RE: online kupovina bebi opreme (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


dunja RR -> RE: online kupovina bebi opreme (3.10.2011 11:45:02)



Svi koji se sa Ringeraje jave JustClick-u za sve proizvode "Na dlanu" dobijaju 20% popusta u toku meseca oktobra. Dovoljno je da pozovete i da kažete da ste akciju videli na Ringeraji, ili ukoliko poručujete preko interneta možete da napišete napomenu kako bi vam bio odobren popust.




dunja RR -> RE: online kupovina bebi opreme (6.10.2011 0:35:17)



[img]http://www4.slikomat.com/10/1006/8hz-justcl.jpg[/img]

http://www.justclick.rs/

JustClick će učestvovati na VIII beogradskom dečijem sajmu od 14-16 oktobra a sve vas očekuju na njihovom štandu razni pokloni kao i poklon vaučeri sa 5% popusta na sve proizvode koje ćete moći da iskoriste do kraja godine.

Posetite štand JustClicka na Dečijem sajmu![sm=bravo.gif]




magnetic -> RE: online kupovina bebi opreme (7.10.2011 10:12:51)

Divno.....pa bas sam kod njih videla taj prenosivi krevetic oko kojeg se razmisljam[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image].




magnetic -> RE: online kupovina bebi opreme (10.10.2011 12:06:07)

Boze,ja samo preletala ocima preko dunjinog posta i nisam skontala da je popust samo na odredene proizvode.Ja mislila da cu i sa kreveticem jos bolje proci[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image].Poslali mi mail da je popust samo na bebi aspirator,oblogu za grlo i pojas protiv grceva sto je isto super.Tako da eto ako nekom treba nesto od ovog narucite da prodete jeftinije[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image].






dunja RR -> RE: online kupovina bebi opreme (16.10.2011 15:29:45)

IZVORNA PORUKA: dunja RR



Svi koji se sa Ringeraje jave JustClick-u za sve proizvode "Na dlanu" dobijaju 20% popusta u toku meseca oktobra. Dovoljno je da pozovete i da kažete da ste akciju videli na Ringeraji, ili ukoliko poručujete preko interneta možete da napišete napomenu kako bi vam bio odobren popust.



Ne zaboravite:) [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Adriana83 -> RE: online kupovina bebi opreme (15.11.2011 10:48:38)

Zanima me da li je neko kupovao preko e-bay? Videla sam neke stvari ali ne mogu da porucim za Srbiju [sm=zmeden.gif] ( gde ja zivim...) Svaki savet je dobrodosao.




isidora88 -> RE: online kupovina bebi opreme (15.11.2011 10:52:38)

adriana jedino da poruci neko koga znas i ko zivi u drzavi gde ima paypal pa onda da ti taj neko posalje u srbiju.




magnetic -> RE: online kupovina bebi opreme (15.11.2011 11:41:58)

E kod nas ima neka agencija koja se time bavi tj. oni ti naruce preko e-baya sta zelis.




isidora88 -> RE: online kupovina bebi opreme (15.11.2011 12:27:49)

magnetic ima ali se to uopste ne isplati,npr.majica od 2 dolara kod njih kosta 20 dolara pa sad ko voli nek izvoli.




Adriana83 -> RE: online kupovina bebi opreme (15.11.2011 13:41:46)

Postarine su jako velike. Za Hrvatsku i Makedoniju na nekih 100 dolara postarina je izmedju 50-70 dolara. Zato ti se cini da je skupo. Ali neke stvari se isplati uzete,npr ono sto nema da se kupi kod nas. Ja sam sad gledala pumpice elektricne duple... Sa sve postarinom izadje oko 8000(ono sto mene zanima) a to mi je super... Samo sto nemam preko koga da narucim. A koja to firma radi? Ako moze link na PP bila bih zahvalna.




jance -> RE: online kupovina bebi opreme (15.11.2011 13:57:05)

Adriana, probaj da kontaktiras direktno njih, mislim e bay ako je to moguce, objasni situaciju pa se mozda i dogovorite kako da ti posalju... znam ljude koji su tako radili...
ili diretno sa prodavcem se dogovori, mozda pristane da mu platis drugacije a ne preko paypal-a


da, ima li sta od toga da cemo do kraja godine i mi moci da placamo preko paypall-a?




Adriana83 -> RE: online kupovina bebi opreme (15.11.2011 14:20:44)

Nesto ne verujem. Znam da se o tom pay-pall prica vec dugo a nista se ne desava. A sta god hoces preko e-bay da kupis treba ti pay pall...




Sesilija 83 -> RE: online kupovina bebi opreme (29.11.2011 15:33:42)

Da li je neko narucivao opremu on line iz RK leto,imaju lepu akciju za krevetac i komodu,mada mi je jos rano ali ja bih da narucim pa da mi dostave kad se porodim ... ima li neko iskustva???




