RE: online kupovina (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


pari -> RE: online kupovina (19.4.2020 11:34:17)

Meni i treba samo za jednu sezonu...ali toga se i ja bojim.  Kako je uživo





Sanjalicaaa -> RE: online kupovina (19.4.2020 12:38:09)

Imate li jos neku preporuku za obucu online? A da je kvalitetna. 




jess021 -> RE: online kupovina (19.4.2020 13:02:21)

Pari, onako ne znam sta bih ti rekla. Ok, ali bolje izgleda na slici. Malo bolji kinezi, ali i to je sve relativno. 





Dragica Draga -> RE: online kupovina (19.4.2020 13:55:00)

Ima ih milion na fb i sajtovima, bas dosta tako da se prodaje obuca. Ni ja ne znam neke kvalitetnije, narucivala sam Metro obucu i uglavnom na akciji i to je ono sto mi je i trebalo - ok, ali nikakav preterani kvalitet. Ako i izdrze vise sezona nije udobno za neko cesto nosenje




pari -> RE: online kupovina (19.4.2020 15:10:13)

Ja nisam nikad ništa online naručivala od obuće ali ove su mi se svidele po sam zato mislila.. a i neću da idem po radnjama, ne samo zbog virusa nego me generalno smara





jess021 -> RE: online kupovina (19.4.2020 15:10:57)

Pari, isto tako. Nikad nisam volela soping.

I ja porucila helanke od Gajica, sad jedva cekam da stignu., 




gocic -> RE: online kupovina (19.4.2020 15:14:09)


IZVORNA PORUKA: jess021

Ja sam uzimala cizme od Hophopshop. Sta znam, onako, za jednu sezonu otprilike. Iskreno, sve lepse izgleda na slici 





Uzimala sam kod njih i ja. Bas tako za sezonu .




Sanjalicaaa -> RE: online kupovina (20.4.2020 8:20:54)

A kakva je Metro obuca? 





pari -> RE: online kupovina (20.4.2020 8:38:43)



IZVORNA PORUKA: jess021

Pari, isto tako. Nikad nisam volela soping.

I ja porucila helanke od Gajica, sad jedva cekam da stignu., 



Koje si uzela? Vidim da se reklamiraju...Bas javi kad ti stignu, i mene zanima!




jess021 -> RE: online kupovina (20.4.2020 8:49:32)

Uzela sam nekoliko, dvoje su bile na akciji. Cula sam od vise njih da su odlične. Javljam kad stignu, jedva cekam. 





flamingos -> RE: online kupovina (20.4.2020 9:21:31)

Sanjaloce,u Metrou kupujem i detetu,a i sebi obuću.Šta znam,kako koja.Imam cipele koje nosim godinama,pak,papuče koje sam kupila trajale jednu sezonu i kraj.Dete lepo iznese obuću,doduše,brzo preraste broj,takl da ih dugo ni ne nosi.Jess,javi kad stigne pošiljka.❤





Ana RR -> RE: online kupovina (20.4.2020 9:47:32)

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

A kakva je Metro obuca? 




Po mom mišljenju loša, neudobna. Nisam nikad nosila, probala sam par modela jer su mi se dopali i htela sam da kupim ali jaaako neudobno.





Dragica Draga -> RE: online kupovina (20.4.2020 9:56:43)

Da, za Metro obucu bih se slozila. Generalno je neudobna, ja sam uzimala neke baletankice i platnene patikice, izdrzi to dosta dugo ali verovatno zato sto retko nosim jer je neudobno




Sanjalicaaa -> RE: online kupovina (20.4.2020 22:36:11)

Ako je neudobno za svaki dan po 9h necu ni da uzimam u razmatranje.
Ali da zmate imaju veliko snizenje sada, videh na sajtu. Baletanke od 413 din [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: online kupovina (20.4.2020 22:46:49)



IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Ako je neudobno za svaki dan po 9h necu ni da uzimam u razmatranje.
Ali da zmate imaju veliko snizenje sada, videh na sajtu. Baletanke od 413 din [sm=smiley36.gif]
Hvala na obaveštenju.Oni uvek imaju sniženja.Iznela sam svoje iskustvo.Za 413 dinara vredi probati,pa i oni koji nemaju lepa iskustva sa njihovom obućom.Baletanke sam detetu kupovala,šarene,nosila ih je,ali opet kažem,njoj rasti noga i očas preraste.Svakako,najbitnija je udobnost.





pari -> RE: online kupovina (21.4.2020 8:07:26)

Je l narucujete za decu garderobu online i gde?





nata11 -> RE: online kupovina (21.4.2020 8:27:11)



IZVORNA PORUKA: pari

Je l narucujete za decu garderobu online i gde?





NR kutak inst stranica. Sa sajtova zvanicnih dexy co




Dragica Draga -> RE: online kupovina (21.4.2020 8:53:01)


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Ako je neudobno za svaki dan po 9h necu ni da uzimam u razmatranje.
Ali da zmate imaju veliko snizenje sada, videh na sajtu. Baletanke od 413 din [sm=smiley36.gif]
Hvala na obaveštenju.Oni uvek imaju sniženja.Iznela sam svoje iskustvo.Za 413 dinara vredi probati,pa i oni koji nemaju lepa iskustva sa njihovom obućom.Baletanke sam detetu kupovala,šarene,nosila ih je,ali opet kažem,njoj rasti noga i očas preraste.Svakako,najbitnija je udobnost.




Da, to sam i ja videla. Ja tako kod njih na snizsnju i uzmem... Bas takva snizenja kad su. Sta znam, nije to sad toliko neudobno da ti izadju zuljevi i napravis ne znam ni ja kakav problem. Sve zavisi, ja stvarno mogu svasta da nosim, nikada nisam imala neki problem. Ali da - kad uopredis sa koznom obucom, jeste neudobno




dunja RR -> RE: online kupovina (21.4.2020 14:26:38)

Ja sam sa Mende naručila jednom, pre nekih 20-ak dana i stigao mi je deo odmah, haljinice, šorc, majice za M, a za S sam kupila jesenas majice kratkih rukava i šorciće, preko Anabele ville, George, kada su bile na kaciji, tako da za njega imam letnje stvari.
Milici sam uzela sandalice u Markosu pre mesec dana, kada je krenulo vanredno stanje, dok su još radile radnje, u dvorištu smo probali, oni su nam 5 minuta od zgrade, I iz Dexica sam joj naručila patikice adidas malko veće, poslednji broj bio na akciji 60%, stiglo mi brzo, pre neke 2 nedelje, za kasnije, nije još prohodala, ali se pušta, tako da očekujemo u narednih mesec možda.

IZVORNA PORUKA: pari

Je l narucujete za decu garderobu online i gde?







gocic -> RE: online kupovina (21.4.2020 16:53:08)

Dexi co je super , aksa, menda, sve brzo stigne




gocic -> RE: online kupovina (22.4.2020 22:12:40)

Pari a da li ti je stiglo to sto si porucivala iz Waikikija?




pari -> RE: online kupovina (22.4.2020 22:17:25)

Iz Waikikija jeste, ali iu Srbotrade nije...ladno je i dalje u posti jos od 15.4. I ne nogu da dobijem info sta je...kazu da je u posti na Nbg i to  je to...bezveze skroz





gocic -> RE: online kupovina (22.4.2020 22:25:42)

E odlično, gledala sam neke decije stvari za poklon pa rekoh lakse mi je online.




Dragica Draga -> RE: online kupovina (22.4.2020 22:56:18)

Pari, a ne mozes nibda odes u postu po paket. Svasta stvarno sto tako zadrzavaju.




pari -> RE: online kupovina (22.4.2020 22:59:47)

Mozda i mogu ali je to u posti koja nije blizu mene...ne javljaju se na tel...glupavo skroz





Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>