RE: Baletska skola za decu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Vežbajmo zajedno



Poruka


Buba Mira -> RE: Baletska skola za decu (18.11.2014 17:02:27)

Opa, pa zverka to ozbiljno vežba, profi [sm=bravo.gif]
Ovo u Nininoj školi nije pravi balet, više je neko istezanje, vežbe za pravilan razvoj i sitna koreografija uz muziku. [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Baletska skola za decu (1.12.2014 19:12:01)

danas na oglasnoj tabli : 13 i 14 "Krcko Orascic "i spisak igraca , naravno i zvercica [sm=bravo.gif]

moram malo da se hvalim ne zamerite mi[sm=smiley9.gif]
vec sam rezervisala karte , jos samo cvece da narucim [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Baletska skola za decu (1.12.2014 19:22:00)

Bravo za balerinu [img]http://www.pic4ever.com/images/cancan.gif[/img]

Pripremi dosta papirnih maramica, ja sam Dunav isplakala kad je L imala nastup (ples, nije balet, ali svejedno) [sm=smiley9.gif][sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Baletska skola za decu (13.12.2014 12:58:29)

danas Krckooo [sm=bravo.gif]
joj sve spremno , sad jos pundja i idemo
uzbudjena sam ko siparica
gala koncert i danas i sutra
da vidimo rad i uzivamo [sm=bravo.gif]




Buba Mira -> RE: Baletska skola za decu (13.12.2014 13:12:43)

Bravo Zverka! [sm=bravo.gif]




Olga75 -> RE: Baletska skola za decu (15.12.2014 13:41:41)

evo jedna iz garderobe
[img]http://www4.slikomat.com/13/1215/lox-DSCF73.jpg[/img]




NadaR -> RE: Baletska skola za decu (15.12.2014 13:47:06)

Bravo,bravo, bravoooooo! <3




Misha i Ljisha -> RE: Baletska skola za decu (15.12.2014 13:56:21)

Olga ona je prelepa i izgleda starije kao da je skolarac. Divna je.




Modessty -> RE: Baletska skola za decu (15.12.2014 13:59:45)

pravi mali anđeo! [sm=bravo.gif]




Olga75 -> RE: Baletska skola za decu (15.12.2014 16:33:14)

hvalaaaa [sm=smiley31.gif]
samo da ozivim baterije pa cu da okacim i zver u stavu [sm=smiley36.gif]
joj a u garderobi je bila luuuudnica , glava me je zabolela samo dok sam je presvukla za prvu scenicu u kojoj je bila
al dobro , gorak je hlebac nas roditelja umetnika [sm=jezicek.gif]
( sad ono balerine vise nema da dobiju nacionalnu penziju a kojeko moze , mozda je nateram da bude cirkusantkinja ako ne bude pruzala preveliki otpor [sm=smiley24.gif]




lesica -> RE: Baletska skola za decu (16.12.2014 11:40:02)

Oooooo duša lepa [sm=smiley27.gif]




Olga75 -> RE: Baletska skola za decu (16.12.2014 11:49:07)

Lesice , samo da ti kazem da je zvercica noslila parice da kupi kartu za drugaricu Lenku i njenu mama za premijeru , jedva sam joj objasnila da mama ceka bebu i ne moze da tako tamo - vamo putuje [sm=smiley1.gif]
sledeci gala koncert ce biti oko Uskrsa , tako da vidi kako ces da se izorganizujes sa Dmajanom [sm=9nebesa.gif] ili da dodju Bane i Lenka , nama je bitno da dodje drugarica [sm=smiley27.gif]
i ti si nam bitna ali drugarica je drugarica




lesica -> RE: Baletska skola za decu (16.12.2014 11:50:31)

Ooooo srce moje milo, doćiće joj drugarica još kako [sm=smiley27.gif]




Olga75 -> RE: Baletska skola za decu (5.2.2015 14:09:13)

ponovo ja , izgleda da samo zver ide u baletsku pa ne zamerite
elem
sutra imaju humanitarnu kraljevsku predstavu , "Zizela "sa igra , pocinje u 17 , ulaznice su 200 dindzi pa da znate
i tako
inace smo juce imali javni cas , dobili ocene , joooj sto su slatke bile
a ja sam zadovoljna ocenama , lepo napreduje , ocekuju jos napretka , meni dosta
dok je njoj lepo i zabavno i meni je [sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Baletska skola za decu (3.2.2016 8:42:01)

I moje dete krenulo u baletsku skolu :) moja sestra je godinama vezbala balet pa je mini buba stalno smara da joj nesto pokazuje pa je tetka nasla skolicu baleta, upisala dete i tako mi krenusmo...
Mini buba je odusevljena, jedva ceka sledeci cas :) videcemo dokle ce da traje :)
Da budem iskrena, ja nisam nesto odusevljena idejom baleta i svime sto ke vezano uz to ali ako se mini bubi svidja ima da idemo i tacka [sm=smiley36.gif]




adulence -> RE: Baletska skola za decu (3.2.2016 9:05:48)

mili a gde ste je upisali,moja Iva takodje je krenula u oktobru,sada u martu imaju veliki koncert u sava centru,tako se radujemo...




milicicak -> RE: Baletska skola za decu (3.2.2016 9:12:08)

Ado, Baletski centar Ana Pflug u Dadovu, imali su upis sad u frbruaru. Bravo za malu balerinu[sm=bravo.gif] ova skolica ima koncerte u decembru i junu, videcemo hoce li uzbudjenje i odusevljenje trajati do tada [sm=smiley36.gif]




ivannna -> RE: Baletska skola za decu (5.9.2016 14:18:52)

moze li neko da mi preporuci neku skolicu baleta na N.Beogradu?




