RE: Dečiji nestašluci (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zgode i nezgode



Poruka


Olga75 -> RE: Dečiji nestašluci (11.7.2013 16:41:50)

hahahahaha , maaama obrisi [sm=smiley27.gif]




mati -> RE: Dečiji nestašluci (11.7.2013 16:46:06)

Pa ja sam ga i obrisala, iako je sam kao hteo da se obrise. A onu foliju od kreme je nabio u sredinu a okolo ocigleno pravio kruzni tok, oko kucice njegove. Oldzi proviri u drugo nesto da mi ucinis...




Olga75 -> RE: Dečiji nestašluci (11.7.2013 16:52:28)

evo sad cu da vidim [sm=smiley1.gif]
a moje dete je inace dovuklo sve moguce rekvizite na plazu i malopre je zaspala na njima [sm=smiley13.gif]




mati -> RE: Dečiji nestašluci (11.7.2013 16:56:57)

Sad sigurno sanja plavo more i pescanu plazu. Zavidim joj.
Dobro je kad spava. Mata tako skupi sve pistolje na vodu i da mi da ih napunim, a onda... ko se spasi. Mada sad smo mu rekli da prska nas ceri paradajz , i iako je terasa sva u vodi, manja je steta. Moras im naci zanimaciju...




mati -> RE: Dečiji nestašluci (11.7.2013 18:14:37)

Jao jao jao... Mom detetu je dan za kozmetiku. Kako smo dosli iz vrica oprudio se malo i ja mu namazala puder. Sad samo cujem "E sad smo cisti svi", pogledam a on poredjao autice one "Cak i drugari" cini mi se da se tako zove crtani, a oni svi beli... Sa sve tepihom i Matijom...




mati -> RE: Dečiji nestašluci (17.8.2013 20:33:02)

Joj izgleda samo ja ovde pisem...
Mata je uzeo flomaster i nacrtao brkove, da bude "kuvar Brka"... Posle samo pet min isrtao cele ruke,
"Vidi tata sad sam kao ti, imam dlake!!!"
Ne znam da li da se smejem ili placem.




Leax -> RE: Dečiji nestašluci (17.8.2013 21:11:47)


IZVORNA PORUKA: mati

Joj izgleda samo ja ovde pisem...
Mata je uzeo flomaster i nacrtao brkove, da bude "kuvar Brka"... Posle samo pet min isrtao cele ruke,
"Vidi tata sad sam kao ti, imam dlake!!!"
Ne znam da li da se smejem ili placem.

[sm=bravo.gif] Mato care bas me nasmeja [sm=smiley36.gif] a ti mama samo pisi jer ove bisere vredi sacuvati[sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Dečiji nestašluci (17.8.2013 21:19:16)

Hihihihi Mati, pa Mata i moja šćer treba da se druže [sm=smiley36.gif] mada bi onda verovatno nastupila apokalipsa [sm=smiley36.gif]

Elem, danas- ja spremam večeru, i čujim da pas cvili, zovem L da vidim šta se zbiva, kad ono medjutim- ušetavaju obe gospodjice u zeleno- teget-crvenom izdanju, što po trepavicama,obrazima, kapcima, što po krznu i njuškici. Lenka je rešila da obe moraju uz pomoć tempere da se našminkaju.




NadaR -> RE: Dečiji nestašluci (17.8.2013 21:49:51)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Hihihihi Mati, pa Mata i moja šćer treba da se druže [sm=smiley36.gif] mada bi onda verovatno nastupila apokalipsa [sm=smiley36.gif]

Elem, danas- ja spremam večeru, i čujim da pas cvili, zovem L da vidim šta se zbiva, kad ono medjutim- ušetavaju obe gospodjice u zeleno- teget-crvenom izdanju, što po trepavicama,obrazima, kapcima, što po krznu i njuškici. Lenka je rešila da obe moraju uz pomoć tempere da se našminkaju.

Ajoooj [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Dečiji nestašluci (17.8.2013 21:51:05)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] genijalni su [sm=bravo.gif]




mati -> RE: Dečiji nestašluci (28.9.2014 14:07:24)

Da upisem i Mitu u nestasne... Fale mi pet dugmeta na tastaturi... Svaki dan namestimo on opet iscupa. Vise ne namestamo, da vidimo koliko ce da fale... Sreca pa nebitni dugmici, ovi pored space... A zapetu nabadam noktom.[sm=smiley36.gif]
U oci me gleda i smeje se, a kad se skloni nema ga dugme...[sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Dečiji nestašluci (13.11.2014 22:47:47)

Zar su samo moja deca nestasna?[sm=smiley36.gif] Ma nek su zivi izdravi.
Ja se i ne secam da sam upisala vec Mitu u nestasne, al evo jos neceg...
Poceo da vadi vlazne maramice. I da ih sisa. A ja po ceom stanu imam one male antibakterijske razbacane za svaki slucaj, da ih ne jurim kad se izmazu , i plus velika pakovanja. Haos... Cim je miran pravi stetu.




mama krava -> RE: Dečiji nestašluci (17.11.2014 14:34:24)

Najnoviji sport... UBACIVANJE svega i svacega u fioke!

