|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizider i zamrzivac
19.8.2013 9:37:35   
dunja RR
Hvala Šteti, sada si mi opet bacila u kombinaciju i Gorenje user posted image

Da ipak ne tražim total no frost ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Frizider i zamrzivac
19.8.2013 9:47:14   
Štetica
Dunja nikad nisam imala Total no frost pa neznam u cemu je razlika.A ovaj je No frost i bukvalno se nemesaju mirisi i ja sam prezadovoljna. A ni razlika u ceni nije zanemarljiva jer ume da bude i 10-15000 za istu litrazu frizidera.
Jedino koji mi se iskreno svidja total no frost je onaj sa duplim vratima,ali mislim da nikada necu dati 1000€ za frizider.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Frizider i zamrzivac
30.8.2013 22:07:20   
dunja RR
Odlučila sam se za ovaj, samo još da nađem gde ga ima (za sada nigde, prodaje se nova generacija Gorenje kao luda). Danas ga videla, zagledala ispipala, još samo da im stigne na lager i da kupim. Total no frost je KLIK

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Frizider i zamrzivac
31.8.2013 0:45:30   
Didy
Dunja, čini mi se da mi imamo takav. Makar na oko deluje isto, veruj mi da nemam pojma koja je tačna oznaka našeg. Gledam sad sve pregrade, deluje mi identično. Praktičan je skroz. U donje dve kutije natrpam voće i povrće, u onu duguljastu iznad svo suhomesnato + tegle (džem, ajvar i sl.) jer je taman za visinu standardne tegle, na one rešetke flaše piva, vina, sokove (ne staje flaša od 2l), a ostale police mi često budu prazne.user posted image Mi smo baš zadovoljni. Samootapajući je, samo ga povremeno prebrišem, nismo ga još nijednom isključili otkako je kupljen. I u zamrzivač staje dosta. Nama je to i više nego dovoljno, s obzirom na to da meso retko kad zamrzavam jer uglavnom kupujemo sveže.
Htedoh reći - Vrlo je praktičan, stane baš puno namirnica.
Da, i naš je inox sivi i po meni se ok održava. Doduše, ja ni ne trčaim čim vidim otisak prsta da briskam, ali kad ga obrišem, sija se. Pod obrišem mislim - pređem krpom, nikakvi posebni rituali.

< Poruku je uredio Didy -- 31.8.2013 0:47:59 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Frizider i zamrzivac
31.8.2013 17:36:55   
dunja RR
Didy super!

Ja ga ipak našla danas i kupila, konačno! user posted image

Nazovem Gorenje jutros, iako su mi rekli da ih ne zovem sledeće dve nedelje jer ga sigurno neće biti. Međutim, moja luda glava ..ipak jutros nazovem - kažu, nenadano im jutros stiglo 9 komada ali već popodne voze za ostale radnje. Ako dodjem do 16.00 na Novi Beograd, mogu da ga dobijem. Ja stigla u 15.35., popisala čekove, dogovorili se kada da ga dovezu, i dadoše mi na poklon (od 4.500) peglu! Pegla im je iznenađenje (to ne piše ni na sajtu) i dobila sam paket od 24 limenke kokakole zero (to piše na sajtu). Tako da me pegla iznenadila user posted image , mada imam sličnu baš Gorenje ;)

I konačno kupih ja taj dugo željeni total no frost user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Odlučila sam se za ovaj, samo još da nađem gde ga ima (za sada nigde, prodaje se nova generacija Gorenje kao luda). Danas ga videla, zagledala ispipala, još samo da im stigne na lager i da kupim. Total no frost je KLIK



< Poruku je uredio dunja RR -- 31.8.2013 17:41:21 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Frizider i zamrzivac
31.8.2013 18:19:15   
Sanjica26 RR
Tako smo i mi od njih dobili na poklon mikser.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Frizider i zamrzivac
1.9.2013 0:21:40   
Didy
Pa to su fini pokloni, Dunja!user posted image
Nadam se da ćeš biti zadovoljna frižiderkom.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Frizider i zamrzivac
8.10.2013 19:34:21   
dunja RR

Prezadovoljna! I moram da dodam, ne ostaju fleke od prstiju, tj. ne vide se na ovom koji sam kupila. Brišem ga (ne mora često) čistom magičnom krpom, i ona lepo uglanca sve.

