisera. Sad moram češće na tretmane kako bih dovela kožu u ono stanje kakva je nekad bila.  Posle čišćenja i ceđenja mitisera nikad nisam bila crvena i ako imam jako oset_ljivu kožu. Inače idem na tretman kod kozmetičarke koja se bavi tim poslom već 20 godina i za koju znam da je stručna. 




neli -> RE: Kozmetički tretmani lica (29.6.2010 22:34:02)

pomoc[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image] u trudnoci sam dobila neke pjegice ispod ociju,neke su se povukle a neke jos ne,dojim bebu vec 8 mj nadam se da ce spasti kad hormoni dodju na svoje.ima li neko neki savjet ili slicno iskustvo.inace mi je lice cisto,koza malo suvlja i nisam nikad isla na tretmane.




New Mom -> RE: Kozmetički tretmani lica (19.1.2011 23:40:54)

Danas sam bila na tretmanu posle godinu i po. Konačno sam se nakanila.
Obično odem jednom godišnje (mada sebi obećam da će biti češće). Nije nikad bila problematična, čisto malo održavanja.
Koža mi je inače suva, a od dojenja ekstra suva. Čišćenje, piling, masaža, maska.




bebać -> RE: Kozmetički tretmani lica (20.1.2011 9:25:22)

ne idem...sama svoj majstor za sve...izuzev za nokte[sm=smiley1.gif]

sama sebi nanosim crveni i crni lak a pedikir i manikir u kozmetičkom,i solarijum....eto meni kozmetički služi za te tri stavke...

e sad što ne idem,nemam pojma...imam normalno lice bez nekih problema ili šta ti ja znam....i to mi je dovoljno da ne idem(sama sam sebe ubijedila)

mada možda sam i mogla polako krenit[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]sad će tridesete[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




pepeljuga -> RE: Kozmetički tretmani lica (21.6.2011 23:50:02)

Ne znam u koju temu bih svrstala ovo pitanje, ali ova mi je mozda najpribliznija, pa premestite ako treba:

Da li je neko radio mini val trepavica? Moja drugarica je skoro radila i jako mi se svidja, htela bih da cujem jos neko iskustvo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Mala Elena -> RE: Kozmetički tretmani lica (6.3.2015 14:40:30)

Da pokrenem temu jer dugo vec razmisljam da posetim kozmeticara, pa mi treba preporuka za dobrog a povoljnog kozmeticara u Bg-u?




Plavusa34 -> RE: Kozmetički tretmani lica (6.3.2015 19:46:54)

Nisam bila nikad [sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]




veselicaa -> RE: Kozmetički tretmani lica (6.3.2015 21:15:26)

Me nisam iz Bg,ali obozavam da idem na kozmeticke tretmane,kako lica tako i tela.Ali nemam dovoljno vremena pa idem bas retko




Bibilib -> RE: Kozmetički tretmani lica (6.3.2015 22:15:23)

Jos uvek nisam isla,sto znaci nikad do sada ali za koju godinu moracu...




Ana RR -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 12:53:20)

Ja danas idem na neki ultrazvučni tretman lica i vrata. Malo da se podmladim [sm=smiley36.gif]




pari -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 13:12:16)

Super Ana! Ja jedva čekam leto da odem na neki tretman kod moje drugarice u Bg...

Javi kako je bilo!




Ana RR -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 13:19:10)

Javljam, Pari [sm=smiley1.gif] [sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 14:02:13)

Opa Anci. Javljaj. Ja cekam da stane ovo ludilo, pa da zakažem.







Ana RR -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 15:04:05)

Važi Sanjči, javljam. Iskoristila sam neki popust za 8.mart, da malo sebe počastim.




mati -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 16:50:33)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja danas idem na neki ultrazvučni tretman lica i vrata. Malo da se podmladim [sm=smiley36.gif]

Opa ženska, na podmladjivanje malo... Ja nikada nisam išla na tretmane lica. Možda bi i trebalo. Ali još nisam razmišljala u tom smeru.
Anci javi utiske.




