|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.5.2020 7:37:59   
nata11
Branki sta si u horoskopu? Blizanac/ vaga? 



_____________________________





(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.5.2020 8:52:30   
pari
Da, najvažnije je vratiti se sebi, zavoleti sebe, brinuti se za sebe...

Nije lako...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.5.2020 9:26:33   
Ivanka 75
Ajd trgnite se! Sta nemam samopouzdanja, sta ne volim sebe! Pa sebe covek voli najvise. Ne pitas sebe sta mi se kod mene ne dopada, ne trazis ruzno, lose, krivo, pegavo, izrastak, strije, celulit....
Sta mi se svidja na meni, to je kljucno pitanje. Lose misli, lose raspozenje. Lepe misli lep je i dan 🌅 Lepe misli reset_uju mozak. 

Fake it till you make it! 😊 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.5.2020 14:14:11   
flamingos
Tako je Ivanka.👍Apsolutno se slažem.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
2.5.2020 14:22:51   
branki*
Nato,stelac/devica.zato sama sebe potirem uvek.

Ivanka. ...da mi je da se trgnem nekako..A, opet da me drži ovo sad..Jer me tera da budem ona od pre.kakva hoću da opet budem.Sem..Ako se ne popnem na neki viši nivo😐😦

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 12:44:15   
mama Jo
Nekako mislim da u svi tome tezimo... Dobro vecina zena. Ja bih volela da budem jedna od kojih koja je sama sebi najvaznija i da je bas briga sta ko misli. Prosto ne mogu. Zato me i drma nezadovoljstvo s vremena na vreme... Jer zelim svima da ugodim i u tome svemu zaboravim na sebe.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 13:02:08   
Mirko Svirko
Mene neko nezadovoljatvo uhvati pre ciklusa. Sve mi smeta i izlaze mi bubuljice tada i naduvena sam nekako. I bas sam ko tasmanjiski djavo tada 😀

A dodju i dani kad zelim da se sminkam i po kuci 😂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 13:17:20   
flamingos
Retko kad se šminkam,šta ćeš-lepa žena po prirodi.😀Šalim se,za mene su patike i pantalone zakon.Lepa sam sebi,mužu,detetu-za ostale ne brinem,inaju prava na svoje mišljenje.😀


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 21:31:49   
branki*
Ja sam danas sebi bas lepa bila.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 21:37:41   
Mirko Svirko
Branki, ti si uvek lepa ❤


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 21:41:23   
branki*


user posted image
user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 21:44:21   
jess021
Branki divna si, predivna!! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 21:49:27   
mama Jo
Branki, i nama si danas lepa, i danas i inace ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 22:25:23   
branki*
Ma,mi smo,zene -carice😘

Ja do pre neki dan kukala..danas zadovoljna skroz naskroz..sutra..ne razmisljam😂

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 22:28:23   
Mirko Svirko
Branki... koja si ti riba covece 🤤🤗😚


Bas imas lepu boju, pocrnela si. A i kosa ti je super.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
16.7.2020 22:52:18   
flamingos
Branki,predivno izgledaš.👍❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 0:03:59   
Didy
Branki, super izgledaš! Koji si mesec?



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 0:29:27   
Didy
Otkako mi se Sofija približava pubertetu, trudim se da joj pošaljem poruku da lepota uopšte nije nešto toliko važno koliko joj se u našem društvu pridaje važnost. Mislim da je današnjim devojčicama i tinejdžerkama jako teško nositi se sa tim i poznajem dosta žena koje su odavno izašle iz puberteta, a ponašaju se i dalje kao da nisu - strašno su iskompleksirane, mrze svoje telo, nikad nisu zadovoljne, ne mogu da izađu iz kuće ako nisu komplet našminkane... Ne osuđujem ih, naravno, ali mi je žao takvih osoba. Žao mi je što se neki imperativi "lepote" nameću ženama danas, toliko da svi postajemo isti oberučke prihvatajući plastične operacije i ostale "prednosti" estetske hirurgije i modernog doba. Kuma mi je na doktorskim studijama u Pragu i kaže da se plaši da njena ćerka odrasta u Srbiji iz gorenavedenih razloga. Kaže da se tamo u Češkoj retko ko šminka, oblače se opušteno, pamučna majica, pantalone, farmerke, a štikle, šminka, frizura i svečanija odeća su rezervisani za posebna slavlja par puta godišnje. Moj muž isto kaže da kad im dolaze gosti iz inostranstva u firmu da su svi obučeni onako kako se mi maltene po kući oblačimo, nema šminke, nema nikakvog preterivanja. Kaže da npr. devojke i žene iz Francuske kije um dolaze u goste njegov kolega iz kancelarije zove "naturalke". 😂 Da li ste razmišljale na tu temu? Kao što sam napisala, kako se Sofija približava pubertetu, tako sve češće razmišljam na tu temu. Recimo nalakirani nokti su oduvek bili moj fetiš i volela sam da imam nalakirane i na rukama i na nogama i leti i zimi, bez izuzetka. Onda me je jednom drugarica iz Poljske pitala da li razmišljam o tome da tako nesvesno prenosim svojoj ćerki poruku da i njoj to bude imperativ. Tu sam se zamislila, a Sofija je tad imala svega 5 godina. Posle sam prestala da lakiram nokte manično. Sad ih nalakiram od prilike do prilike. Razmišljam da prvi put ove godine ne stavim lak ni na nogama ni na rukama pre mora. Takođe sam počela da se šminkam od prilike do prilike. Npr. ranije sam se uvek šminkala kad idem u školu, sad to više ne radim. Razmišljam - Kakvu poruku time šaljem devojčicama na časovima?Moram još da napomenem da se ovo ne odnosi ni na koga ovde lično, već je to nešto o čemu intezivno razmišljam u poslednje vreme, pa me eto zanima da li ste razmišljale o ovoj temi na ovakav ili sličan način. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 8:03:06   
branki*