Azra_ -> RE: online kupovina bebi opreme (29.11.2011 21:36:15)

Sesilija83, ja sam narucivala neke stvarcice, ali sitnije, pantalonice, peskirice, uglavnom za poklone. Jako su ljubazni, mozes ih pitati sve, brzo odgovore na mail. Jedino ne znam posto je akcija u pitanju, moguce je da po toj ceni mozes kupiti samo u toku trajanja popusta. raspitaj se...




MarijaBg -> RE: online kupovina bebi opreme (29.11.2011 22:33:56)

Sesilija, ja redovno kupujem u Leto shopu, i online i u rk, kod njih znam da moze sve da se kupi unapred i preuzme posle porodjaja, ali ne verujem da moze online, jer se roba salje odmah i placa pouzecem. Zovi ih slobodno, na sajtu imas broj, jaaaako su ljubazni, sve ce ti objasniti.




Sesilija 83 -> RE: online kupovina bebi opreme (30.11.2011 10:57:21)

Hvala zenske na odgovorima
Ja u petak idem za bg prolazim pored njih pa cu da svratim i raspitam se. Hvala u svakom slucaju




Rajkos -> RE: online kupovina bebi opreme (3.12.2011 13:29:04)

Nasao sam dobar servis za slanje robe iz Amerike.
Naime kupujes preko e-bay ili Amazon i navodis adresu koju dobijes od servisa a oni ti robu salju u Srbiju.
...
Na ovoj strani imate video klip pa pogledajte za vise informacija.

Ovo mi je posebno interesantno jer sam mnogo puta naisao na extra jeftinu tehnicku robu ali nesalju je van Amerike
Jeftiniji su od konkurencije a salju i USPS-om
Srecna kupovina

Reklamiranje nije dozvoljeno. Ako bude zainteresovanih ,javice vam se na pp. [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: online kupovina bebi opreme (3.12.2011 17:18:16)

moze li meni na pp link od tog servisa koji salju iz amerike?




Azra_ -> RE: online kupovina bebi opreme (4.12.2011 11:55:07)

Moze i za mene na pp! Hvala.




jokili032 -> RE: online kupovina bebi opreme (5.12.2011 10:46:41)

Da, da postoji sajt ... Oni su odlični za kupovinu stvari iz USA. Naime, preko njih otvoris adresu u Americi, naručiš robu iz bilo koje američke on line prodavnice, i kad roba stigne na tu adresu, oni ti javljaju, plaćas i odlučujes preko koje kuriske službe ce ti stići paket. 

Reklamiranje nije dozvoljeno !




dunja RR -> RE: online kupovina bebi opreme (6.12.2011 0:31:49)

Pogledajte šta u okviru svoje on-line prodaje nudi naš novi sponzor u Paketu za porodilje:

MAZA SHOP




Mimozza -> RE: online kupovina bebi opreme (6.12.2011 1:55:20)

Na netu sam takodje naisla na zanimljivu stranicu koja moze mnogo pomoci prilikom kupovine tj. narucivanja robe iz inostranstva, konkretno iz Amerike. Oni su u stvari posrednik izmedju kupca i raznih US sajtova (ebay,amazon isl.) i preko njih je moguce zaista mnogo ustedeti na postarini. Registracija je besplatna, pa ko voli nek izvoli :)Za naziv sajta obratiti se na pp.




Momoo -> RE: online kupovina bebi opreme (6.12.2011 15:26:58)

Pozdrav, mozda ce nekom biti od koristi..  Amazon, Ebay, Newegg, Zappos... Od sada mozete kupovati na ovim poznatim servisima i od prodavaca koji ne nude dostavu za podrucje Srbije. Dovoljno je da se registrujete na ....Registracijom(besplatnom) oni vam dodele adresu u SAD-u sa kojom mozete kupovati bilo gde, a onda vam ono sto ste kupili dostavljaju na vasu pravu adresu. Prakticno i povoljno, pogotovo ako kombinujete vise narudzbi/posiljki. Fora bi bilo da se ovdje oraganizujete pa zajedno kupujete, tako bi sigurno bilo jos povoljnije. Srecna kupovina!

Ako uklone link u medjuvremenu, slobodno pitajte na PP;)

Reklamiranje nije dozvoljeno .






gugutka -> RE: online kupovina bebi opreme (6.12.2011 15:29:46)

IZVORNA PORUKA: Momoo



Ako uklone link u medjuvremenu, slobodno pitajte na PP;)





Jako ružno!

Koji put ovo radite!




strumfetica -> RE: online kupovina bebi opreme (3.1.2012 16:49:08)

možete na fejsbuku da pronađete mnoge žene koje donose dečiji garderobicu iz Mađarske, Austrije, Nemačke, Engleske. Uglavnom rade robne marke H&m, Next, C&A... Stvarčice su daleko, daleko jeftinije nego kod nas i za male pare mogu da donesu brdo stvari koje su potrebne za početak, a pri tom je sve novo i kvalitetno, a i lepoooo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>