RE: online kupovina (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


avias -> RE: online kupovina (6.5.2010 12:44:00)

Ja mislim da ne bi bilo loše da postoji i neki sajt gde bi se prodavale polovne stvari za bebe i ono što roditeljima više ne treba. Moja drugarica je u inostranstvu tako kupila super stolice za hranjenje, park za bebu, bodije i igračke i to vrlo jeftino. Znam da mi je rekla da je za stolicu za bebu dala 20 evra, a ko nova je......... 




avias -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 12:44:02)

Ja mislim da ne bi bilo loše da postoji i neki sajt gde bi se prodavale polovne stvari za bebe i ono što roditeljima više ne treba. Moja drugarica je u inostranstvu tako kupila super stolice za hranjenje, park za bebu, bodije i igračke i to vrlo jeftino. Znam da mi je rekla da je za stolicu za bebu dala 20 evra, a ko nova je......... 




avias -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 12:44:03)

Ja mislim da ne bi bilo loše da postoji i neki sajt gde bi se prodavale polovne stvari za bebe i ono što roditeljima više ne treba. Moja drugarica je u inostranstvu tako kupila super stolice za hranjenje, park za bebu, bodije i igračke i to vrlo jeftino. Znam da mi je rekla da je za stolicu za bebu dala 20 evra, a ko nova je......... 




*Alexx* -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 12:46:10)

Ima - Limundo [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] A niko ti ne brani da poručiš sa ebay-a.




*Alexx* -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 12:46:57)

IZVORNA PORUKA: viking

Moja drugarica naručuje za dete preko sajta Mothercare, sve stiže u roku od nekoliko dana a jeftije i do 50 posto nego u prodavnici u Delta City...


Stvarno?! A carina i to? Ja obožavam Mothercare [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




viking -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 12:51:46)

Ne znam detalje, mogu da pitam, ali mislim da je i sa tim mnogo povoljnije. Sad možda lupetam, ali znam da kad se prelazi granica, oprezuju ti robu koja je skuplja od 150 evra, ispod toga ne.
Baš joj je stigla isporuka pre dve nedelje, kaže da je sve duplo jefitnije (nabrajala je cene ali sad ne mogu da se setim) i od kad je to provalila, samo on-lajn kupuje




*Alexx* -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 12:53:50)

Pitaj detalje, pa nam javi, mene baš interesuje [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




gaganele -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 13:42:51)

stvarno? a kako ide sajt?




viking -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 13:45:40)

Pa valjda mothercare.com ?




viking -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 14:09:07)


IZVORNA PORUKA: viking

Pa valjda mothercare.com ?


Evo sad sam pogladala taj sajt i našla sam haljiicu koju sam htela da kupim jednoj devojčici za rodjendan ali je koštala malo više od 4.000 dinara, na sajtu je stara cena 20 funti a nova 16 funti






gaganele -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 14:36:51)

E A AJ MOLIM TE PITAJ JE KAKO BNARUCUJE JA BIH BAS DA NARUCIM NESTO A NECE DA MI ISPORUCI NA ADRESU KOJU PISEM?




baky -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 20:49:32)

Mislim da mi je prodavacica namerno rekla da je to veleprodajna cena jer je ukapirala da hocu da narucim zbog cene.... Slikaj bebu da vidimo kako izgleda u cebencetu, verujem da je preslatko :) Ma ja sam htela da uzmem crveno- crna, ili crveno-siva, a sad se razmisljam za narandzasto siva [sm=smiley36.gif] Kola bih lakse kupila[sm=smiley36.gif]




baky -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 20:52:11)

Mislim da mi je prodavacica namerno rekla da je to veleprodajna cena jer je ukapirala da hocu da narucim zbog cene.... Slikaj bebu da vidimo kako izgleda u cebencetu, verujem da je preslatko :) Ma ja sam htela da uzmem crveno- crna, ili crveno-siva, a sad se razmisljam za narandzasto siva Kola bih lakse kupila [sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 20:52:37)

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: viking

Moja drugarica naručuje za dete preko sajta Mothercare, sve stiže u roku od nekoliko dana a jeftije i do 50 posto nego u prodavnici u Delta City...


Stvarno?! A carina i to? Ja obožavam Mothercare [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]



Alex, imas na njihovom sajtu sve lepo napisano, mi ti posle Australije spadamo u neku najskuplju zonu za isporuke, mada se opet isplati. Idite na njihov sajt  u Beogradu u njihovoj radnji je sve minimum 100% skuplje nego na sajtu.




LillyT -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 20:58:33)

IZVORNA PORUKA: viking

Ne znam detalje, mogu da pitam, ali mislim da je i sa tim mnogo povoljnije. Sad možda lupetam, ali znam da kad se prelazi granica, oprezuju ti robu koja je skuplja od 150 evra, ispod toga ne.
Baš joj je stigla isporuka pre dve nedelje, kaže da je sve duplo jefitnije (nabrajala je cene ali sad ne mogu da se setim) i od kad je to provalila, samo on-lajn kupuje


Ja se bavim ovim poslom (izmedju ostalog) i nazalost ovo nije tacno. Kod nas je i dalje sve moguce po pitanju carine. Moze da vam se dogodi da vas ne ocarine, a mogu i da vas bace u ogromni trosak. Iskustvo mi govori da je najpovoljnije da, ako postoji opcija biranja transporta, da to uradite da vam dodje postom jer su oni najposteniji. DHL i UPS...uf, znaju jako da vas oderu, pa se ljudim nekada nije ni ispaltilo da uopste pokupe narucne stvari. Primera radi, za nekoliko knjiga (ukupna vrednost je bila oko 60 evra), kompletan uvoz je bio oko 6000 dinara. Ja uvek gledam da idem preko poste i dosada su stvarno bili korektni.
A slazem se da je povoljnije, vec sam rekla da ja tako kupujem.