IZVORNA PORUKA: Didy

Branki, super izgledaš! Koji si mesec?



hvala,didyuser posted image lepo je cuti uvek.
racunam da sam 4.danas cu kod dr.
inace,nije bas da sam razmisljala vezano za ono sto si pisala,ali mi prodju kroz glavu nekad takve misli.
ne znam,ne misim da ta da li iskopleksiranost ili nesigurnost,kako vec da je nazovem,doazi od toga sto cerke gledaju mamin model i onda steknu takve navike.vise mislim da to moze da potice od modela vaspitavanja i nacina ophodjenja prema detetu.ja jesam nesigurna,ali misim da je to jer kad sam bila dete,uvek se ocekivalo da budem skroz naskroz kako treba u svemu i ocekivalo se najbolje.secam se da su me mnogo forsirali oko skole.iako sam ja bila vukovac i dobar djak i mirno dete.nekako me nisu osnazivali,nego ,ne znam ni ja...s druge strane se secam da moja mama nikad nije imala nalakirane nokte i da sam ja kao devojcica uvek zelela da i ona ima nokte kao neke tete i zamisljala sam da cu ja jednog dana kad porastem sigurno biti gospodja sa nalakiranim noktima..
ne znam...mislim da nije to uslov u svakom slucaju da je majka rol model koja ce izvrsiti takav uticaj na cerku da joj nesvesno nametne tako nesto.to je poenta.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 8:19:09   
jess021
Didy, mislim da si otisla u drugu krajnost. To sto imas nalakirane nokte i sto se sredis za posao, sigurno ne salje poruku devojcicama da je to imperativ. Zasto to ne bi radila? Pa niste vi vrsnjakinje, zašto ne bi u tebu imale uzor kao nekome ko vodi racuna o svom izgledu? Mislim da bi drugacije bilo da si odradila nekoliko estetskih operacija, trajnu sminku....

Ja sam katastrofa po tom pitanju, uopste se ne sminkam, moja deca se oduseve kad stavim maskaru, a i to je jednom u 100 godina. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 8:26:46   
branki*
ovde generalno ljudi dosta paznje poklanjaju izgledu,ali to je odlika i u drugim sferama kod nas,uvek je vaznija fasada,nego sustina,odnosno kako nesto izgleda,a ne kakvo je u stvari.
npr,bitno je da se vidi da neko ima,ne znam,ovakav telefon ili skupe patike,a pritom je za to grcao godinu dana,a ovamo nema leba da jede,ali bitno da se vidi.ili da sedne da popije kafu u kaficu,a nema pas za sta da ga ujede.znate vec na sta mislim.

pa,cak iako je majka isla na neke korekcije,postoji razika da i je neko zaista opterecen u nezdravom smislu ili je to samosvesnost i zelja da nesto promenis i ides dalje kako treba.


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 8:29:43   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Didy, mislim da si otisla u drugu krajnost. To sto imas nalakirane nokte i sto se sredis za posao, sigurno ne salje poruku devojcicama da je to imperativ. Zasto to ne bi radila? Pa niste vi vrsnjakinje, zašto ne bi u tebu imale uzor kao nekome ko vodi racuna o svom izgledu? Mislim da bi drugacije bilo da si odradila nekoliko estetskih operacija, trajnu sminku....

Ja sam katastrofa po tom pitanju, uopste se ne sminkam, moja deca se oduseve kad stavim maskaru, a i to je jednom u 100 godina. 



Jess, takođe. Kad se malo nasminkam to je wow. Samo kad idem na posao malko se nasminkam. Ne stavljam kompletnu sminku. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 8:32:21   
jess021
Branki, slazem se, ali htela sam Didy da kazem da ne moze da se porede nalakirani nokti i šminka sa silikonima u ustima, grudima, jagodicama i sl. 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 8:33:41   
jess021
Sanjice, kompletnu sminku sam stavljala kad sam se udavala 🤣, a to je bilo pre 9 godina. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Biti lepa sebi, mužu i drugima ...
17.7.2020 8:41:02   
Didy
Ma, ne mislim da će majka napraviti detetu komplekse, nego čitavo okruženje je takvo, ne samo u Srbiji, nego u medijima, u časopisima, na internetu... Devojčice imaju neke nerealne i nedostižne izoperisane i isfotošopirane modele i zato mislim da postaju iskompleksirane i nezadovoljne sobom. Ok mi je da to budu neke kratke faze, ali da to traje baš, baš dugo, to mi je zabrinjavajuće. Svakako mislim da se šalje poruka da je najvažnije kako neko izgleda i to je ono što se trudim da je naučim - svet bi bio jedno dosadno mesto kad bismo svi bili isti. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here