Do pre neki dan je bilo izbacivanje svega iz fioka, a sada obrnuto...

Elem, nema mi mobilnog, koji je naravno utišan. Nema, pa nema... I krenula ja da izvadim iz zamrzivaca neku smrznutu pitu sinoć za večeru, kad evo ga u fioci zamrzivača! Kakav je krš, dobro da mu nije bilo presudno ovo poludnevno zamrzavanje! Ladno ga je ubacio dok se muvao oko mene kad sam to prepodne vadila meso za rucak!




Modessty -> RE: Dečiji nestašluci (17.11.2014 14:39:01)

Nikola je u fazi da iz plakara u kuhinji vadi šerpe i lonce i sve odtalo što mu je na dohvat ruke i ređa na pod. Onda u njih trpa sve do čega dođe - od autića do čarapa i gaća. Ja se prvo kao ljutila, a onda ukapirah da je miran bar pola sata dok sve to radi pa sam digla ruke. I onako će uskoro da nađe novi "sport".




mama Petrina -> RE: Dečiji nestašluci (25.1.2015 13:18:09)

Kod nas je nestasan i tata, evo sta smo radili tokom praznika [sm=bravo.gif]
https://www.youtube.com/watch?v=hU4YS4lVZYA&feature=youtu.be




mila83 -> RE: Dečiji nestašluci (21.2.2015 19:54:09)

Koliko nestasluka, steta da se ne pamte , jer ih posle nema ! moj sin se danas igrao da pada sneg u sobi, pa je dete maaalko iscepalo wc papira po sobi... a pre neki dan su mi oboje lepili plakate po kuci, uzeli plastelin i komadicima lepili razne crteze i papire gde su stigli .... [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Dečiji nestašluci (2.3.2015 18:53:48)

Joj Mila i moji su danas iscepkali toalet papir,ne znam cega su se igrali ali je M rekao doneo sam bratu da obrise nos....[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Dečiji nestašluci (2.3.2015 20:28:40)

Kada je leto moje vole da se igraju blatom a onda se desi da iznesu i poneku casu ili frigo posudu iz kuce da im sluzi za igru.Ne ljutim se i ne smatram ovo nestaslukom,cak i volim da se igraju kao sto sam se i ja igrala kao mala.




Aisha -> RE: Dečiji nestašluci (1.5.2015 22:12:29)

Mame, kako da naucim dete da se brani? Naime, kada mi deca udare dete, moje im ne vraca, nego dodje i place. Stalno ga ucim da treba da vrati, da i ono njega udari, ali ne vredi. I deca tacno znaju da je placljiv te ga namerno zezaju. Inace, ima 5 godina. Imate li neko resenje?




Ivanka 75 -> RE: Dečiji nestašluci (1.5.2015 23:10:09)

Spremaju se svekijevci danas popodne na svadbu, svekrva stavila viklere, puna joj glava, sedimo u dvoristu i pijemo kafu kad Ivka stade iza babe i za 3 sekunde sve pokvari! [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dečiji nestašluci (23.5.2015 20:35:50)

Ivanka [sm=jezicek.gif]




Anarunika -> RE: Dečiji nestašluci (17.7.2015 12:27:41)

Iskon je sada u nekom gadnom periodu. Stalno se joguni,svađa neće da sluša dok mu se ozbiljno ne pripreti...Arun nije bio takav u tom uzrastu. kakva su vaša dečica bila sa četiri i po godine?




vikiveki -> RE: Dečiji nestašluci (17.7.2015 12:51:05)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Spremaju se svekijevci danas popodne na svadbu, svekrva stavila viklere, puna joj glava, sedimo u dvoristu i pijemo kafu kad Ivka stade iza babe i za 3 sekunde sve pokvari! [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif] ajoj Ivanka,sveki je verovatno poludela i pomislila da si je ti nešto nagovorila[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dečiji nestašluci (17.7.2015 13:42:31)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Iskon je sada u nekom gadnom periodu. Stalno se joguni,svađa neće da sluša dok mu se ozbiljno ne pripreti...Arun nije bio takav u tom uzrastu. kakva su vaša dečica bila sa četiri i po godine?


Manje vise ista stvar sa Dimitrijem,iako u drustvu nije takav.ali kod kuce jeste.Kaze slusacu,i za 5 minuta kao da nismo nista rekli,ali nekako,ne namerno,nego kao da mu ne dopire sta smo rekli,ne slusa pazljivo.Nema toga sta nije probao da rastavi i popravi,strasno.




vikiveki -> RE: Dečiji nestašluci (17.7.2015 16:07:22)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Iskon je sada u nekom gadnom periodu. Stalno se joguni,svađa neće da sluša dok mu se ozbiljno ne pripreti...Arun nije bio takav u tom uzrastu. kakva su vaša dečica bila sa četiri i po godine?

Upravo je takav i moj S. mada on nema još pune 4 god,naišao mu taj period negativizma koji oni prolaze tj. koji počinje u 3. god.Ja to znam i ne obazirem se puno na njegovo bacanje kada nešto nije kako je on zamislio,proći će




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>