RE: Pohvalimo se našom decom :) (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (3.4.2021 21:27:45)

Dddaca,neka zabušava,može joj se.Mama će da rasčisti i namesti.❤





dddaca -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (3.4.2021 22:29:13)

Da, za to mame izgleda i sluze [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (3.4.2021 22:59:00)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Muskarci, ali su jako vredni. [sm=bravo.gif]

Jeste. Mladji se kao slepa i provlaci uz batu, ali stariji uvek sam, a nikada mu nisam rekla da namesti. Pa ga sramota kad ga pohvalim. A voli i baki da pomaže u pravljenju sukane pite.




mati -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (4.4.2021 16:58:04)

Mladji M se igra nešto, ja gledam TV i pita me "da bi da uvek bude zima ili da uvek bude leto?". Kažem leto, volim da je toplo.
" Pa znaš i ja bi voleo leto, tada je sunce a ljudima je potrebno sunce za život, i biljkama"
Svidja mi se kako razmišlja.
Inače, tek sada vidim to je neka igrica, ili-ili, ali svakako mi se svidja obrazlozenje njegovo.




Ivanka 75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (4.4.2021 18:23:03)

Moje dete vecita beba. Nikad neces odrasti Mali Vesljace 😊





dddaca -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (4.4.2021 18:44:08)

Mati, iznenadjuju nas iz dana u dan. Nismo ni svesne koliko nauce u vrticu, iz crtaca, igrica. Samo treba kontrolisati sta gledaju i igraju, jer sve upijaju




Ivanka 75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (4.4.2021 18:53:22)

Mnogo toga nauce gledajuci tv. Mismo n isvesni sta sve znaju. Iva voli srtani Serman i Pibadi se valjda zove. Po meni malo glup, ali gomilu cinjenica je zapamtila o struji, iz istorije, cak prepozna likove na slikama. Pre neki dan mezove da me pita Da li je ovo Linkoln... Jeste, otkud znas? Pa bio kod Sermana.
O zivotinjama gooomilu zna iz Brace Kret. A Nacionalna Geografija zasluzna za fiziku i hemiju, i one emisije Kako se pravi? i Kako radi? 😊
Posto je bio Dan vode nedavno tata joj ispricao kako se preciscava voda u bazenima vodovoda. Pokazao joj neke snimke pa je posle pricala u skoli. Ja ne znam a ona zna 😊





mati -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (4.4.2021 18:58:07)

Daco, skoro, kad smo bili u izolaciji, učili vazduh iz sveta, i ja mu kažem moraš da čitaš imaćete test. I čitam mu da piše u svesci on priča pre mene. Kaže "meni je to dosadno, već sam učio u vrtiću". Za starijeg sam znala da ne pipa ništa i da upija na času, ali me iznenadilo što ovaj mali pamti još iz vrtića.




dddaca -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (4.4.2021 19:06:49)

Pamte, pamte. Mi jos ne idemo u skolu, ali dosta nauci i iz crtaca. Ovo sto Ivanka kaze. Gledajuci Bracu Kret, majmuna Dzordza i ne znam sta sve jos. Svaki dan me necim iznenadi.




Sanjica26 RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (4.4.2021 19:10:35)

evo tema o crtacima. KLIK




mati -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (5.4.2021 17:35:42)

" Bravo M, sve pohvale za trud i rad" i 🐝
Oni sada imaju opisne ali to je petica. Test iz matematike. 💜




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (6.4.2021 14:21:02)

Da pohvalim Anđelu.23/23 iz prirode i društva.Pametnica moja.❤





Ivanka 75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (6.4.2021 14:22:35)

Bravo Andjela!


Ivka 5 i BRAVO! iz matematike! 😊 




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (6.4.2021 14:25:06)

Hvala Ivanka.Bravo Ivka.Pametnice naše.❤





jess021 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (6.4.2021 15:08:43)

Bravo za skolarce!..


Nisam dugo hvalila decu, pa sad malo. Obe su naucile da voze rolere, i to bas onako brzo brzo. L je naucila i sama da pliva, M jos malo nedostaje da se opusti. 
M ume da napise svoje i sestrino ime i sve brojeve do 9. Inace, ima 4.5 godine 




Milena18 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (6.4.2021 15:16:01)

Bravo za svu dečicu [sm=bravo.gif]
Jess, one su baš spretne! Sećam se kad si pisala da voze bicikl bez pomoćnih točkića obe. I moja zna dosta slova, ali od brojeva samo 1. Druge prepoznaje, ali ne zna da napiše, mada je ni ne podstičemo nešto, mala je još.




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (6.4.2021 15:19:31)

Jess,Milena-hvala.Bravo i za vašu zlatnu i pametnu dečicu.Da su živi i zdravi.❤





Sanjica26 RR -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (6.4.2021 15:32:00)


IZVORNA PORUKA: jess021

Bravo za skolarce!..


Nisam dugo hvalila decu, pa sad malo. Obe su naucile da voze rolere, i to bas onako brzo brzo. L je naucila i sama da pliva, M jos malo nedostaje da se opusti. 
M ume da napise svoje i sestrino ime i sve brojeve do 9. Inace, ima 4.5 godine 


Odlicno. Za sve odlicno.[sm=bravo.gif]




Ivanka 75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (6.4.2021 23:59:41)

Ulazi Ivka kod mene u sobu veceras, ja u sred casa, i kaze "zaboravila sam da ti kazem da sam dobila 5 na testu iz srpskog" ❤️❤️❤️


Castio je tata Kinder jajetom (ima ih u šteku uvek) ❤️




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (7.4.2021 8:41:54)

Divno.Bravo za Ivku.❤





dddaca -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (7.4.2021 8:45:22)

[sm=bravo.gif] Bravo! Super su vam decica.
I mi uvek imamo u steku po neko kinder jaje [sm=smiley1.gif]




mati -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (9.4.2021 19:36:43)

Nije mozda za ovu temu ali je najpribliznije, ne znam da li postoji adekvatnija.
Vraćamo se stariji M i ja iz grada nešto caskamo i on kaže
" nisi ti kao te majke ti si dobra majka" Bilo je vezano za kažnjavanje dece i to kako kažnjavaju njegove drugare, o pružanju i mogućnostima. Bas mi je bilo toplo oko srca sto je to rekao. Pricamo mi stalno jedni drugima da se volimo, ali ovo je nekako došlo nenadano. 💜




Didy -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (9.4.2021 22:43:54)

Mati, meni kad moji kažu - Ti si najgora mama na svetu, onda znam da smo na dobrom putu. 😉 





Ivanka 75 -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (10.4.2021 9:37:29)

Moram da pohvalim svoje dete.

Petkom imaju muzicko. Juce uciteljica ocenjivala taktiranje nekih pesama. Unapred im rekla koje pesme da vezbaju i ona vezbala i lepo naucila (iako ja to nista ne kapiram 😊) Dolazi juce iz skole i kaze "Mene je pitala drugu pesmu ali dobila sam 5." Ladno otvorila knjigu i taktirala bez prethodne vezbe. 
I tek kad je zavrsila rekla uciteljici da im nije zadala i tu pesmicu. Drugoj grupi jeste. 




flamingos -> RE: Pohvalimo se našom decom :) (10.4.2021 10:08:25)

Bravo Ivanka za tvoju pametnicu.Svaka čast Ivka.❤





Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 [98] 99   Sledeća stranica >   >>