Marija M. -> RE: Baletska skola za decu (13.10.2016 14:26:25)

Baletsku skolu Ane Pflug izbegavati u sirokom luku!
Nastavnica je bahata,bezobrazna i bez skrupula!Histericna je i njeno ponasanje je daleko od pedagoskog!
Od osnovne kulture da ne zna roditeljima da kaze "dobar dan" do varijante da sprovodi neke svoje kaznene forme sto se slobodno moze deklarisati kao psihicko nasilje dece!Posle tri godine provedene tamo smatram da je bilo koja druga skola bolja od ove a verujem i jeftinija!Devojka je kompleksas koji ne ume sa decom da se ponasa.Vadi je samo kolega Nikola zbog koga deca i dolaze.A da ne pricam o tome da se skoro i ne vidi napredak u treniranju,da su im predstave bezlicne bez imalo maste.Sve je lepo upakovana sarena laza sto se shvati kada se malo zagrebe povrsina ispod njenog nasilnog kreveljenja!Neka bude srecna ako u skorije vreme ne popije tuzbu




emicaa -> RE: Baletska skola za decu (7.4.2017 10:23:27)

Kad nije kasno da se dojete upise na balet ili ples?Ja bih Teodoru upisala mozda sa 5 godina,nije kasno tad?Prvo sam mislila sledece godine ali tad ce krenuti u predskolsko pa ne bih da joj sve odjednom natovarim za vrat




Anck Su Nmaun -> RE: Baletska skola za decu (7.4.2017 10:27:11)

Pa nije kasno, koliko znam prave se grupice po uzrastu




emicaa -> RE: Baletska skola za decu (7.4.2017 10:42:43)

Pa ja bas zato i pitam da ne bude najatarija ili najmladja u grupuci.Pojma nemam kako to ide




Zemunka85 -> RE: Baletska skola za decu (7.4.2017 10:44:58)

Joooj al me "ubodoste" u temu [sm=smiley19.gif].

Moja L ide u Baletino. Malo je reci da sam prezadovoljna.
Jako profesionalno i ozbiljno rade sa njima. Kada kazem ozbiljno - ne tripujem ja nikakvu balerinu od L, niti imam tih ambicija, niti me to zanima, ali tamo se zna red, nema na casu nema price, kada neko prica - upadanja, ledja su prava sve vreme .. i dosta su strogi. Deca njih vole, stalno im nesto crtaju, donose ... one su sa njima divne, ali autoritet i te kako postoji.
Mene rad odusevljava - uce se lepom ponasanju, lepom drzanju, vezbice koje su na pocetku casa su strava - istezanje, gipkost .. posle toga su lepe koreografije uz decije pesmice .. na priredbama to sve izgleda nestvarno profi i prosle god kada su imali zavrsnu priredbu, bile su najmladja grupa, sve same rade, od izlaska, pozicioniranja, koreografije .. bez greske! Dakle, bas se radi sa njima!
Uniformisane su, svaka grupa ima drugaciju uniformu i meni se sve to jako dopada. OPet ponavljam, ne da bi L bila balerina (pri tom msm da nije talenat uopste [sm=jezicek.gif]) vec zbog tog osecaja da ima obavezu, i svega lepog sto tamo uce.
No poslednja dva casa nije htela da ide [sm=smiley19.gif] nzm sto. Insistira da se ispise [sm=smiley19.gif].
One jesu malo stroze, trude se da ih nauce, ali L ide tao vec god dana i nikada nije imala ovu zelju [sm=smiley19.gif].
Poslednja dva cassa su joj suzile oci na casu, sto nikada nije, a evo u Ponedeljak i juce, nije htela da ide.
Naravno da je ne teram, pricam sa njom, pa cemo videti sta dalje .. nadam se da je prolazna faza i da ce se opet vratiti, jer je zaista prelepo .. meni [sm=jezicek.gif].

Emice, svakako da nije kasno, to u tom uzrastu i dalje nema veze sa baletom-baletom. To su neke druge stvari u pitanju, bas ovo gore o cemu pisem ...
Kod nas su po grupama odvojeni. Od 3-4, 4-5 itd ...




IvanaSK RR -> RE: Baletska skola za decu (7.4.2017 11:12:40)

Emice, nije kasno.
Zemunka, mozda joj se nešto desilo tamo? Ili je umorna samo..
Javi sta je razlog i sta ste odlucile.




mama Jo -> RE: Baletska skola za decu (7.9.2017 23:34:30)

Moja rodjaka je od ove godine krenula u drzavnu baletsku i prezadovoljna je... to je kao niza baletska skola




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>