RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


Mizzy -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (24.7.2012 22:38:25)

Na prvo pitanje ne znam odgovor, ali nema potrebe da uzimas apartman. Na odeljenju CR sobe su dvo-trokrevetne sa kupatilom. Srecno!




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (25.7.2012 8:51:37)

Hvala ti puno!Nadam se da ce sve proci u najboljem redu!!!![sm=bravo.gif]




liliana -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (25.7.2012 13:21:15)

Mrvice, ukoliko si se 1. put porodila na CR, konzilijum te automatski šalje na Cr i za 2. porođaj.
Pošto je odeljenje CR sada na 3. spratu gde je bilo odeljenje Humane reprodukcije-te sobe su extra- dvokrevetne, dsa sopstvenim kupatilom.




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (25.7.2012 16:09:45)

Hvala ti puno Liliana!Bas sutra idem kod dr Dokica da se dogovorimo oko termina.Zanima me jos jedna stvar da li stvari da nosim u kesi ili u torbi i koliko sam posle cr na odeljenju intezivne nege?




liliana -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (25.7.2012 16:35:57)

Kad sam ja bila, stvari se se nosile u kesi. Ono osnovno: mrežaste gaćice, mrežasti ulošci, voda, pribor za ličnu higijenju... Posle ti tvoji donesu šta ti treba. Isto, raspitaj se treba li da doneseš pakovanje vlažnih maramica i pakovanje pelena za bebu. Kad sam ja bila, ženama koje su ležale na odeljenju CR su to tražili, ali meni nisu, pošto sam ja bila u apartmanu (uzela sam apartman da bih bila na odeljenju Humane reprodukcije, jer sam tamo ležala 6 meseci svoje trudnoće).




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (25.7.2012 16:47:24)

Hvala ti puno!!!![sm=bravo.gif]




Mizzy -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (25.7.2012 23:13:57)

Ja sam stvari nosila u torbi (prošle godine).
I trazili su mm da donese pakovanje pelena, ja sam mu to pripremila pre nego sam otisla, maramice nisu trazili.




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (26.7.2012 9:32:22)

Hvala puno!




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (30.7.2012 10:54:39)

Interesuje me da li neko ima spisak analiza koje je neophodno uraditi za carski rez?Ja imam krvnu grupu i rh faktor od pre tri godine jer im mogu to poneti posto se krvna grupa nije menjala da ne bi ponovo placala odredjivanje grupe i da li moram uraditi koprokulturu....jel su vama trazili....




liliana -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (30.7.2012 15:15:29)

Mrvice, ja ovo stvarno ne mogu da ti pomognem, pošto sam ja 6 meseci ležala u bolnici u trudnoći i krv su mi vadili svakoga dana, eventualno svakog drugog. Znam samo da ti oni kad te hospitalizuju u svakom slučaju rade krvnu grupu, jer u Višegradskoj traže da je krvna grupa urađena kod njih.




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (31.7.2012 9:31:09)

Hvala ti puno Liliana....13.tog treba da me hospitalizuju i u toj nedelji zavrse carski rez...samo se nadam da necu dugo lezati u bolnici pre cr....[sm=smiley32.gif]




liliana -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (31.7.2012 19:26:12)

Ma, nećeš, sigurno... Nikoga tamo ne zadržavaju bez preke potrebe. Nisu oni željni nas.[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] Konzilijum zaseda ponedeljkom, sredom i petkom (tako je bar bilo kada sam ja ležaka) i tog dana kada te predstave konzilijumu, oni donose odluku o načinu porođaja i kada će bit cr. Cr zakazuju najdalje na 7 dana




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (1.8.2012 11:02:33)

Liliana,znam da sam te vec pitala ali jesi li sigurna da nakon 1.carskog reza i drugi put automatski salju na cr?[sm=smiley13.gif]




jacagoga -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (1.8.2012 11:08:16)

Ja ne znam kako je u Visegradskoj ali moja rodjaka se pre 10ak dana porodila u frontu, prvi porodjaj je bio CR a sada drugi prirodan uz epidural, navodno im je postala praksa ako nije neophodno ne radi se CR




liliana -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (1.8.2012 11:38:48)

Mrvice, koliko ja znam, rpvi carski je automatski indikacija za drugi carski rez. Osim ukoliko pacijentkinja ne zahteva prirodan porođaj. Tako je bar bilo do sada...