*Alexx* -> RE: online kupovina bebi opreme (6.5.2010 22:50:13)

LillyT, hvala [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
Nisu problem uslovi isporuke, problem je carina, na šta oni iz Mothercare-a ne mogu da utiču. Zato ja pitam.




majka mara -> RE: online kupovina bebi opreme (19.5.2010 23:46:35)


IZVORNA PORUKA: gaganele

pocela bih oviu temu jer je trazim po sajtu vec sat vremena i nista...zanima me da li razmisljate o online kupovini bebi opreme....iz razloga sto sam ja platila kolica chicco trio liveing pacific  blue 75000 dinara a sada sam nasla sajt za online kupovinu iz leskovca gde su ta ista kolica 55000 sto nije mala usteda?


a ja sam nasla na nekom sajtu pre mesec-dva ta (cinimi se ista) kolica na nekom sajtu u engleskoj gde su davali sa popustom od 40%,tako da su taa kolica na kraju bila oko 280 funti (sa svom pratecom opremom),znam da sam bas trazila da uporedim sa nasim cenama i cena je bila oko 70.000 ovde.

kad smo kod internet kupovine,moj kolega dok je bio na brodu narucio je za malog stvari preko neta i doneo dva puna kofera odece za dete od 0-36m za nesto vise od 200$

naravno da preko ogrlice od cilibara kostaju 10 e,a ovde 50e

ja sam uzimala stvari za bebu preko neta,ali obicno mogu sve da nadjem `ispod zita` sto bi znacilo bez pdv-a,krupne stvari kao sto su recimo kolica,sam dobila od brata koje je kupio isto preko neta ali na malti (400e)

ali kad nesto kupujem bas pretazim iternet,mada slabo gde kod nas imaju istaknute cene i to me uzasno nervira,a ovi ostaji justclik,svezakuci idr su preprodavni ustvari koji uzimaju od firmi ili neko iz firme (iz nabavke) radi,pa zato svanjuju pdv i izgleda jeftinije




majka mara -> RE: online kupovina bebi opreme (19.5.2010 23:47:34)


IZVORNA PORUKA: avias

Ja mislim da ne bi bilo loše da postoji i neki sajt gde bi se prodavale polovne stvari za bebe i ono što roditeljima više ne treba. Moja drugarica je u inostranstvu tako kupila super stolice za hranjenje, park za bebu, bodije i igračke i to vrlo jeftino. Znam da mi je rekla da je za stolicu za bebu dala 20 evra, a ko nova je......... 


ima taj sajt,ali nije samo za bebi opremu,vec i za ostalo,radi se u fazonu licitacije.limundo




Anoniman -> RE: online kupovina bebi opreme (20.5.2010 11:52:35)

Ja sam bash nashla blizanachka kolica na limundo, perperego aria twin stara 3 godine za 5500 din.... neznam dal mi je pametno kupovati 3 godine stara kolica ...od nepoznate osobe... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




gagana83 -> RE: online kupovina bebi opreme (20.5.2010 11:55:48)

Evo jos jednog sajta gde izmedju ostalog mozete kupiti I stvari za bebe KLIK




Tufna -> RE: online kupovina bebi opreme (20.5.2010 11:57:16)

Zasto da ne? Ja sam kupila stolicu za hranjenje marke Plebani preko halo oglasa. Naravno otisli smo do coveka kuci i pogledali u kakvom je stanju. Bas je ocuvana - skoro pa kao nova, a platili smo je samo 35 evra. Cini mi se da je njena cena oko 14-15 hiljada. Naravno, pranje i dezinfikovanje se podrazumeva.




Tufna -> RE: online kupovina bebi opreme (20.5.2010 12:00:02)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Izvinjavam se, cena nove je 8.500. Ali u istom rangu je kao chico, 5 nivoa visine, 3 polozaja sedenja. 




Anoniman -> RE: online kupovina bebi opreme (20.5.2010 12:04:25)

Pa ovde je problem shto je prodavac u Kikindi...ja u Subotici....i ne isplati mi se opcija da prvo vidim i opipam kolica...pa da onda licitiram za njih....A s obzirom da je nepoznata osoba...moze da mi kaze da deca nisu htela u kolica...pa da su jako malo korishtena....a mozda su ustvari izrabljena i ulickana za prodaju....[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Tufna -> RE: online kupovina bebi opreme (20.5.2010 12:07:22)

Imala sam i takav slucaj. Okolina Krusevca, stolica Peg Perego. Sreca postena zena pa mi poslala fotke na e-mail. Bas je ostecena bila navlaka, ispucala a ona od neke museme sasila pa stavila preko kao ulozak. Sreca, malo falilo da uzmem a sa postarinom bi me izasla isto kao ovde i plus bih morala da sijem celokupnu navlaku.




Anoniman -> RE: online kupovina bebi opreme (20.5.2010 12:11:35)

Pa vidish... svashta ima...

E sad...mozda bih bila opushtenija da je neki drugi predmet u pitanju.... al kolica mogu biti rasklimana, mogu da shkripe, zapinju...moze tochak biti puknut...neka shipka iskrivljena...a sve to ne moze da se vidi na slici...a kad platim...i stignu mi kutji....gotovo...proshao voz...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] Mislim da ih ipak necu kupovati...kupicu nova koja sam namerila...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>