Baš ga volem user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Frizider i zamrzivac
16.5.2014 13:58:32   
mariche1978
Ljudi jel ima neko skorija iskustva sa kombinovanim friziderom gorenje
Samostalni kombinovani frižider NRK6191GX http://www.gorenje.rs/frizideri_i_zamrzivaci/kombinovani_frizideri_sa_zamrzivacem?c=419605
ili vise bih volela crni simplicity http://www.gorenje-simplicity.com/rs/proizvodi/frizideri
medjutim cula sam da neki frizideri nece da rade ako je u prostoriji ispod 15 stepeni ,sto mi predstavlja problem jer u stanu ne boravim svakodnevno i zimi zavrnem grejanje .U dilemi sam svaki komentar bi mi znacio

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 19:25:54   
moja ciklama
Devojke, da li voće i povrće čuvate u kesama iz marketa, u frižideru (u polici za voće i povrće); ili sve povadite pa tako stavite? Tj..šta je pravilno, kako povrće i voće duže traje?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu mariche1978)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 20:08:48   
nata11
Mariche ja imam kombinovani Beko i radi super e sad nije mi nikad iskreno manja temperatura od 10-tak stepeni.
Ciklama ja cuvam u kesi iz prodavnice, ali ima one podloge za voce i povrce bas za tu namenu.

_____________________________





(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 20:41:06   
tijatija
moja ciklama bas interesantno pitanje user posted image Evo sad trknula do frizidera, banane u kesi, jabuke u ciniji kao i pomorandze a jagode u kutiji user posted image nisam od neke pomoci ali eto...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:04:33   
moja ciklama
Moj ftižider ima MOIST BALANCE CRISPER - odeljak za održavanje vlažnosti: Ovo je fioka sa specijalnom rebrastom površinom odakle vlaga postepeno isparava, održavajući optimalnu vlažnost u fioci. Na taj način povrće i voće u frižideru zadržava svežinu.

user posted image

Klik


Pa sam u dilemiuser posted image Kesa, činija ili ništa?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:10:56   
nata11
Ovde kazu u kesama user posted image klik

_____________________________





(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:14:35   
Ivanka 75
Ja imam kombinovani frizider sa zamrzivacem dole, u frizideru drzim samo lako kvarljivo povrce u one dve fioke na dnu. U kesama ne drzim jer od njih povrce vlazi pa samim tim brze trune.
Radim sledece: povrce izvadim iz kese, obrisem suvom krpom i naredjam u fioke, uvek je sveze i nikad mu nista ne fali.
Moj savet: izbacite kese.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:23:04   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: nata11

Ovde kazu u kesama user posted image klik

Oni pominju kese sa rupicama, ja ne pamtim kad sam ih videla kod nas.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:26:58   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: nata11

Ovde kazu u kesama user posted image klik

Oni pominju kese sa rupicama, ja ne pamtim kad sam ih videla kod nas.

ja ih viđam svaki dan,ne mogu da donesem nešto u čitavoj kesi koliko su kvalitetne,rupice na sve strane

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:31:18   
Ivanka 75
Xa xa xa meni skoro hleb umalo da zavrsi na asfaltu user posted image
A sad ozbiljno... gde imaju da se kupe te perforirane kese za hranu?

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:34:49   
anci kv
pojma nemam,nikad ih nisam viđala

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:36:48   
Ivanka 75
Bile jednom-dvaput u Tempu ali verovatno ih vise ne nabavljaju jer su videli da ljudi ne znaju za sta sluze.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Frizider i zamrzivac
24.5.2014 23:39:08   
anci kv
ja prva nisam znala,dok nisam pročitala natin tekst

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Frizider i zamrzivac
25.5.2014 8:07:12   
nata11
Ivanka ima ih u Rodi.

_____________________________





(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Frizider i zamrzivac
25.5.2014 8:15:23   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: nata11

Ivanka ima ih u Rodi.


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Frizider i zamrzivac
25.5.2014 8:37:59   
Trcosava
U tim bušnim kesama se prodaje hleb ovde. Psujem ih svaki put. Čini mi se da su samo dobre da se hleb je 'oznoji' kad ga sveže pečenog stave. U suprotnom, hleb u tim kesama posle jednog dana je kao kamen.

Nisam videla da ovde pakuju povrće u te kese.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Frizider i zamrzivac
25.5.2014 8:57:19   
nata11
Kod nas su u ide-i ubacili te kese kada kupujes pecivo. Sto kazes super je za to jutro ali uvece je vec nikakvo. Ove su malo drugacije za voce i povrce, ima malo skupljis sa zipom a ima i neke jeftinije.

_____________________________





(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here