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (1.8.2012 11:46:32)

U frontu je totalno druga prica,kod njih je carski rez uvek krajnje resenje i mucice zene na sve nacine i iscrpice sve metode pa tek onda carski rez....to znam sigurno jer sam prvi put u frontu prosla kroz pakao dok me nisu poslali na hitan carski rez.....tako nikada vise ne bih isla.....imam izuzetno lose iskustvo.....[sm=smiley13.gif]




mrvica79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (1.8.2012 11:49:09)

Liliana,i ja sam cula da u Visegradskoj odmah salju posle 1.cr na drugi da uopste nece da rizikuju....posto si dugo tamo lezala i imas vise iskustva zbog toga sam te pitala.....a sigurno necu zahtevati da me porode prirodnim putem....[sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (1.8.2012 14:11:05)

[sm=smiley31.gif]




Mariandjela -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (5.10.2012 22:20:19)

Može li neko da mi kaže svoje iskustvo sa dr. Ivanom Likić? Počela sam da vodim privatno trudnoću kod nje i deluje mi da je previše odsutna. Možda je to samo moj loš utisak...Hvala!




markjacknow -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (15.12.2012 8:16:36)

Guglaj VTO pojavice ti se neki tekstovi o njima, nisu ih bas puno hvalili. Kazu da su u bolnici bljak da bi kod njih posle isla privatno.



__________________
WoW Gold|Diablo 3 Gold|RS Gold




Mojstrovka -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (22.12.2012 20:00:01)

Dr. Vukolic Dusan u Visegradskoj mi vodi trudnocu i sjajan je doktor. Moja trudnoca je malo rizicnija zbog godina ali u sjajnog doktora i vrhunskog strucnjaka uopste ne razmisljam i znam da ce sve biti u najboljem redu. Doktor je savrsen i kao doktor i kao covek. Uvek doceka sa osmehom a dijagnoze daje zmureci to je fascinantno. A resenje situacije ima odmah. Takvu brzinu reagovanja nisam videla jos ni kod jednog doktora iz bilo koje oblasti. Svaka mu cast.




neda 79 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (5.7.2013 14:45:14)

Pozdrav svima,ja sam 37nedelja trudnoce i imam jedno pitanjce.
Da li je neophodan odlazak u porodiliste da bi se organizovala za uzimanje maticnih celija?
Ovo mi je treca trudnoca i prvi put smo se odlucili za uzimanje mat.celija.Prethodna dva puta sam se poradjala u Visegradskoj i sad bih tamo ali ako je moguce da odem tek kad pukne vodenjak.
Sa prvom trudnocom sam prosla prilicno cupavo,sa drugom sam otisla bukvalno po pucanju vodenjaka i brzo zavrsila sve pa bih da prekopiram :)




Mizzy -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (11.7.2013 9:52:24)

Malo je off-topic, ali da ne ostanes bez odgovora. Ne moras otici ranije u porodiliste radi maticnih celija. Jednostavno kad krene porodjaj, poneses sa sobom set i to je to. Ja sam doduse lezala na odeljenju dok sam cekala porodjaj, a kad su me poveli na CR ja sam ponela sama set za maticne, i dala ga sestri u sali.




Lelica78 -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (18.7.2013 12:37:41)

Ja sam nova pa eto da pohvalim DR Tatjanu Dosev divna,divna predivna zena...inace sam rodila blizance pre 8 meseci prirodno :) zahvaljujuci njoj sam divno prosla :) a dinara joj nisam dala [sm=smiley1.gif]




smeško -> RE: Doktori u Visegradskoj bolnici (19.7.2013 0:42:03)

Dr Milošević-sve najbolje!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>