Sanjica26 RR -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 17:06:48)

Anci i treba da castis sebe.




Duškić -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 20:51:30)

Ja nikad nisam bila. A planiram [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 21:44:31)

Divno Ana.Javi utiske.❤





Ana RR -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 23:03:01)

Vratila sam se sa tretmana [sm=smiley1.gif] Prvo da objasnim šta je u pitanju - radi se o HIFU 4D tretmanu kojim se učvršćuje i zateže koža lica, vrata i dekoltea, podiže tonus i smanjuje dubina bora:

HIFU 4D pod uticajem fokusiranog UZ talasa tkivo zagreva na visoku temperaturu, prilikom čega dolazi do kontrakcije i stvaranja novih kolagenskih vlakana, što rezultira efektom zatezanja i podizanja kože. Nakon tretmana koža postaje glatka i zategnuta, a dubina bora se znatno umanjuje.

Tretman traje oko sat i 15 minuta, i nije baš prijatan. Osećaj je kao da vas bockaju sitne iglice kroz sondu i najneprijatnije (a bogami i najbolnije) je u predelu vilica, zapravo oko kostiju. Sonde se menjaju, prva je malo bolna, druga me je više golicala a trećom se stimuliše površinski sloj i u isto vreme golica i pecka. Crvenilo lica je normalno ali ja ga nemam ali zato mi je vrat crven (tu mi je koža osetljivija). Ovo je tretman koji daje trenutne rezultate a najveći efekat se vidi kroz mesec dva. Ja nemam bore na licu, na vratu imam neke nasledne, ali htela sam da osvežim kožu.

Može se raditi i telo, ja sam odradila i tretman stomaka.

Eto to je to ukratko [sm=smiley1.gif]




mati -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 23:08:55)

Joj Anci, koliko puno bockica. Blago tebi ženo kad nemaš bore. Ja imam one dve između obrva, i tako često kad dugo ćutim one dodju do izražaja i izgledam namrsteno, ljudi misle da sam baksuz. Ali ja se vise ne objašnjavam. I meni je to nasledno, od mame. Obećala sam sebi da cu nekada da skupim novac da malo sredim to. Ništa drugo.
Koliko te je iskostalo to zadovoljstvo, ta patnja da te bockaju? [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 23:35:35)

Haha baksuz [sm=smiley36.gif] luda si! Ali svi imamo te mimične bore ja mislim, samo su kod nekih ljudi više izražene.

Platila sam 15 hiljada (sa popustom), lice i vrat. Stomak je bio gratis [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 23:42:10)

Šta mi rece... Koliko je onda bez popusta i bez gratisa... [sm=smiley36.gif]
Hej, meni su moje borice na neki način odbrambeni mehanizam. Puno puta sam čula "mislio/la sam da si baksuz a ti si bas suprotno", oni kojima dozvolim da mi se približe znaju kakva sam zaista. Oni koji veruju borama, i čije me mišljenje ne zanima drže se po strani i veruju da sam baksuz. I meni to u potpunosti odgovara.




Ana RR -> RE: Kozmetički tretmani lica (24.3.2021 23:57:39)

Bez popusta je 25 hiljada a samo stomak ne znam koliko je [sm=smiley36.gif]

Mati, mene ceo život prati mišljenje da sam uobražena. I onda kada me upoznaju kažu Hej pa ti uopšte nisi uobražena! [sm=smiley36.gif] Najjači odgovor mi je bio, na moje pitanje zašto su tako mislili o meni, da tako hodam [sm=smiley36.gif]

Šta te briga, barem te ne diraju oni koje ne želiš blizu [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Kozmetički tretmani lica (25.3.2021 7:11:21)

Lepo zvuci to sto si napisala, a zakljucih i da si bas zadovoljna i bas mi je drago.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>