RE: Improvizovana soba za školarca (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Anarunika -> RE: Improvizovana soba za školarca (6.6.2016 22:45:56)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Onda ti tickeri nisu u redu [sm=zmeden.gif] pise 4, 6g i da si trudna ...
Hej a kako tvoj muz to pravi? Jel vec pravio ?Da ti se javim kad mi i ako mi to bude trebalo i budem mogla da priustim...
Prelepe su slicice...



Da sad sam videla da mi tikeri nisu u redu,ali ja ne znam da ih ispravim i to sam jedva nakačila jer mi je neko bio tražio ne sećam se ko. Toliko o mom tehnološkom umeću [sm=smiley36.gif]

A što se tiče pravljenja ,mm zarađuje kao majstor iako je završio DIF. Sve zna da pravi [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Improvizovana soba za školarca (28.7.2017 12:02:56)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Imamo jedan manji radnji sto jednu komodu sa policama pa su se podelile jedan jednoj drugi drugoj.
Upravo smo isparznile punu kutiju igracaka (boze koliko bespotrebnih stvari stajalo tu).
I sad je dobila prazne police za knjige. A planiram do septembra jos dve police na zid da stavim. bas nemaju mesta gde sa knjigama i tim stvarcicama.





Anck Su Nmaun -> RE: Improvizovana soba za školarca (28.7.2017 12:13:12)

O hvala draga, ja nisam nasla




IvanaSK RR -> RE: Improvizovana soba za školarca (28.7.2017 12:14:29)

Anck, polica za knjige nikad dosta [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Improvizovana soba za školarca (28.7.2017 12:17:37)

E tacno tako. Ja tupim muzu vec mesec dana da nam je hitno potrebno za sobicu. Mada meni svuda po stanu fali polica [sm=jezicek.gif]




krin 40 -> RE: Improvizovana soba za školarca (11.8.2017 10:32:43)

Meni polica pun stan.N je sada u fazi lepljenja postera pa joj je soba cirkus.Sve se šareni.Moraćemo da pravimo premetačinu kada dodje.Police za knjige ću da joj prebacim na zid iznad radnog stola a posteri neka ostanu iznad kreveta.Naravno ništa ne smem dok
se ne vrati




lesica -> RE: Improvizovana soba za školarca (15.8.2017 10:57:51)

Radni prostor spreman, tj. fali još jedna polica koja će ići sa leve strane na zid [sm=smiley1.gif]

[img]http://i.imgur.com/zWbjhZX.jpg[/img]

I škola može da počne.




veselicaa -> RE: Improvizovana soba za školarca (15.8.2017 13:21:20)

Less divno vam je,sve petice ima da naredja lepotica[sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




krin 40 -> RE: Improvizovana soba za školarca (15.8.2017 13:25:13)

Superiška (tako kaže moje dete[sm=smiley36.gif])




Anck Su Nmaun -> RE: Improvizovana soba za školarca (7.7.2018 14:27:17)

Ostalo nam jos police za H deo da namontiramo i da kupimo mali radni sto.




Anck Su Nmaun -> RE: Improvizovana soba za školarca (2.9.2018 11:15:13)

Posto nam je mali stan ovako s jedne strane su kreveti a sa druge strane dva mala radna stola, izmedju police na kojima je i komp/lap top. Koji smo prebacili kod njih jer ga mi i ne palimo skoro vise. Sve obavljamo preko moba. Mm ima sluzbeni lap top. Ja skontala da ga ove nedelje niti jednom upalili nismo. Zadovoljna sam sad imaju sve im treba.




mama Jo -> RE: Improvizovana soba za školarca (4.9.2018 8:06:09)

Super Anck 😊
Ni ne treba im vise nista....




lesica -> RE: Improvizovana soba za školarca (4.9.2018 8:42:45)

Joj Anck, dve školarke sad.
A iz opisanog mi deluje da je pravi radni kutak za njih sređen.




milicicak -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 15:18:30)

Les, gde si kupila sto?
Ja planiram veliko ciscenje mini bubine sobe u cilju stavljanja radnog stola 😁




Misha i Ljisha -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 15:28:17)

Mili mi imamo 3 radna stola😂😂😂 os ti dam jedan. Ovaj moj od punog drveta smo prefarbali u crno i njega stavili na kraju. A imamo i jedan pravi za curice bukva i roze frontovi. I stari mm radni sto




Sanjica26 RR -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 15:37:45)



IZVORNA PORUKA: milicicak

Les, gde si kupila sto?
Ja planiram veliko ciscenje mini bubine sobe u cilju stavljanja radnog stola 😁



Mislim da je kupila u Ikei. I mi planiramo deci da kupimo isto takav. Super stvar. Nisam sigurna da li se taj sto podesava, ali taj koji smo mi videli ima opciju da moze da se podesava  u zavisnosti od visine deteta. 




bubulence -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 15:42:36)

Jeste u Ikei, pitala sam je... 





Ana RR -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 16:26:22)

Tek sad vidim da je to sto koji merkam za sebe. Mada čekam prvo da vidim da li će uspeti restauracija stare singerice i pretvaranje u sto.




milicicak -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 19:14:33)

Les, javi se 😁 jel to onaj Micke sto? Ako jeste, otpada. Mm ima teorije o tome koliko sto treba sirok da bude. Meni se trenutno najvise dopada Ovaj, videcemo sta ce mini buba da kaze kad ga vidimo uzivo. Moracemo i neke fioke da dodamo ispod





Ana RR -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 19:49:55)

Mili, jeste, to je Micke kolekcija. Taj drugi je pravi dečiji [sm=smiley1.gif]




bubulence -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 19:59:57)

Stize Les za par min 😁





lesica -> RE: Improvizovana soba za školarca (20.2.2019 20:18:01)

Mili, micke sto iz ikee. Ovaj Micke

Bila sam pre par dana, sada imaju i neku natur varijantu, ne samo beli i tamno braon. A vidim da imaju i još neke dodatke u smislu manjih fioka...

E da, ovo sa fotke gore, nije konačno rešenje, dodali smo sa strane i još jednu policu isto iz Ikee, one poličice sa fiokicama koje se kombinuju.

Uglavnom, prošle godine, celo to rešenje sa sve stolicom je ispalo oko 15ak hiljada




milicicak -> RE: Improvizovana soba za školarca (22.2.2019 20:57:58)

Les, hvala 😘
Micke otpada zbog sirine, mini buba je odusevljena onim roze tako da ce verovatno biti taj... Samo da se organozujemo da odemo do Ikee




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]