RE: online kupovina (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


branki* -> RE: online kupovina (24.5.2020 12:14:03)

Hvala vam.Na slikama im sve izgleda lepo i moderno.Mada mi bilo sumnjivo..Jer su cene skroz ok i non stop izlazi reklama.





Mirko Svirko -> RE: online kupovina (27.5.2020 0:08:40)

Sada sam gledala taj sajt Ivet.. neke espadrile 840din. Pre nekih mozda nedelju dana neki ljubicas_ti japut 960din.. Znaci nisu pouzdani?Jel to loseg kvaliteta ili stize nesto sasvim drugo?




gocic -> RE: online kupovina (27.5.2020 5:56:06)


IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Nikako.Ivet prodaje stvari sa Alija,zato su onakve cene a s druge strane,nema veze slika sa onim sto stigne.



pa verovatno.




Mirko Svirko -> RE: online kupovina (27.5.2020 9:55:31)

Moja drugarica je trebala ovih dana da naruci. ne znam da li je stiglo. Pitacu je. Ali neverovatno cime se sve ljudi bave.





MamaNecaVo -> RE: online kupovina (29.5.2020 15:35:25)



IZVORNA PORUKA: gocic


IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Nikako.Ivet prodaje stvari sa Alija,zato su onakve cene a s druge strane,nema veze slika sa onim sto stigne.



pa verovatno.



Stigao mi je paket pa zato kazem. 🤣




milicicak -> RE: online kupovina (29.5.2020 15:39:40)

Mame, kako da dodjem do ljudi koji prodaju garderobu iz Primarka? Konkretno, carape me intetesuju.





MamaNecaVo -> RE: online kupovina (29.5.2020 15:46:50)

Na IG ih ima dosta...

Samo kucaj primark i tome slicno, trendilend tako nesto se zovu je jedan od profila... 




dunja RR -> RE: online kupovina (8.6.2020 23:11:14)

Mene zvali iz Mende posle 2-3 meseca, vezano za neku narudžbu koju sam tada, davno napravila, i poslaće sada, po tim starim cenama.




Ana RR -> RE: online kupovina (9.6.2020 0:14:05)

Pisala sam da mi je stigla kozmetika iz UK za koju su mi još krajem marta vratili novac jer nije mogla da se dostavi u Srbiju. Čim mi je stiglo poslala sam im mail, pitala kako da platim. Rekli su mi da paket zadržim kao poklon [sm=smiley1.gif] baš lepo od njih.




Mirko Svirko -> RE: online kupovina (9.6.2020 0:20:39)

Vau Ana. Bravo za tebe. I lepo od njih.


Da li je neko narucivao preko ShipGratis.rs?




remix -> RE: online kupovina (9.6.2020 6:03:07)

Nisam. Bas lep poklon.




Filadendronka -> RE: online kupovina (10.6.2020 16:49:45)

Imate li preporuku za bodice na kratak rukav? Neka FB grupa, domaci proizvodjac ili neki uvoz? Otpada Menda, Aksa, Dexy co, Extreme Intimo... Tu sam zavrsila vec. 




Tiziana -> RE: online kupovina (10.6.2020 21:51:17)

Ja narucivala dan za danom nesto iz Nexta. Prva narudzbina mi stigla za 2 dana, druga 10 dana nikako da stigne. To mi se bas nikad nije desilo. . Ja posaljem mail, oni odgovore da se izvinjavaju, posiljka se izgubila i da ce mi vratiti novac. Posle 2 dana vidim ja novac vracen na karticu. 





dunja RR -> RE: Online kupovina (16.7.2020 17:33:48)

Kupinovo vino iz Manastira Žiča je nešto najbolje što sam u životu pila.
Moraću još da naručim, i liker od kajsije smo razdužili, imam još od ruže malo.




mama Jo -> RE: Online kupovina (16.7.2020 17:37:21)

Dunja, kako ti stigne ambalaza, kako se ne polupa?




dunja RR -> RE: Online kupovina (16.7.2020 17:41:48)

Dostavili su mi lično na adresu, ali je sve bilo upakovano lepo, u one folije sa rupicama. Šalju oni i poštom, ali lepu zapakuju, pa verujem da ni tako nije problem.
Ali povremeno i lično dostavljaju pa se trudim da tako dogovorim.




physio70 -> RE: Online kupovina (16.7.2020 17:47:43)

Da li moze da se otvori posebna tema o narucivanju domacih proizvoda online?




dunja RR -> RE: online kupovina (16.7.2020 17:48:05)

Reče mi drugarica da je naručila neki dan Next, i ujutru joj već stigao. Kako uspeju tako brzo da dostave, svaka im čast.
Ja neke poslovne pošijlke u Srbiji čekam po 2 meseca ...


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ja narucivala dan za danom nesto iz Nexta. Prva narudzbina mi stigla za 2 dana, druga 10 dana nikako da stigne. To mi se bas nikad nije desilo. . Ja posaljem mail, oni odgovore da se izvinjavaju, posiljka se izgubila i da ce mi vratiti novac. Posle 2 dana vidim ja novac vracen na karticu. 







Sanjica26 RR -> RE: online kupovina (16.7.2020 18:15:32)

Savrsen je liker od kajsije. Kad su me posluzili prvo sam pomislila da je sok od kajsije, a kasnije je pocelo da grize.😁 Nikako da porucim jedan. 
Savršeni su mlecni proizvodi iz manastira Sukovo. Profesionalno upakovano, vakumirano. Pise gramaza koju sam trazila i cena. Sestra Marta iz manastira koja sve organizuje je jedna preslatkoca. Skoro nisam cula tako mio glas. Redovno narucujem jer mi je bitno da deca jedu provereno i da nije industrijsko. 





dunja RR -> RE: online kupovina (16.7.2020 18:38:09)

Slažem se, sve je savršeno iz manastira Sukovo, moji favoriti su sir sa orasima, urda, i topljeni kačkavalj, a nikako đubek da probam, jer ga ne vade svaki dan. Ali ugrabiću nadam se uskoro, mislim da je perfektan.
I oni dostavljaju preko svog čoveka povremeno, mada je meni poštom stiglo za dan, divna sestra Marta poslala ekspresno ♥.




pari -> RE: online kupovina (16.7.2020 18:43:19)

Ja sam naručila bila zuzu med, divan je...direktno su mi isporučili. Med sa borovnicama je njam





dunja RR -> RE: online kupovina (16.7.2020 18:46:03)

Ja sam danas naručila par tegli džema od kajsija bez šećera, da imam za klince na jesen. Mi ne pravimo, ove godine, ne stižem, dobiću možda i od ujne, ali mi to tamanimo, sa palačinkama, krofnicama, a nađoh na FB ženu koja pravi bez šećera, pa bi da probam. I po teglu od kupina i borovnice uzeh. Sutra će mi doneti ja mislim.




pari -> RE: online kupovina (17.7.2020 15:14:34)

Javi kakvi su i gde si uzela ako budeš zadovoljna





dunja RR -> RE: online kupovina (17.7.2020 15:17:24)

Odlični su, jutros mi doneli muž i žena do zgrade, ali mislim da još vrlo malo imaju, jer su ljudi razgrabili. Kvalitetno, bez šećera i lepo pakovanje, nije skupo, ja sam naručila preko FB, a žena je pisala u grumi Mali proizvođači, ovo je njen nalog KLIK




vocicana -> RE: online kupovina (18.7.2020 23:08:57)

Sanjica , gde si narucila liker od kajsija, javi mi privatno, volela bih tako nesto egzoticno da imam kuci, da posluzim drugarice kada dodju.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>